Saltar al contenido

Kolik megabajtů spotřebují hry Fortnite, PUBG Mobile a League of Legends?

5 de agosto de 2022

Způsoby, jak se bavíme, se v průběhu let změnily, než byly hry o něco tradičnější. S implementací technologie do všeho, co nás obklopuje, nezůstalo pozadu ani hledání způsobu, jak ji přizpůsobit našim formám zábavy.

Tak vznikly videohry, to jsou předem navržené systémy, se kterými můžeme otevřeně komunikovat. Pro nikoho není tajemstvím, že videohry zcela změnily způsob, jakým se bavíme.

Jak se objevil technologický pokrok, byly implementovány do zařízení video hra. Takto jsme se dostali k tomu, co máme dnes, ve vztahu k videohrám.

Kolik megabajtů spotřebují Fortnite, PUBG Mobile a LoL?

V současné době máme velkou rozmanitost při výběru, které videohry hrát, existují hry navržené pro každý specifický vkus. Stejně tak grafika a konektivita, které máte, jsou mnohem lepší než před lety.

Jedna z kategorií, která byla jednoznačně úspěšná, je hry pro více hráčů, kde se několik hráčů online spojí a sdílí stejnou hru. V nich můžete bojovat nebo vzájemně spolupracovat, abyste překonali úrovně a prožili úžasné zážitky.

Mezi nejoblíbenější hry v této kategorii najdeme FortnitePUBG Mobile a League of Legends. Jeho popularita je taková, že v současnosti existují online turnaje s tisíci diváků a neuvěřitelnými cenami.

Tyto videohry mají tu zvláštnost, že jsou navrženy s velmi dobrou grafikou a také s vynikajícím výkonem při hraní online. Díky použití pokročilých technologií dělají zážitek mnohem lepší.

Na druhou stranu, jelikož se jedná o hry speciálně navržené pro multiplayerové bitvy, hraje velmi důležitou roli rychlost internetu, se kterým jsme spojeni. Protože pokud je rychlost internetu pomalá, hra nebude fungovat správně.

Na druhou stranu jsou to videohry, které spotřebuje mnoho megabajtů při hraní online. V tomto článku se dozvíme, kolik megabajtů spotřebují hry Fortnite, PUBG Mobile a League of Legends.

Kolik megabajtů spotřebuje Fortnite?

Fortnite byl vyvinut společností Epic Games a oficiálně spuštěn v roce 2017, od své premiéry se stal jednou z nejhranějších her na světě. Jeho silná stránka byla verze battle royalekde se může připojit až 100 hráčů najednou a bojovat o to, kdo zůstane jako poslední.

Tato videohra má tu vlastnost, že nějaké má velmi dobrá grafika, s neuvěřitelnými obrázky. Obecně se jedná o velmi ucelenou hru, se kterou si můžeme užít spoustu zábavy.

Při hraní této hry online spotřebuje v průměru mezi 50 a 60 MB za hodinu, takže potřebujeme internetový tarif, který tyto vlastnosti splňuje. Dokud chceme, aby hra běžela správně.

Kolik megabajtů spotřebuje PUBG Mobile?

PlayerUnknown's Battlegrounds

PlayerUnknown’s Battlegrounds je hra vyvinutá společností PUBG Corporation a oficiálně vydaná v roce 2015. Během krátké doby dosáhlo PUBG Mobile neuvěřitelného úspěchu, a to díky své hratelnosti v online režimu.

PUBG Mobile je v podstatě a venkovní bojová hra, kde ovládáme postavu, abychom čelili nepřátelům. Režim pro více hráčů je ten, který vyniká nejvíce, může být připojeno mnoho hráčů současně a zažít epické bitvy.

Grafika, se kterou byl PUBG Mobile navržen, je opravdu dobrá, stejně jako jeho obecné rozhraní. Tato videohra spotřebovává mezi 40 a 60 MB za hodinu hranícož z něj dělá umírněnou spotřebu, pokud vezmete v úvahu hru obecně.

Kolik megabajtů spotřebuje League of Legends?

League of Legends, vydané v roce 2009, je v současnosti jednou z nejpopulárnějších videoher na světě turnaje v esportech. Hra League of Legends průměrně spotřebuje 70 MB za každých 40 minut hry.

Mohlo by se vám také líbit, Jak mít internet zdarma na mobilu a tabletu Android bez aplikací? – Definitivní průvodce, mimo jiné související témata. Mějte na paměti, že na této webové stránce budete moci získat rozsáhlý obsah o různých technologických tématech, která jsou dnes velmi důležitá a přispívají k různým každodenním činnostem.