Saltar al contenido

Jaký je nejlepší program na řešení bezplatných fyzikálních problémů ve španělštině?

26 de julio de 2022

Od té doby, co je tu internet, se stal velkou oporou pro všechny studenty a některé obchodníky, kteří již nepotřebují prohlížet staré encyklopedie nebo chodit do vzdálených knihoven, aby své školní domácí úkol.

Mít stránky, které hovoří o historii, zeměpisu a přírodních vědách, vypracování pojmových map, odborných prezentací nebo jakékoliv činnosti se stalo mnohem jednodušším úkolem. Vyskytl se však problém: Fyzika a matematika.

Oba předměty, praktiky s přírodou, nepostihl stejný osud, protože i přes to, že existovaly stránky, které vysvětlovaly určité teorie pojmů a zákony, nebylo možné výsledky zkontrolovat.

Ve skutečnosti, vyřešit průvodce matematika nebo fyzika Stal se velmi obtížným úkolem, protože neexistoval způsob, jak provádět cvičení s jakoukoli aplikací. Tyto dny jsou však dávno pryč, protože se objevilo mnoho programů vytvořených za účelem řešení všech druhů fyzikálních a matematických problémů.

Nemusíte se znovu bát řešit ty složité návody. fyzikální cvičenív následujícím článku vám řekneme, které programy jsou nejlepší k vyřešení těchto problémů jednoduchým a zcela bezplatným způsobem.

Aplikace pro řešení fyzikálních problémů

Aby to studentům usnadnilo, bylo vydáno několik mobilních aplikací, aby je mohli mít na svých chytrých telefonech vždy po ruce. Tyto aplikace pokrývají běžná témata na střední škole a poskytují schopnost řešit problémyv případě, že nevíte, jak je opravit.

Fyzický

Tato aplikace byla navržena tak, aby řešila fyzikální problémy na Androidu. Pokrývá velké množství témat, od rovnoměrného přímočarého pohybu, rovnoměrně zrychleného pohybu, volného pádu a vertikálního startu.

Použití této aplikace je opravdu jednoduché. Stačí vyplnit pole údaji, které znáte, a neznámé nechat prázdné a připraven. Musíte vypočítat výsledek a během několika sekund budete mít odpověď.

Kromě toho vám aplikace Phisicalc nabízí spoustu cvičení k procvičení, abyste se na hodnocení co nejlépe připravili. Stejným způsobem to ukazuje i vám každý z kroků, které je třeba dodržet, abyste mohli cvičení vyřešit, abyste se dozvěděli, kde jste udělali chybu, v případě, že jste udělali chybu.

Tato aplikace Je k dispozici v Obchodě Google Play a je zcela zdarma. takže se stává skvělou alternativou pro studenty, protože nemusíte nic platit, abyste mohli řešit fyzikální problémy. Jedinou nevýhodou je, že je to tématicky trochu omezené.

Betafyzika

Tato aplikace najde rychlá řešení fyzikálních problémů díky své umělé inteligenci. Nejlepší ze všeho je, že je schopen řešit cvičení prostřednictvím fotografií.

Je to bezplatná aplikace, ale má placenou verzi, která nabízí krok za krokem řešení všech dostupných cvičení a témat.

mobil se skenerem

Má manuál s hlavními zákony, hodnotami v tabulkách, konstantami a vzorci. Nejlepší ze všeho je, že je v různých jazycích, jako je angličtina, španělština, ruština, ukrajinština, mimo jiné, což je skvělá volba v mnoha zemích.

Online programy pro řešení fyzikálních programů

V případě, že nemáte chytrý telefon nebo prostě raději pracujete z počítače, existují velmi dobré možnosti, jak Vyřešte všechny druhy fyzikálních cvičení. Nejvíce doporučené programy jsou:

geogebra

Jedná se o software, který má rozsáhlý seznam cvičení nejen z fyziky, ale také z matematiky, geometrie a statistiky. Některé z apletů, které získáte, jsou z Brownův pohyb, dynamika a elektřina.

Obsahuje také interaktivní aplety z knihy Výuka fyziky prostřednictvím simulací. Mezi různými tématy, která existují, najdeme vektorový počet, kinematiku, termodynamiku, elektřinu, dynamiku tekutin a systémy

Wolfram Alpha

Jeden z nejdůležitějších programů pro řešení fyzikálních problémů. Je velmi obsáhlá a pokrývá fyziku i matematiku. Dost s zadejte vzorec nebo rovnici a program se postará o vyřešení cvičení za pár sekund.

Snad jedinou nevýhodou je, že je v angličtině a vzorce se musí zadávat podle kritérií Wolframa Alpha, ale za vyzkoušení to rozhodně stojí.