Saltar al contenido

K čemu je afinita k vodě v Minecraftu? vysvětlení krok za krokem

21 de julio de 2022

Afinita k vodě v Minecraftu je další kouzlo, které jistě uslyšíte, pokud jste začali prozkoumávat tuto známou hru typu Sandbox, a i když si dokážete představit, o co jde, nejlepší je, že ji určitě znáte.

Minecraft má mnoho kouzel, díky kterým bude váš zážitek ze hry zábavnější, některá z nejznámějších kouzel jsou zničující ostří, které můžete použít na svůj meč, přitažlivost pro váš rybářský prut a účinnost.

K čemu je afinita k vodě?

Vodní afinita v Minecraftu se považuje za přidání zlepšení ve voděto znamená, že jeho sílu nebo akci můžete ocenit pouze ve vodě, nikoli na pevnině.

Přesněji řečeno, toto očarování optimalizuje čas potřebný k bodnutí, když jste pod výše zmíněným tekutým tělem, značně jej snižuje a usnadňuje uvedený úkol.

Co se týče předmětu, který může nést toto kouzlo, není to nikdo jiný než „Helma» buď «Helma“. Pokud tuto část svého brnění očarujete a obléknete si ji, budete si moci užít tento optimalizovaný těžební stav.

Ve skutečnosti je velkým přínosem afinity k vodě v Minecraftu to, že když se pustíte do těžby pod vodou bez ní, čas potřebný k vytěžení každého bloku se zpozdí. 5krát více než když to děláte na povrchu.

Stejně tak, když zjistíte, že plavete ve vodě a nemáte na sobě ani tento okouzlující doplněk. Zpomalení, které zažíváte, je mnohem větší a dosahuje rozdílu 25krát většího.

Související s kouzlem Aquatic Affinity Charm můžete najít vodivostní kouzlo.

Jak se provádí afinitní okouzlení?

Vodní spřízněnost v Minecraftu lze provádět stejně jako většina ostatních kouzel ve hře. Jinými slovy, existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout, se zvláštností, že téměř všechny vyžadují náklady na zkušenosti nebo „XP» pracovat.

Měli byste mít na paměti, že je vždy lepší použít tento druh kouzla na helmy, které byly vyrobeny odolných materiálů a odolné, aby se zabránilo jejich neustálé ztrátě.

Tabulka kouzel

Toto kouzlo můžete provést pomocí a «Tabulka kouzel». Budete také muset mít dostatek knihoven a pro ně konkrétní recept, kód nebo znaky. Pokud nemáte kouzelný stůl, nebojte se, můžete to udělat.

Pokud se rozhodnete použít tento první postup, budete muset mít výše uvedené prvky. Pokračujte otevřením «Tabulka kouzel» abyste mohli umístit svůjhelma“ tam a postupujte podle pokynů.

MINECRAFT LIBRARY

Nezapomeňte, že náhled výsledku můžete mít na pravé straně tabulky. Vždy je tedy vhodné na ni najet kurzorem a šek že jste použili správné očarování.

Kovadlina

Existují dva způsoby, jak sesílat kouzla pomocí „Kovadlina“, první vyžaduje tento předmět a očarovanou knihu. Zatímco, druhý, použijte tento nástroj a dva předměty, které jsou očarovány.

Je možné získat helmu očarováním s vodní afinitou?

Existuje určitá pravděpodobnost, že můžete najít helmu který už toto kouzlo má. No, to je další prostředek, kterým je možné získat přístup k tomuto typu nástrojů, aniž byste je museli sami očarovat.

Ve skutečnosti existuje mnoho způsobů, jak najít dříve očarované předměty. Jedná se o poražení lupičů, rybaření, prostřednictvím vesničanů a dokonce i uvnitř budov nebo různá místa, jako jsou kobky, poslední města a oceánské ruiny.

Kouzla, která nanesete na své nástroje nebo předměty, lze také vrátit zpět a odstranit.