Saltar al contenido

Kde jsou uloženy stažené soubory pomocí Amazon Prime Music? Stáhněte si hudbu pro PC a mobil

11 de agosto de 2022

Kde jsou uloženy stažené soubory pomocí Amazon Prime Music? Odpovíme na tuto otázku a pomůžeme vám najít vaše hudební soubory na PC i mobilu. Mnoho uživatelů se ocitlo v dilematu, že když hledají staženou hudbu na svém počítači, nemohou ji najít. A je to frustrující. Dále vás to naučíme po částech.

Amazon primární stahování hudby do mobilu

V systému Android je hudba obvykle uložena ve složce s názvem „Music“, která je vytvořena výchozí interní úložiště mobilního telefonu. Nebo může být na externím úložišti, jako je paměťová karta. Ale když mluvíme o aplikacích pro streamování zaměřené na hudbu, aplikace je ukládá do výchozích cest složek. Například Spotify, Apple Music nebo Amazon Prime Music (Android/data/”hudební cesta Amazon”).

A když k těmto trasám přistupujeme, jsou pouze informativní. Protože nám předkládají zašifrované nebo skryté soubory. A najít to, co jsme si stáhli, se stává odyseou. Existují aplikace, které nabízejí možnost vybrat umístění stahování skladby. Pokud se tak ale nestane, vysvětlíme vám, co dělat, abychom našli naše hudební soubory.

Přístup k hudbě na zařízení Android

Je to vlastně jednoduché. Pro to budeme používat k propojení našeho PC s mobilním telefonem pro snadnou navigaci ve složce. Použijte kompatibilní kabel. Tímto způsobem získáte přístup k průzkumníku souborů. Usnadní vám to nejen hledání skladeb, ale také vytváření složek pro vaše stahování.

V předchozích odstavcích jsme poznamenali, že hudba je uložena v souboru s názvem „Music“ stejně jako v Androidu. Na Iphone však nemůžeme vyhledávat soubory v konkrétních cestách. Je to dáno tím, že systém je dosti uzavřený, hermetický, z důvodu ochrany uživatele a autorských práv. V těchto případech se nakonec spoléháte na iTunes nebo streamovací služby. Streamování hudby jako Amazon Prime Music.

Nutno podotknout, že v obou operační systémy (Android – iPhone), Amazon Prime Music má také knihovnu s názvem Amazon Cloud Player. Jakákoli hudba, kterou vybereme, se do ní automaticky uloží. Odtud se stahuje nebo streamuje z libovolného počítače nebo webového prohlížeče. Totéž platí pro nákupy hudby.

Jednou z mnoha výhod, které můžeme využít, je to, že stažením hudby z vaší knihovny v cloudu do počítače ji můžete přehrávat, když jste offline. Kromě písní jsou přidány do knihovny v cloudu zdarma.

ukazuje cloudový přehrávač hudby amazon prime, který ukládá skladby

Stáhněte si hudbu amazon prime na počítač

Na oficiálních stránkách Amazonu v pár krocích a jednoduchým způsobem vysvětluje, jak stahovat hudbu ze samotného Amazonu a místo, kde je uložena. Tyto údaje jsou platné, pokud řídíte Windows nebo Mac.

  • Být v programu Amazon Prime MusicVybrat Moje hudba“, klepněte na „Skladby“ a poté na „Zakoupeno“. Uvidíte skladby, které vlastníte.
  • Klikněte na ikonu stahování vedle skladby nebo alba.
  • Stažená hudba se automaticky uloží do vašeho počítače do výchozí složky programu, jmenovitě «Amazon Music». V systému Windows by to byl soubor „Moje hudba“. Pokud se jedná o Mac, uloží se do souboru „Music“.

Pokud uvažujete o zrušení předplatného této streamovací hudební služby, dáme vám tip navíc, na který byste měli pamatovat. Než to uděláte, použijte tento nástroj Amazon Music Converter. S tímto programem vám pomůže bezproblémově ukládat skladby jako místní soubory do vašeho počítače. Pokud tak neučiníte a zrušíte své předplatné, žádná hudba nebo seznamy skladeb, které jste přidali nebo stáhli do Amazon Prime Music, nebudou k dispozici pro přehrávání.

Jak vidíte, v závislosti na prostředí operačního systému, ve kterém pracujete, má malé odchylky z hlediska ukládání souborů. S těmito informacemi již máte představu Kde jsou uloženy stažené soubory pomocí Amazon Prime Music?. A budete mít možnost najít své písně.