Saltar al contenido

Jaké typy zaměstnání mohou vykonávat 15letí?

30 de julio de 2022

V mnoha zemích mohou mít mladiství starší 16 let stálé zaměstnání v obchodech s potravinami nebo skladech, to se však u 15letých nestává; ale nenechte se odradit, existují perfektní zaměstnání pro váš věk, které vám umožní generovat dobrý příjem. V tomto tutoriálu vám to řekneme jaké jsou typy zaměstnání, které mohou vykonávat 15letí.


Práce, které mohou vykonávat 15letí:

Než učiníte rozhodnutí, poraďte se se svými rodiči, protože existuje mnoho bezohledných lidí, kteří využívají nevinnosti dospívajících, aby je oklamali falešnými nabídkami; Pokud se navíc chystáte se svým zaměstnavatelem sejít, jděte se zodpovědným dospělým, aby znal člověka, se kterým budete pracovat. Zde jsou některé z úloh, které můžete dělat:

Zahradnictví a vynášení odpadků: Mnoho teenagerů se stará o zahradu jiných lidí, to zahrnuje zalévání rostlin, sekání trávníku, stříhání keřů a odstraňování odpadků; Přestože je to práce, která vyžaduje úsilí, umožňuje dobrý výdělek.

Návody: Pokud jste dobří v nějakém předmětu (angličtina, matematika, literatura, hudba nebo jiný), můžete své znalosti využít učit ostatní studenty za malý poplatek. I když jste počítačově zdatní, můžete tyto znalosti využít k tomu, abyste starší lidi naučili základním funkcím, které mohou používat s internetem a PC.

Venčící se mazlíčci: Většina lidí, kteří mají domácí mazlíčky, nemá dostatek času je vzít na procházku, a proto mnoho mladých lidí věnuje své mazlíčky na procházky několikrát týdně výměnou za malý plat. Dokonce i někteří mladí starají se o domácí mazlíčky doma, když jejich majitelé musí cestovat.

Prodej řemesel: Někteří teenageři jsou zruční v řemeslech, jako jsou šperky, řemesla, malování nebo tesařství, pokud je to váš případ, můžete tyto dovednosti využít k vytvoření vlastních produktů a poté je prodat svým známým, sousedům a přátelům. Můžete je dokonce prodávat na obchodech jako eBay nebo Amazon, vždy pod dohledem rodičů.

Zaměstnán v malém podniku: V okolí jsou malé obchůdky, které hledají teenagery, kteří by přijímali objednávky, uklízeli, organizovali krabice nebo myli nádobí, je pravda, že výhody nebudou stejné která má lidi starší 16 let, ale budete vydělávat nějaké peníze.

Distributor reklamy: Mnoho míst najímá teenagery, aby distribuovali reklamu ve strategických oblastech s úmyslem přilákat zákazníky, s takovou prací si můžete vydělat nějaké peníze, aniž byste museli pracovat dlouhé hodiny.

Mytí aut: Můžete si vydělat mytím aut svých sousedů nebo příbuzných, je to práce, kterou zvládnete za pár hodin, ale s více klienty peníze získat můžete.

Úkoly, které můžete dělat z domova pomocí internetu:

Vytvořte kanál YouTube: Pokaždé více Mladších vytvořit svůj vlastní kanál na YouTube a nahrávat obsah zábavné věci, které děláte se svými přáteli, nebo informativní videa o sportu, módě, filmech nebo školních předmětech. Pokud máte kanál s mnoha odběrateli, můžete vydělávat peníze, protože YouTube použije váš kanál k zahrnutí reklam.

Proveďte online průzkumy: Existují webové stránky, které vyhledávají mladé lidi k provádění průzkumů se záměrem znát jejich názor na jejich produkty nebo témata, která mladé lidi zajímají, ve většině z nich není výplata příliš vysoká, ale zabere vám to jen pár sekund.

symbol dolaru nakreslený teenagerem v poznámkovém bloku

Blogger: Jsou mladí lidé, kteří rádi píší o svých oblíbených tématech, jako je sport, knihy, móda, anekdoty nebo o scéně, na které žijí; Tento typ blogu generuje poměrně málo následovníků, což má za následek peněžní příjem. Vytvořit blog pomocí Bloggeru je snadné.

Na internetu jsou i další druhy práce, které můžete dělat, včetně psaní na blog nebo web, existují stránky, kde můžete hrát a vydělávat peníze nebo můžete prodávat věci, které již nepoužíváte v aplikacích z druhé ruky. Existují internetové stránky s nabídkami práce, které můžete dělat z pohodlí domova.

Internet otevírá dveře stovkám stránek, ale musíte být opatrní, protože se v nich skrývá mnoho pedofilů, aby přilákali nevinné teenagery a ublížili jim, takže se vždy poraďte se svými rodiči.