Saltar al contenido

Kde a jak mohu získat speciální kódy pro Garena Free Fire?

31 de julio de 2022

Dnes se jdeme podívat kde a jak mohu získat speciální kódy pro Garena Free Fire a užijte si veškerý jejich obsah na svém účtu.

Možná jedna z nejúspěšnějších her poslední doby na mobilních zařízeních. Na to, že to ani Fortnite nemůže zastínit, to už docela dobře vypovídá o této hře, která začala „skromným“ způsobem a stala se docela fenoménem. Z tohoto důvodu, pokud to chcete vyzkoušet, je vždy možnost vytvořit si účet v Garena Free Fire.

Battle Royales jsou v módě už nějakou dobu a zdá se, že tu zůstanou, a není to jen tak, protože tento druh titulu dokáže ukrást obrovské množství hodin a udržet vás na svém mobilním zařízení.

Free Fire je jedna z těch her, která vyniká tím, jak je jednoduchá, ale zároveň náročná velká složitost která je prezentována k vítězství v každé z her. Vzhledem k tomu je nezbytné vědět, jaké jsou nejlepší zbraně Garena Free Fire a mnoha dalších aspektů hry, protože jistě, být v rozsáhlém mapování s desítkami hráčů a mít jako cíl Být poslední, kdo stojí, není zrovna snadný úkol.

Mnoho her má speciální kódy, které mohou jejich nejvěrnější hráči vyměnit za digitální odměny ve hře. Free Fire není výjimkou, neustále uvolňují unikátní kódy, takže v rámci něj můžete získat zajímavé ceny nebo předměty.

Dnes se nejen podíváme kam a jak můžete získat speciální kódy. Ale také vás naučíme, jak je uplatnit, abyste si jejich obsah užili.

Je to extrémně jednoduchý návod, který když budete postupovat krok za krokem, bude vám zcela jasné, co všechno musíte udělat, abyste mohli proplatit kódy, které vám necháme o něco níže.

Speciální kódy pro Garena Free Fire

Dále vám jich několik necháme speciální kódy, které můžete uplatnit ve Free Fire. O něco níže vám ukážeme, jak na to:

  • LIGA JIŽNÍ 9 9Y3W
  • ZÁRUKA NA MASO VIVA
  • LIBR ENOR LIGA
  • ONOR HASIČSKÁ LIGA
  • DVĚ SRDCE
  • CHIM UELO 2019

freefire hra

Jak uplatnit nebo uplatnit kód Garena Free Fire

  • První věc, kterou budete muset udělat, je vstoupit na oficiální web Free Fire a uplatnit kódy.
  • Poté budete muset vybrat platformu, na které hrajete, a zadat údaje o svém účtu (uživatelské jméno a heslo).
  • Poté vás požádá o zadání 12místný kód jako ty, které jsme vám nechali o kousek výše.
  • Jakmile stisknete «Potvrdit” Měl by se objevit banner s blahopřáním k uplatnění kódu. V případě, že se uvedený plakát nezobrazí nebo se zobrazí chyba. Je možné, že kód je špatně napsaný nebo jednoduše vypršela platnost.

Pokud jsi to udělal správně poté bude obsah kódu odeslán na váš účet. Měli byste mít na paměti, že to může chvíli trvat, takže nezoufejte.

Jak jsme zmínili výše, některé kódy mohou vypršet, protože netrvají věčně. Proto, jakmile kód najdete, měli byste jej běžet uplatnit, než bude příliš pozdě.

Pokud nám chcete pomoci udržovat seznam kódů Free Fire aktualizovaný, můžete tak učinit tak, že kódy, které znáte, zanecháte v poli pro komentáře, které najdete o něco níže. Na oplátku by vás mohlo zajímat, kde a jak dobíjet diamanty Garena Free Fire, to vše, abyste si tento mobilní titul užili ještě více.