Saltar al contenido

Jaké jsou nejlepší pokerové hry pro Android nebo iOS pro hraní offline?

20 de julio de 2022

Videohry jsou způsob, jak se rozptýlit a trochu uniknout z rutiny, můžeme v nich zažít úžasné věci. Najdeme zde vše od akčních a dobrodružných her pro milovníky adrenalinu až po deskové a strategické hry.

Pro fanoušky karetní hry k dispozici je také mnoho alternativ. Mezi nejpozoruhodnější patří pokerové hrykde můžeme hrát a prožít zážitek, jako bychom to dělali v reálném životě.

Tyto hry si můžeme užít na různých platformách, od videoherních konzolí až po mobilní zařízení, existují hry zdarma bez připojení k internetu pro iPhone nebo iPad nebo telefony Android, hry Roblox, Mezi námi a mnoho dalších.

Jaké jsou nejlepší pokerové hry pro Android nebo iOS pro hraní offline?

Je také velmi důležité při výběru a video hra vědět, jak vybrat ty nejlepší a že mohou fungovat bez nutnosti připojení k internetu. Tímto způsobem je můžeme hrát z našich mobilních zařízení, ať jsme kdekoli.

Tímto způsobem většina pokerových her, které najdeme k dispozici, vyžaduje připojení k internetu. Protože se obvykle jedná o hry pro více hráčů, kde můžeme sdílet zážitek z hraní s ostatními lidmi.

operační systémy Android a iOS jsou to základní systémy, na kterých funguje mnoho dnešních nejpopulárnějších zařízení. Tyto operační systémy nám poskytují stahovací obchody ITunes a Play Store, kde najdeme širokou škálu skvělých her a aplikací.

Ale není se čeho bát, protože v tomto článku vám ukážeme, které jsou nejlepší pokerové hry pro iOS a Android. Nejlepší ze všeho je, že jsou to hry, které si můžeme užít není nutné připojení k internetuTyto hry budou uvedeny níže.

Nejlepší pokerové hry pro iOS a Android bez internetu

V dnešní době je možné získat skvělé různé hry pro android a ios, se kterými se nebudete muset připojovat k internetu. Můžete si je proto užít kdekoli.

Mějte na paměti, že jednou z her, která se stala trendem, je poker. Být vynikající alternativou ke hře a být používán jako koníček.

Governor of Poker 2

Toto je velmi báječná hra, kterou si můžeme stáhnout v iTunes a Play Store, představuje nám a velmi zajímavé a poutavé rozhraní. je hra skvělé pro začátečníkyprotože můžeme začít od nulové úrovně, kde se můžeme naučit pohyby a hry.

Pro trochu zkušenější hráče je to hra, se kterou jsme velmi spokojeni, protože můžeme hrát hry na velmi pokročilé úrovni, dokud nezískáme královu korunu. Sama o sobě je to velmi kompletní hra, se kterou budeme velmi spokojeni.

Appeak Poker – Texas Holdem

Nepochybně jeden z nejpraktičtějších a nejrychlejších způsobů hraní pokeru, které existují, s touto aplikací se vyhneme nudné reklamě, která brání většině her. Je to velmi dobrá rekreace nejlepších pokerových omáček na světě.

Hra, kterou můžeme přístup zdarma po stažení z oficiálního obchodu, buď ITunes nebo Play Store. Texas Holdem je v těchto obchodech k dispozici zcela zdarma.

Pokerová kalkulačka

Toto více než hra je aplikace, která by neměla chybět, pokud jsme fanoušky pokeru, v podstatě je to aplikace, která spočítat kurz, který musíme vyhrát. Navrženo pro hru Texas Holdem Poker.

Výsledky, které nám Poker Calculator dává, jsou obecně velmi přesné a rychlé, s nástrojem jako je tento pro nás nebude možné prohrát hru. Nejlepší ze všeho je, že funguje bez připojení k internetu.

Texas Hold’em Poker Deluxe

žena žetony pohár cena hra

Tato fantastická hra je jednou z nejpoužívanějších na světě, protože si můžeme užít klasický způsob hraní, který je také velmi zábavný. Způsob hrát poker v nejlepším las vegas stylu nám nabízí možnost hraní online připojeného k Facebooku i hraní bez připojení k internetu.