Saltar al contenido

Kde jsou jeskyně v ARK: Survival Evolved a jak je najít? – Ledové jeskyně, podvodní a další

25 de julio de 2022

Ark se stal jednou z nejvyhledávanějších her díky svému poutavému tématu a hratelnosti. hra o přežití v otevřeném světěale pro nové hráče je obtížné zajistit jejich přežití a být schopni postupovat ve hře kvůli její obtížnosti, dobrou možností, která vám může pomoci získat různé předměty, lovit nepřátele nebo postavit základnu, je vstoupit do jeskyně.

Kde jsou jeskyně v ARK: Survival Evolved a jak je najít? – Ledové a podvodní jeskyně

Hru ARK najdete v prodeji v herním obchodě Steam, nemít uživatele v uvedeném obchodě zde vám ukážeme, jak si krok za krokem vytvořit účet na Steamu, abyste si mohli stáhnout jakoukoli hru, a pokud máte pomalý internet, můžete se také naučit, jak zrychlit stahování her na Steamu

Jak najít jeskyně v ARKu?

Jeskyně v ARKu jsou místa, která fungují jako dungeony, do kterých můžete vstoupit a získat a širokou škálu nepřátel a předmětůi když ke vstupu do povrchových jeskyní nepotřebujete dovednosti, dinosaury ani speciální předměty.}

Mějte na paměti, že musíte jít dobře připraveni, protože existují jeskyně, které mají a vysoká úroveň nebezpečí kvůli svým mocným nepřátelům, jeskyně se nacházejí na povrchu ostrovů a dokonce i v hlubokém moři. Je třeba poznamenat, že každá existující mapa v ARK má svůj vlastní typ jeskyní, ať už povrchových nebo mořských.

Povrchové jeskyně

Tyto jeskyně jsou nejsnáze k nalezení, protože se nacházejí na povrchu a není to nutné mají nějakou speciální schopnost, nebo dinosaura abyste do nich mohli vstoupit, abyste mohli vstoupit do těchto jeskyní, musíte jednoduše vstoupit do odpovídající jeskyně nebo trhliny, umístění těchto jeskyní je ve všech hrách naprosto stejné. V nich najdete nepřátele všeho druhu a opravdu vzácné předměty.

podvodní jeskyně

Tyto jeskyně se nacházejí v mořích, abyste věděli, kde se nachází, musíte jít do odpovídajícího bodu a podívat se na několik malých bublinek které vylezou na hladinu vody, poté se budete muset potápět a hledat ve stejné oblasti, abyste našli jeskyni, to znamená, že musíte vzít v úvahu, že budete potřebovat dobrý přísun kyslíkua pomocí mořského dinosaura, aby bylo možné snáze vstoupit do jeskyně.

archa vzácné jeskyně

Dále vám ukážeme umístění některých jeskyní a jejich příslušné souřadnice, abyste je mohli prozkoumat při hraní.

  • Chrámová jeskyně (souřadnice 44.84)

V této jeskyni můžete najít širokou škálu artefaktů, ale musíte být dobře vybaveni, protože do nich můžete narazit Valguerův šéf.

  • Ledová jeskyně (souřadnice 15.27)

Tato jeskyně může být dočasně použita k odpočinku nebo i když se potřebujete schovat před nebezpečným zvířetem, ačkoli uvnitř můžete najít artefakt.

  • Síť úzkých jeskyní (souřadnice 53,87)

Tato jeskyně je jednou z nejlepší úkryty nalezené na mapěpokud se potřebujete chránit před dinosaury nebo jiným nebezpečným zvířetem, je to pro vás ideální jeskyně

  • Wyvern Trenches (souřadnice 07.77)

Uvnitř této jeskyně můžete najít vejce a hnízda wyvernů, a pokud se z tohoto místa vydáte na severozápad, můžete setkat se s wyvernoutato jeskyně se nedoporučuje zakládat základnu kvůli neustálému výskytu nepřátel

  • Aberační jeskyně (souřadnice 38,57)

Tato jeskyně je ideální pro založení základny, pokud potřebujete být dočasně na místě, tato jeskyně vám může posloužit; Kromě toho se můžete setkat s různými tvory aberacemi, abyste jej mohli také použít jako lovecký revír.

  • Jeskyně pod hradem (souřadnice 37,90)

Tato jeskyně může být vhodným místem pro mladé, protože má velmi široký prostor; můžete také využít jeho funkcí pro vytváření a získávání zdrojů pro mořský život díky tomu, že má velký přístup k vodě.

Doufáme, že vám tento článek pomohl, nezapomeňte, že na platformu Steam můžete přidat epické hry, pokud najdete další nabídky.