Saltar al contenido

Kolik dat nebo megabajtů spotřebuje Waze? – Poznejte spotřebu této aplikace GPS

19 de agosto de 2022

O tom, že aplikace zaplavují trh i náš svět, jsme se již vyjádřili v jiných článcích. Každým dnem se stáváme více závislými na těchto nástrojích, které nám nabízejí řadu výhod a především nám umožňují šetřit náš drahocenný čas.

To je případ cenné aplikace Waze, která nám umožňuje znát dopravní informace v reálném čase. Proto vám to prozradíme v tomto článku Kolik dat nebo megabajtů spotřebuje Waze? – Poznejte spotřebu této aplikace GPS.

To je velmi důležitá informace, kterou musíme vzít v úvahu, protože můžeme strávit hodiny v našem vozidle pomocí této aplikace, aniž byste věděli jistě její spotřebu. Musíme ale také vědět, co je Waze a jak funguje. To proto, abychom ji mohli co nejlépe využít a vytěžit z aplikace maximum.

Měli byste také vědět, že tato aplikace nemá konkurenci s Google Maps, protože tato společnost ji před několika lety koupila. A nyní má na světě miliony uživatelů a dostává od nich mnoho chvály a kladných hodnocení. Ale teď se sejdeme Kolik dat nebo megabajtů spotřebuje Waze? – Poznejte spotřebu této aplikace GPS.

Kolik dat nebo megabajtů spotřebuje Waze? – Poznejte spotřebu této aplikace GPS

Než budeme pokračovat, musíme vám říci, že stahování Waze je velmi jednoduché a můžete jej používat bez připojení k internetu a to je něco, co hodně překvapuje. A nyní si můžete udělat představu o spotřebě dat aplikace. V případě, že má aplikace přístup k internetu, je její spotřeba ověřena.

A ukázalo se, že ve srovnání s jinými aplikacemi, které nabízejí stejnou službu Waze, je to ta, která spotřebovává nejméně dat. Tohle je prostě úžasná věc. A kromě toho, Je to velmi kompletní aplikace, protože je možné, že při jeho používání můžete poslouchat hudbu. Nyní si ale ukážeme v číslech, jaká je reálná spotřeba aplikace.

Zjistěte, kolik dat Waze spotřebovává

Jak jsme již uvedli, tato aplikace a další byly předmětem měření, kterým bylo určeno, která z nich spotřebovala méně megabajtů resp. datový tarif. Tyto údaje byly shromážděny během cesty po dálnici, která vedla 120 kilometrů. Tyto aplikace byly také testovány na různých operačních systémech, aby se zjistilo, jak jsou účinné.

Získané výsledky byly pro ty, kdo podporují, velmi povzbudivé aplikace Waze, na tu vzdálenost a na operačních systémech Windows Phone od Microsoftu spotřeboval 5,65 MB. Na zařízeních Apple s operačními systémy iOS spotřeboval 7,10 MB. Zatímco v operačních systémech Android spotřeboval na 120 kilometrech 8,30 MB.

Kolik dat spotřebují jiné podobné aplikace?

Tato data ukazují, že Waze spotřebovává méně dat s operačním systémem než s jinými, ale ve vztahu k jiným aplikacím, které nabízejí stejnou službu, to byly výsledky. Ze tří aplikací, které soutěžily s Waze, měly Mapy Google nejnižší spotřebu. V zařízeních, která pracují s operačním systémem iOS, spotřeboval 13,10 MB.

Zatímco v zařízeních, která pracují s operačními systémy Android, byla jeho spotřeba mnohem vyšší, 17 MB. To ukazuje, že pokud chcete použít aplikaci, která vám umožní znát stav dopravy v reálném čase. A také vám pomůže ušetřit vaše megabajty Aplikace Waze Je to nejlepší volba, kterou můžete udělat.

Vzhledem k tomu, že si budete moci užívat služeb, které již znáte prostřednictvím jiných aplikací, možnost uložení datového tarifu. Že podle společnosti, která vám službu poskytuje, sazba vaší měsíční plán. Tato aplikace vám také nabízí možnost propojení s jinými dopravními společnostmi, jako je DIDI.

mobilní spotřeba mega waze

Nemluvě o tom, že aplikace pracuje s Hlasovým ovládáním a můžete si nahrávat trasy, které často používáte. Jak můžete vidět, existuje mnoho výhod a výhod, které vám tato báječná aplikace může nabídnout. A tímto způsobem se dostáváme na konec tohoto článku, který by vám mohl ukázat kolik dat nebo megabajtů Waze spotřebuje.