Saltar al contenido

Kolik stojí stavba dvoupatrového domu v Mexiku? – Znáte odpověď zde

21 de julio de 2022

Určitě existuje mnoho věcí, na které bychom měli myslet před stavbou domu. A hlavní je, jaký model domu chceme.

Chtěli byste si postavit velký dům, protože ho máte? velká rodina nebo prostě máte rádi široké prostory, ale nemáte dostatečně velký pozemek, rádi přijímáte návštěvy ve svém domě, ale neradi vám narušují vaše soukromí vstupem do vašich pokojů, chtěli byste dům, kam proudí vzduch a odvětraná fasáda vypadá a nápadně.

Pokud je to vše, co byste chtěli při stavbě svého domu, váš dokonalý dům je dvoupatrový. Dále vás vše naučíme, abyste se při výběru mohli správně rozhodnout a zohlednili důležité faktory, na které byste při stavbě svého patrového domu měli myslet.

Proč je stavba dvoupatrového domu lepší než stavba jednopatrového domu?

Když si představíme, že máme dům, vždy si to myslíme, že je velký, prostorný, kam se vejdou všechny naše věci a ještě víc a ještě si užíváme spoustu soukromí, zvláště pokud vykonáváme činnosti, abychom si vydělali peníze sami z domova, ale mnohokrát jsme omezeni velikostí pozemku že musíme postavit náš budoucí dům.

evidentně tohle není problém pro dvoupatrový dům, protože je jasné, že plocha druhého patra, přecházející nad prvním, zabere stejný prostor na zemi a je to prakticky jako mít dvojitý prostor ve stejném obsazeném prostoru. Něco jako dva na jednoho. Pokud tedy pozemek není dostatečně velký, nebude problém postavit si svůj prostorný dům.

Tím, že máme dvoupatrový dům, si užíváme hodně soukromí, obvykle jsou v těchto modelech pokoje v patře a kuchyň, obývací pokoj a další rušné prostory jsou v prvním patře. Nemusíme se bát protože někdo se snadno dostane do našich pokojů.

Navíc si užijeme lepší výhled jak zevnitř domu ven, tak zvenčí, jelikož jsme vyšší, můžeme vytvořit lepší a nápadnější fasádu, která bude mít větší vizuální dopad než jednopatrové domy.

Další výhodou dvoupatrových domů je, že mají lepší ventilaci a být vyšší a levnější na metr čtvereční.

Co je potřeba ke stavbě dvoupatrového domu?

Při volbě stavby dvoupodlažního domu musíme vzít v úvahu několik faktorů Kromě finanční dostupnosti a stavební materiály.

Hlavně musíme zhodnotit terén který k tomu hodláme použít, je nanejvýš důležité, aby poskytoval pevný základ, abychom se vyhnuli problémům v krátkodobém nebo dlouhodobém horizontu.

Dalším důležitým faktorem je, že si musíte navrhnout plány svého budoucího domu tak, aby vyhovoval vašim potřebám, protože prostorný dům vám nepřinese nic dobrého. nevyužít toho.

Tyto problémy by měly být vyjasněny s architekt pověřený prováděním výpočtů a ty je ukládají do kontingenční tabulky Excel pro osobní použití.

Snažte se získat kvalitní materiály a pokud možno jsou přírodní a regionální. Nezapomeňte, že při stavbě dvoupatrového domu jsou jeho důležitou součástí i venkovní prostory. Ve druhém patře musíte zavést stejný bezpečnostní systém jako v prvním.

ruce lepení červených cihel cementem

Cena výstavby dvoupatrového domu v Mexiku

Pro výpočet náklady na stavbu U dvoupatrového domu v Mexiku musíme přičíst náklady na materiál plus konstrukční systém plus práci a instalaci. A samozřejmě architekt. I když existují firmy, které všechny tyto služby nabízejí společně jako projekt s architektem.

Obecně se v Mexiku ceny počítají podle metrů čtverečních stavby, což je prostor, který dům bude mít. Musíme také vzít v úvahu, jaký typ stavby chceme, jestli ekonomický, středně zajímavý nebo luxusní.

Stejně tak, cokoli si vyberete, můžete si ho vyrobit podle svých představ spolu s architekt, který bude mít na starosti vypracování plánů a tabulky pro projekt.