Saltar al contenido

K čemu slouží věž s hodinami ve hře Clash of Clans? – Triky a tipy

29 de julio de 2022

Věž s hodinami v Clash of Clans je jednou z budov, které vám mohou pomoci vylepšit řadu aspektů o něco rychleji. Jeho použití je tedy docela zajímavé, Zde se o ní můžete dozvědět něco více.

Co je věž s hodinami ve hře Clash of Clans a k čemu slouží?

Přestože se jedná o jednoduchou budovu, věž s hodinami je základem pro rozvoj vaší vesnice, může vám poskytnout vynikající vlastnosti. Zvláště to může být užitečné v dobách bitvy, kde můžete rychle potřebovat vojáky. Nejdůležitější v této hře je vytvořit dobrou vesnici a vědět, jak ji bránit.

První úroveň této struktury může být postavena, jakmile budete mít 4. úroveň Builder’s Workshop. Od té chvíle můžete zvýšit úroveň své budovy, což zlepšuje velké procento čas zrychlení daný touto věží.

Z obrázku tato věž vypadá docela neutrálně, na první úrovni je to jen věž s hodinami a může vypadat rozbitě. Jak postupujete úrovněmi, dostanete se na číslo 9, vaše zatím poslední, kde je váš vzhled pěkně vybroušený.

Funkcí Clock Tower v Clash of Clans je urychlit procesy Builder Base. Měli byste mít na paměti, že je to jen na krátkou dobu, i když toto S postupujícím levelem se zvětšuje.

Hra s touto budovou může být pro vaši strategii velmi přínosná, ale musíte vědět, kdy ji použít, protože to není vždy ideální. Zvažte, že můžete urychlit všechny procesy své základny, proto je vhodnější, aby byla aktivována ve správný čas, což napomáhá rozvoji vesnice.

Je velmi důležité, abyste to zvážili obnova hodinové věže může být poměrně dlouhá, proto se připravte s některými drahokamy. Pokud se nemůžete spolehnout na to, že to urychlí drahokamy, budete to muset používat moudře.

Drahokamy lze získat nákupem v obchodě nebo zničením předmětů, jako jsou kameny a stromy. I když je můžete také získat zdarma, stejně jako elixír a zlato.

Kromě správné věže s hodinami se doporučuje také mít a rozvíjet svou radnici.

Jak mít skvělou strategii pomocí této věže?

První věc, kterou je třeba vědět, je, že se nejedná o strukturu, která zajišťuje útok nebo obranu, je to v podstatě jen věž, která věci trochu urychluje. Proto je nejmoudřejší umístit jej na místo, které se během útoku stane rušivým nepřátelské jednotky.

Mějte na paměti, že je docela těžké poznat, kdy má být věž aktivována, v ideálním případě ji použijete, když je to opravdu nutné. Jsou chvíle, kdy to může být velmi užitečné, jako např když musíte naléhavě vytvořit vojáky.

Navíc se často doporučuje použít k rychlému resetování útočných budov nebo k urychlení výcviku vojsk. Čas je skvělý spojenec, pokud je využíván moudře.

Budete schopni dosáhnout skvělých výsledků, pokud zavedete strategii, kde vám použití věže pomůže vytvořit různé objekty současně. Tak, aby se vaše vesnice rychle rozrostla díky inteligentnímu využívání pomoci, kterou vám hra poskytuje.

upozornění na věž s hodinami

Vždy pamatujte, že věž urychlí všechny procesy stavitelská základna. Proto byste měli vědět, že každá struktura nebo jednotka, kterou vytvoříte, bude mít prospěch. Můžete se svými přáteli zkontrolovat jeho použití a vzájemně si pomoci získat skvělou strategii.

A konečně, pokud je věž jednou ze silných stránek vaší strategie, chraňte ji a použijte ji ve správný časjinak jej můžete použít jako štít. Kdykoli je něco užitečného k obraně, použijte to, nic nestojí za víc, než dosáhnout vítězství s vynikající a velmi dobře promyšlenou strategií.

Čím více vyhrajete, tím více postoupíte a tímto způsobem se rychleji dostanete do Crystal League.