Saltar al contenido

Jaké jsou nejlepší triky, jak začít hrát Asphalt 8 a získat více peněz a rychlejší auta?

29 de agosto de 2022

Automobilové videohry již dávno přitahují pozornost a vyčnívají mezi ostatními nejrůznějšími žánry dnes, vzrušení z soutěžit s ostatními hráči a podívejte se, který z nejlepších konkurentů vydržel až dodnes, s různými režimy pro hry s přáteli nebo jinými uživateli.

Některé franšízy se rozhodly vyvinout některé projekty pro více hráčů, jako je Gran Turismo, Assetto Corsa a Forza Horizon, které ve světě videoher hodně vynikly. soutěže a závodykterá uživatelům nabízí dlouhé hodiny zábavy sólo nebo hraní proti lidem online.

Zde také vyniká Asphalt 8, závodní a soutěžní hra, která se od roku 2016 stala jednou z nejpopulárnějších na světě s mnoha tratěmi a událostmi, které se na pár hodin pobaví. Proto vás v tomto příspěvku informujeme o nejlepší triky pro Asphalt 8 a jak rychleji získat peníze a auta.

Nejlepší triky, jak získat peníze a auta v Asphalt 8

Jeden z nejlepších způsobů, jak rychle získat mince a auta, spočívat v tom mít nejlepší auto, jaké můžete mít, pokuste se získat všechny bonusy, které můžete ve všech okruzích, abyste si vydělali ještě více peněz, navíc dorazíte s autem bez jakékoli újmy v online hrách.

Můžete to také zkusit dokončení misí s cenou za nejlepší kolo a nejlepší závod aktivace dvojitých kreditních bonusů, také přidání medailí, které můžete získat, aniž byste příliš zpomalili a využili všechny skoky na všech rampách a provedli co nejvíce kaskadérských kousků.

Tímto způsobem budete moci získat odměny dvojnásobek peněz které si můžete vydělat a občas si můžete odemknout nějaká nová auta buď zdarma, nebo jen nasbíráním více mincí.

kolekce sportovních vozů

Pokud jste milovníkem soutěžní hry a rychlé hry zjistěte, které jsou nejlepší závodní automobilové hry pro Android, a užijte si je doma ve svém volném čase a hrajte se svými přáteli.

Stává se to v mnoha prostředích nemáte připojení k internetua chcete si hrát a bavit se na svých iOS zařízeních, doporučujeme vám vědět o nejlepších bezplatných offline hrách pro iPhone a iPad.

Konečně, v případě, že je poněkud nepříjemné hrát dotykem vašeho smartphonu a chcete zkusit připojit ovladač, abyste si hry usnadnili a snadné vyhrát, Zveme vás, abyste zjistili, jak efektivně a bez komplikací připojit ovladač PS4 k mému mobilu na Androidu.