Saltar al contenido

Kdo jsou nejlepší hráči World of Warcraft? A nejlepší hráč WoW historie?

22 de agosto de 2022

Buď proto, že začínáte ve světě World of Warcraft, nebo už nějakou dobu hrajete, možná vás bude zajímat, jaké to jsou. nejlepší wow hráči Hodnocení PVE nebo WoW v PVP.

V případě pochybností zkratka „PVP“ znamená ve španělštině «hráč versus hráč»tato zkratka, jak si dokážete představit, pochází z anglického PVP.

Místo toho, pokud by vás to zajímalo význam PVEv angličtině znamená „hráč vs prostředí“, což lze přeložit jako „hráč vs prostředí“ nebo scénář, tedy bitva buď v jednom hráči nebo online, proti herním monstrům.

Dostaňte se do žebříčku pvp wow bfa, nebo místo toho být mezi nejlepšími hráči PVE v wow, není snadné. A mezi prvními kroky, jak toho dosáhnout, je optimalizace a zrychlení počítače na maximum, abyste se vyhnuli jakékoli prodlevě, která by mohla ovlivnit váš herní zážitek.

I když abych vás neodradil, ty, kteří byli mezi nejlepší wow hráči v roce 2020 Nedostali se tam přes noc, obvykle aby se dostali na takovou úroveň, mnoho strávilo roky a roky hraním WoW.

Ale nezáleží na tom, jestli se chcete stát profesionálním hráčem nebo ne, nenechte si ujít příležitost zaregistrovat se a nahrávat své hry na Twitchi, velmi možná můžete získat návštěvy a využít toho.

Nejlepší hráči World of Warcraft po celém světě

Jak si dokážete představit, většina nejlepších hráčů World of Warcraft se nachází mimo naše hranice. Tyto báječní hráči žijí převážně v asijských zemích nebo ve Spojených státech.

Nejlepší příklad máte ve Spojených státech, kde žije 16letý mladík Kyle Bughakterý vyhrál 3 miliony dolarů za vítězství v jedné ze soutěží, aby byl považován za nejlepšího hráče Fortnite na světě.

Pojďme si nyní promluvit o nejlepší wow hráčikonkrétně s Mute, jedním z hlavních v žebříčku WoW PVP.

Tento hráč se vyznačuje nosit pouze poloviční brnění a být držitelem zbraní s čepelí, učit ostatní hráče, jak je důležité velmi dobře znát třídu, se kterou hrajete.

Jedním z hráčů world of warcraft, kteří dosáhli legendárních výkonů, je „Dysphoria“, kterému se podařilo splnit výzva „Dire Maul North Tribute Run“.Tato mise spočívá v znovuzískání království zlobrů bez zabití stráží, což je téměř nemožná mise, kterou Dysphoria dosáhla sama.

Švéd Thomas Bengtssonznámější pod svou WoW přezdívkou „Kungen“, což ve švédštině znamená „král“, má ve hře vynikající historii, v současnosti má svůj vlastní server a když vyšla hra Hearthstone, jedna z karet skončila s jeho jménem .

Nejkontroverznější hráči World of Warcraft

Swifty, považovaný za jeden z nejlepších v žebříčku WoW PVP. Profesionální hráč od začátku, narozený v Portoriku, byl zakázán v roce 2011 během živé show, ve které byl viděn jako Jeden z herních serverů selhal.

Na druhou stranu, i když nemusí být nutně známý svými dovednostmi ve hře, je Jarod Lee Nandin, Američan, který se na BlizzCon 2013 stal virálním pro své cosplay v jižním parku

Bohužel, Jarod, známý také pod svou herní přezdívkou NWBZPWNR, zemřel 3. ledna 2021 kvůli komplikacím způsobeným CoVid-19.

wow legendární postava

Mezi wow hráče, kteří dosáhli zajímavých výkonů, je „Dives“, kdo dal hlas modu „Deadly Boss“ že vás to v určitém okamžiku mohlo bavit.

Na druhou stranu je důležité zmínit Ezra Chatterton, 12letý chlapec že zemřel na rakovinu mozku a že s „Make-A-Wish Foundation“ mohl jít do kanceláří Blizzardu a dokonce oživit postavu „Ahab Wheathoof“.

Pokračujme ‘Vurtnem’, hráčem, který se proslavil svým dovednosti jako mág v zápasech PVPkterý dokázal být prakticky neporazitelným hráčem, v současné době je mnoho jeho her na jeho kanálu YouTube.

Nakonec si nenechte ujít příležitost stát se legendárním hráčem jako ty výše zmíněné a pokud ne, pamatujte, že existují i ​​jiné hry podobné WoW, kde můžete také uspět.