Saltar al contenido

Kdo založil nebo vytvořil Reddit? Kdy vznikla a od kterého roku funguje?

20 de agosto de 2022

S tolika způsoby, jak dnes komunikovat a sdílet své nápady, je někdy opravdu těžké z každého z nich vytěžit maximum. A ještě těžší je se v nich důkladně vyznat. Pokud jste fanouškem platformy Reddit a chcete se o ní dozvědět více, pokračujte ve čtení, protože v tomto článku vám ukážeme kdo založil nebo vytvořil Reddit, kdy byl vytvořen a od kterého roku běží.

Každý komunikační nástroj, který v této době máme, musel hodně projít, aby se dostal tam, kde je, a Reddit není výjimkou. můžete si přát dozvědět se více o této platformětakže vás ujišťujeme, že nebudete litovat, když si o něm přečtete a dozvíte se o něm další zajímavosti.

Kdo založil nebo vytvořil Reddit?

Vědět více o původu některých z nejdůležitějších komunikačních nástrojů, které dnes máme, je něco, co nám nepochybně pomůže mnohem více si jich vážit. V případě tématu, kterému se věnujeme v tomto článku, je v první řadě potřeba vědět, co je Reddit.

Dá se říci, že je to komunita, ve které mohou lidé z celého světa sdílet své nápady prostřednictvím fór. Ale kdo provedl tento užitečný nápad? No, jeho spuštění provedl Steve Huffman a Alexis Ohaniankteří jsou oba absolventy University of Virginia ve Spojených státech.

Můžeme být více než jasné, že myšlenka platformy tohoto typu je nepochybně skvělá a že její tvůrci mohou být hrdí na to, že má více než 430 milionů uživatelů po celém světě.

Vlastně se dá říct, že se dostal na úroveň stránek tak úspěšných jako Facebook nebo Amazon. To nás vybízí k vytvoření účtu na Redditu.

Kdy vznikla a od kterého roku funguje?

Stále potřebujeme vědět, od kterého roku si můžeme užívat nádherný Reddit, tak užitečnou platformu. Jeho tvůrci spustili tento web do obrovského světa internetu dne 25. června 2002, ve městě Medford, Massachusetts, Spojené státy americké. Samozřejmě je jasné, že tato platforma prošla od doby, kdy byla zpřístupněna široké veřejnosti, mnoha změnami.

Například si můžeme všimnout, že v v roce 2015 odstoupila z funkce její původní generální ředitelka a jmenuje se Ellen Pao. Jako náhrada za ni byl jako CEO ustanoven spolutvůrce platformy, tedy Steven Huffman.

Poté, v roce 2018, konkrétně v měsíci květnu, byl celkový vzhled platformy téměř kompletně přepracován. Na tuto změnu bylo mnoho názorů, ale většina těch, kteří vědí, jak Reddit funguje a neustále jej používají, nebyla s výsledky spokojena.

Jak mi používání Redditu prospívá?

Vidět velkou historii tohoto skvělá média, můžeme dojít k závěru, že by bylo dobré to zkusit. Ale konkrétně řečeno, jak nám může používání Redditu prospět? Zde jsou některé výhody, které můžete získat.

pc na stole se sociálními sítěmi

  • Je to skvělá možnost inzerovat webové stránky. Přes jeho slavná fóra nebo „subreddits“jak se jim mezi uživateli říká, můžeme využívat marketingové a reklamní nástroje, které nám pomáhají zlepšovat náš pracovní život.
  • Zůstaňte v kontaktu s veřejností. Na rozdíl od jiných sítí, kde můžeme sdílet pouze obsah, Reddit nám umožňuje slyšet to, co široká veřejnost musí říct a umět to využít ve prospěch náš nebo naší značky.
  • Bavte se poslouchat různé názory. Co je lepšího než mít otevřený rozhovor s tolika lidmi z různých částí tématu? Dokážou se doslova bavit o jakémkoli tématu, které je napadne, a určitě je to skvělý způsob, jak zabít čas.

Není pochyb o tom, že s Redditem je zcela možné vydělávat peníze nebo se na něm jen bavit jinak. Doporučujeme vám, abyste si udělali čas vytvořte si účet na Redditu a proč ne, používat zmíněnou platformu dlouhodobě. Doufáme, že tyto informace pro vás mohou být užitečné a že se vám Reddit velmi líbí.