Saltar al contenido

Kdo platí více a lépe? Glovo, Rappi, Deliveroo, Uber Eats nebo objednávky?

22 de agosto de 2022

Dodávka přišla na trh, aby zůstala, kvůli společnosti, která má stále méně času čekat na objednávku a pokračovat v práci. Ale kdo a kdo ze všech platí při práci v doručovacích službách více a lépe, Glovo, Rappi, Deliveroo, Uber Eats nebo Orders Now? Zůstaň a budeš vědět.

V současné době se tak společnosti věnující se této činnosti doručování zakázek staly relevantnějšími existuje stále větší všestrannost.

Alternativa Glovo

Tato společnost je synonymem celkového úspěchu. Glovo bylo založeno v roce 2015 ve Španělsku a netrvalo dlouho a bylo zastoupeno alespoň ve 20 zemích. Získání místa mezi nejznámějšími a nejlepšími objednávkovými a doručovacími službami domů.

Tato nadnárodní společnost nabízí mimořádnou pracovní příležitost pro mnoho lidí, kteří mají vlastní dopravní prostředek a přestože mají na plnění těchto úkolů potřebný čas, hledají pracovat s flexibilitoukromě přivýdělku, pokud už mají jiné zaměstnání.

Generujte příjem s Glovo

Zajímá vás práce ve společnosti Glovo? Můžeš určete si svůj vlastní rozvrh a mít flexibilitu, kterou potřebujete. Co se týče platby, ta se získává za objednávku a váš příjem se může lišit na základě určitých kritérií, jako jsou:

  • Počet objednávek (od 4 do 6 €).
  • Prohlídka hotová.
  • Uplynulá doba doručení.
  • Složitost distribuce.
  • Čekací doba, než provozovna doručí objednávku k distribuci (přibližně 0,05 EUR za minutu).
  • Nepříznivé podmínky (například déšť).

Pracuje ve společnosti Rappi

Jednou ze společností, která je z hlediska expanze v jednom z nejlepších období, je Rappi. Společnost byla založena v roce 2015 se sídlem v Kolumbii a funguje téměř v celé Latinské Americe a v zemích Střední Amerikyje otázkou času, než se bude dále rozšiřovat.

Kolik mohu vydělat na Rappi?

V Mexiku vám spolupráce s Rappi dává možnost vydělat přibližně 34 pesos na objednávku, i když to může být i vyšší. Hlavním kritériem pro platby je počet ujetých kilometrů.

  • Můžete vygenerovat 25 až 40 pesos na základě hodnoty objednávky.
  • Je důležité si uvědomit, že s určitým počtem distribucí budete moci generovat větší a šťavnatější bonusy.

Analýza Deliveroo

Deliveroo se specializuje na distribuci potravin a je další ze společností s velkým zastoupením na evropském kontinentu a dalších zemích po celém světě, které je důležité vzít v úvahu.

Jak prospěšné to může být?

Máte dostatek času a chcete jej maximálně využít k generování příjmů? Deliveroo může být pro vás, protože tato společnost nabízí své ovladače flexibilitu, kterou potřebují, aby mohli pracovat co nejlépe. Platba se provádí měsíčně a míra platby je přibližně 11 EUR za hodinu práce

Doručujte pomocí Uber Eats

Doručujte pomocí Uber Eats

Další společnost velkého světového uznání. Být doručovatelem Uber Eats je rozhodnutí, které změnilo životy mnoha lidí po celém světě, kteří si to užívají zaměstnanecké benefity nabízené touto společností. Pokud máte zájem o spolupráci s U

Vydělávejte peníze prací v doručování

Je to také společnost specializující se na rozvoz jídel domů. Chcete-li začít pracovat, musíte splnit řadu požadavků a podle toho se zaregistrovat.

  • Odhaduje se, že pracovník Uber Eats si může účtovat až více než 40 EUR za den. Platby se provádějí týdně a za měsíc si můžete účtovat více než tisíc eur na základě počtu objednávek, které přijmete.

Vydělávejte pomocí objednávek

Další společností, která i přes nepřítomnost na evropském kontinentu stále více a více roste a stojí za povšimnutí, je OrdensYa. Tato společnost provozuje operace téměř v celé Latinské Americe a Dominikánské republice.

A jak je to s platbou?

Můžete se připojit k týmu OrdenYa se zavřenýma očima. V této společnosti budete mít svobodu pracuj, když chceš a vygenerujte až 35 pesos na objednávku na motocyklu a 40 pesos na kole.

Užijete si také šťavnaté a atraktivní bonusy podle počtu objednávek, které během týdne (nebo měsíce) provedete.

Víte, u kterého zůstat?

Nyní, když víte, kdo platí více a lépe mezi Glovo Rappi, Deliveroo, Uber Eats a OrdensYa, máte spoustu možností, jak si vybrat, kterou společnost byste chtěli generovat příjem aby vás podpořil a pohodlně pracoval s vaším autem, motocyklem nebo jízdním kolem. Na co čekáš? Zaregistrujte se a začněte vydělávat peníze!

Na druhou stranu, pokud chcete pracovat a vydělávat si doručováním domů, ale ne konkrétně jídla, možná vás bude zajímat informace o Amazon Flex.