Saltar al contenido

Jaký Minecraft bych si měl koupit a kde ho mohu koupit nebo získat?

14 de julio de 2022

Minecraft je světově proslulá videohra díky velké svobodě nabízí svým uživatelům zvolit si vlastní způsob hraní. Má různé verze, u kterých je pro nové hráče rozumné pochybovat, který Minecraft byste si měli koupit.

Snadný! Musíte vzít v úvahu malou řadu aspektů, jako jsou funkce, které odlišují jednu verzi od druhé, která z nich je lepší nebo ziskovější a která je ideální pro hraní multiplayeru nebo se dvěma nebo více lidmi v Minecraftu.

Verze Java vs. Bedrock: Který Minecraft byste si měli koupit?

V současné době je Minecraft Java k dispozici pro Windows ve všech různých verzích, kromě MacOS a Linuxu. V podstatě budete moci hrát na jakémkoli operačním systému, kde si můžete nainstalovat Javu, což je považováno za nejlepší verzi pro PC.

Na druhé straně na rubu mince je Minecraft Bedrock, k dispozici pro Windows 10, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, Android a iOS. Pokud je tedy předchozí optimální pro PC, jedná se o verzi indikovanou pro konzole a přenosná zařízení.

Vzhledem k tomu, že předem znáte plný rozsah každé verze hry, budete mít jasno v tom, která je pro vaše potřeby nejvhodnější, a to na základě platforem, které máte doma, ať už je to konzole nebo PC.

Pokud máte operační systém Windows 10, znamená to, že se nebudete muset z důvodu nedostatku zdrojů rozhodnout pouze pro jednu ze dvou možností. Aby bylo možné dokončit rozhodnutí o tom, který Minecraft by si měl uživatel koupit, musí být také známo další zásadní dilema mezi těmito dvěma.

minecraft-java poskytuje zdarma velké procento dodatečných komponent pro vylepšení zážitku hráče.

Nicméně, základní verze nabízí velmi málo dalších nástrojů zdarma, což omezuje jediný způsob, jak je získat prostřednictvím předchozí platby (je to jako kdybyste si stáhli demo verzi Minecraftu). Takové další součásti se nazývají „Skiny, mody nebo doplňky” které nejsou kompatibilní mezi jednou verzí, to znamená, že musíte s jistotou vědět, ke které verzi patří.

Kde koupit Minecraft Java nebo Bedrock?

V tuto chvíli by mělo být rozhodnutí o tom, který Minecraft by si měl každý hráč koupit. Dalším krokem je přístup na oficiální stránky hry. Jakmile se dostanete do domény Minecraft, uvítací zpráva a stručný popis hry budou na první pohled podrobně popsány. lis «Získejte Minecraft.» Otevře se další možnost, která zobrazí interaktivní nabídku, která ukazuje, jak se ke hře dostat. Vyber mezi «Počítač“, “Mobilní zařízení“, “Řídicí panel«nebo»Ostatní“ podle případu.

Když si budete pamatovat, pro které platformy jsou jednotlivé verze hry přístupné, budete si moci vybrat, jak chcete hrát. Vezmeme-li jako příklad možnost „Počítač“, objeví se nové menu: Stiskněte “pc“, “MAC» buď «Linux“ v závislosti na tom, co je k dispozici.

online obchod s minecraftem

MacOS a Linux nefungují s Windows, umožňují pouze stažení verze Java; pokud však zvolíte možnost „pcEdice Java i Bedrock (nebo Windows 10) lze zakoupit stejně.

Je důležité poznamenat, že licence byla získána pro edici Java bude to stejné pro jakoukoli platformu nebo operační systém, který používá Javu; oproti tomu verze Bedrock funguje s jinou licencí pro každou platformu, zařízení nebo operační systém, kde chcete hrát (můžete si dokonce vybrat, zda si stáhnete a nainstalujete Minecraft PE pocket edition, pro mobily)

Minecraft Java má jednorázovou cenu 26,95 $, zatímco Minecraft Bedrock nebo Windows 10, může mít hodnotu 29,99 nebo 49,99 eurpodle balíčku, který si uživatel přeje získat.

Celkem, «Minecraft Java Edition” Je ziskovější a má větší herní kapacitu než jeho konkurent. Má větší komunitu a její dosah lze snadno rozšířit díky bezplatným pluginům. Proto by to měla být verze, kterou si každý nový uživatel koupí poprvé, ale poslední slovo je vaše. úspěchy!

Pamatujte, že existuje způsob, jak si stáhnout a nainstalovat Minecraft zdarma, ale není to tak ziskové, protože, jak již bylo zmíněno, vám neposkytnou žádné výhody a hraní online bude obtížné.