Saltar al contenido

Kdy byla League of Legends vytvořena a vydána? Kdo vytvořil LoL?

17 de julio de 2022

Ty chceš vědět Kdy byla League of Legends vytvořena a vydána? Kdo vytvořil LoL? V dalším článku uvidíme celý příběh této populární hry, kdo vytvořil LoL, o čem je, příběh za tímto titulem, který hýbe masy po celém světě.

League of Legends je hra pro více hráčů patřící do žánru online bojových arén, lidově známá jako MOBA a je považována za elektronický sport. Totéž, vyvinuto RiotGames Je k dispozici v systémech Windows a Mac.

Je to velmi hra konkurenční kde se proti sobě musí postavit dvě skupiny hráčů, aby vyhrály hru. Tento titul je součástí elektronických sportů známých jako e-sports a můžeme vidět mnoho mistrovství po celém světě s profesionálními hráči na vysoké úrovni. Existují další velmi podobné MOBA hry, které můžete také vyzkoušet.

Kdy a kdo vytvořil League of Legends?

Kdy byla League of Legends vytvořena a vydána? Kdo vytvořil LoL? Brandon Beck a Marc Merrill byli zakladateli Riot Games, společnosti, která vyvinula LoL. Ty byly spojeny s Steve Feak a Steve Mescon známý tím, že navrhl vlastní mapu Defense of The Ancients známého Warcraft III: The Frozen Throne.

Tímto způsobem, aby vytvořili oficiální mapu LoL, vycházeli z mapy vytvořené pro hru zmíněnou výše. Byly však přidány různé detaily, které značně rozšířily zkušenosti s tímto novým projektem. Zjistěte více o různých mapách v League of Legends a o tom, jaké jsou.

Míchání různých konceptů z jiných her, od mapy po obrovské množství dostupných hrdinů, přes recepty, poměrně četné předměty a další věci, které daly tomuto projektu vlastní osobnost, která by se nakonec stala značně hrou. populární.

Prozatím byla hra jen dalším modem Warcraft III. Nicméně poté, co se Guinsoo (Steve Feak) rozhodl dát verzi 6 mapy novému vývojáři, ledová žába. Začala se šířit myšlenka, že je čas mít nezávislou hru s vlastním enginem. Něco, co se začalo formovat v roce 2005.

reprezentace League of Legends

Jak vznikla League of Legends

LoL tedy začíná, když skupina z komunity Dota narazila na tuto zajímavou hru, která dokázala chytit, být velmi zábavná a především inovativní s velkým množstvím vlastních mechanik, s jedinečnou osobností, přestože byla silně „inspirována“ v klasika jako Warframe III.

Kdy byla League of Legends vytvořena a vydána? Kdo vytvořil LoL? V září 2006 Riot Games se „oficiálně otevírají“. V současné době má společnost téměř 100 zaměstnanců, kteří se starají o vše, co souvisí s League of Legends. Dokonce i v procesu vývoje šampionů se neúčastní jen pár lidí, je to celá společnost prostřednictvím hlasování a různých názorů. V současné době Riot Games představilo další tituly různých žánrů a podobné založené na stejném vesmíru LoL.

V současné době je jich velké množství League of Legends ligy a turnaje. Mnohé z nich pořádá stejná společnost, zatímco jiné jsou turnaje pořádané třetími stranami s podporou Riot Games. I když bezesporu najdeme i několik nezávislých, byť jsou menší.

Máme dokonce světový turnaj, kde můžete vidět ty nejdůležitější týmy. Týmy Musí se kvalifikovat podle kontinentu a poté se proti sobě postavit ve finále. a vítěz může odejít s velkým množstvím peněz mezi ostatními cenami.

Existuje mnoho profesionálních hráčů, kteří si vytvořili účet v League of Legends a kteří tomuto titulu věnují obrovské množství hodin a není to nic méně, protože je neuvěřitelně populární. Na platformách pro streamování videoher Twitch a Facebook ji můžeme dokonce vidět vždy na prvních příčkách z hlediska diváků.

Ve zkratce, LOL Je to fenomén, který je tu již příliš mnoho let a zdá se, že nás bude provázet ještě mnoho dalších.