Saltar al contenido

Jaký seznam kanálů obsahuje Amazon Prime Video Channels? – Existují kanály HBO?

4 de agosto de 2022

Amazon už není jen internetový obchod, který každý znal, nyní se rozšířil daleko za hranice a stal se jedním z hlavních konkurentů společnosti jako je Google ve všech oborech. Z tohoto důvodu chce každý vědět, co jejich služby nabízejí, a s ohledem na to dnes uvidíte, jaké kanály Amazon Prime Video Channels zahrnuje.

Jednou z nejlepších věcí, které Amazon přinesl světu, je jeho předplatitelská platforma, protože má mnoho originálních seriálů a filmů, které jsou vysoce kvalitní, které přidaly k již pojmenovaným kanálům nebo kanálům. vaše filmové večery se stanou vizuálním potěšením, Kvůli tomu se musel udělat průvodce, abyste se dozvěděli více.

Jaké kanály zahrnují Amazon Prime Video Channels?

Chcete-li začít s tímto průvodcem a rychle zjistit, které kanály Amazon Prime Video Channels zahrnuje, první věc, kterou byste měli vědět, je, že Hlavní video kanály nejsou zdarma na platformě Amazon Prime.

Je tomu tak proto, že společnost slouží spíše jako agregátor obsahu pro tyto typy kanálů (ve skutečnosti je nevlastní), takže jejich náklady jsou dodatečné a platí se měsíčně.

Každý kanál má svou vlastní cenu, a pokud nechcete, nemusíte za všechny platit, můžete přidat pouze ty, které chcete sledovat během měsíce nebo roku, kdy trvá vaše předplatné Amazon Prime.

spustit hlavní video na mobilu

Nyní jsou dostupné kanály: Starzplay v hodnotě 5 eur, MGM za 4 eura, Noggin také za 4 eura, Mubi za 10 eur, Mezzo za 3 eura, TV shorts za další 4 eura, OUTtv a Quello Concerts za 5 eur , a v neposlední řadě HBO s a měsíční náklady 7 eur.

Ovládání kanálů je velmi jednoduché, stačí zaplatit cenu, kterou stojí (v rámci stejné platformy) a kanál s veškerým jeho obsahem bude přidán na Amazon Prime, což vám umožní jej sledovat na jakémkoli zařízení kompatibilním s uvedenou aplikací. , jako jsou oficiální mobilní telefony, herní konzole nebo chytré televize.

Nejlepší ze všeho je, že obsah, který vychází pro tyto kanály, bude aktualizován stejným způsobem na videu Amazon Prive, takže budete vždy informováni o svých oblíbených seriálech a filmech od těchto poskytovatelů (jako je HBO).

Co dalšího můžete dělat na Amazon Prime Video?

Díky výše uvedenému již víte, jaké kanály Amazon Prime Video Channels zahrnuje, a také byla zodpovězena otázka, zda má HBO nebo ne, takže toto téma dokončíte a můžete přejít k dalším, jako jsou: Jaké filmy a seriály mohou Sleduji na Amazon Prime?, zobrazí se vám další věci, které můžete na platformě dělat.

Nyní je jednou z hlavních věcí, které můžete udělat, půjčit si filmy na Amazon Prime Video. Tento proces je stejný, jaký používáte k vypůjčení filmu na DIRECTV nebo Movistar, stačí si vybrat svůj oblíbený titul a zaplatit jeho cenu, abyste jej získali na určitou dobu.

amazon bílá písmena černé pozadí

Další funkcí je vám umožní stahovat vaše oblíbené seriály a filmy. Tato platforma vám na rozdíl od jiných dává možnost stáhnout si obsah v ní, abyste jej později mohli sledovat offline bez nutnosti připojení, což se hodí, pokud nemáte doma pevnou internetovou síť.

A je to, díky tomu je vám nejen jasné, které kanály Amazon Prime Video Channels zahrnuje, ale také jste se naučili některé jeho hlavní funkce, takže se můžete částečně považovat za odborníka na tuto streamovací platformu.

Pokud jste zůstali hladoví po dalších znalostech, pak hledejte další tutoriál, který doplní vaše informacejako například: Co je Amazon Prime Video Channels a jak to funguje?