Saltar al contenido

Jaké jsou výhody a nevýhody Samsungu Galaxy A80? – Kompletní analýza

13 de julio de 2022

The Galaxy A80 je to mobilní telefon s novou technologií, je považován za výjimečné zařízení s mnoha inovativními detaily; Hlavním rysem tohoto telefonu je jeho jedinečný a působivý kamerový systém. Samsung to udělal především proto, aby zapůsobil.

V krátkém rozboru, který uděláme příště, si uvědomíte, o čem mluvíme. uděláme a kompletní a souhrnnou analýzu Samsung Galaxy A80 a ukážeme si, jaké jsou jeho výhody a nevýhody jako mobilního telefonu, když projdeme hodnocením jeho fotoaparátu. Čti dál.

Jaké jsou výhody a nevýhody Samsungu Galaxy A80?

Rok 2019 byl rokem, kdy společnosti zabývající se mobilními telefony šly nad rámec jednoduchých, během roku vyšly stovky modelů mobilních telefonů. různé značky, které zaujmou. Uvedení telefonů Samsung nebylo výjimkou a Samsung Galaxy A80 nás strhl.

Důvod, proč na něj udělal takový dojem Galaxy A80 byl to jeho fotoaparát. Má však několik funkcí, díky kterým je také působivý, zde je může začít každý analyzovat; uděláme to z jeho výhod a nevýhod.

Výhody Samsungu Galaxy A80 přesahují jen jeho fotoaparát, je to telefon, který má nejen krásný a velkolepý design. Tento mobil má mnoho výhod, například: má procesor Snapdragon 730, 3700mAh baterie a Android 9.0 Pie.

Mezi jeho nevýhody najdeme několik, které z něj prostě neudělají oblíbence zákazníků. Je to mobilní telefon extrémně těžký mít jej v dnešní době, má pouze 128 GB pro vnitřní úložiště a nelze jej rozšířit; a cena je vysoká.

To se však dá očekávat pro uvedený rozsah. Musíme si uvědomit, že vysoký rozsah Samsung je, a pokud chceme mluvit o rozsahu A, nemůžeme požadovat mnoho. Ve skutečnosti žádná z kopií tohoto není vodotěsná, zatímco S ano.

Kompletní analýza Samsung Galaxy A80

Když už mluvíme o jeho vlastnostech, je vždy vhodné provést analýzu toho, na co se odkazuje. Samsung Galaxy A80 je příkladem a Telefon z dobrý design, ale to zbývá hodně o čem mluvit s jeho vnitřním fungováním. Stále však disponuje působivou technologií.

Počínaje obrazovkou můžeme poukázat na dvě hlavní věci: má velikost 6,7 palce Full HD a je to plochá obrazovka; procesor je Snapdragon 730, který se používá k efektivní optimalizaci; internetová paměť má kapacita 128 GB a není rozšiřitelná.

Má kapacitu 8GB RAM a operační systém Android 9.0 Pie plus One UI; baterie je 3700 mAh, což z tohoto zařízení dělá jeden s vynikajícím výkonem; Kromě toho stojí za zmínku, že design je poměrně elegantní a každý by ho chtěl mít, aby se mohl pochlubit.

A jedna z nejdůležitějších funkcí nebyla v této recenzi zmíněna, nemůžeme se přenést přes to, proč je tento telefon tak honosný. Kamera je působivá a její systém přemístění je prostě velkolepé.

Jaké jsou vlastnosti fotoaparátu Samsung Galaxy A80?

Obvykle mluvíme o fotoaparátech telefonů a rozdělujeme je na „hlavní a přední“, v tomto případě neuděláme totéž pro Samsung Galaxy A80. A spočívá v tom, že hlavní fotoaparát je stejný jako přední.

výhody samsung galaxy

V tomto smyslu má kamera tři senzory pro mobilní zařízení; a hlavní snímač má rozlišení 48 megapixelů, což je úplný a totální nesmysl; širokoúhlý snímač vedle předchozího má 8 megapixelů; a nakonec je tu snímač ToF, který má 3D konfiguraci.

«Přední» kamera má stejné vlastnosti, protože jak je uvedeno výše, nemá přední kameru, ale je hlavní. Proto je a výtlačný systém kde různé kamery stoupají v rovině a končí otáčením ve směru obrazovky.

Kromě toho má Samsung Galaxy A80 identické nastavení všem Samsung: jedním z nich může být nahrávání obrazovky mobilního telefonu; a další pro snadnou konfiguraci vibrací telefonu pro vlastní použití uživatele.