Saltar al contenido

Jaké jsou nejlepší cheaty a hacky pro Clash of Clans na iOS a Android? – nekonečné drahokamy

28 de agosto de 2022

Střet klanů. hra pro telefon, která vyšla v roce 2012 pro iOS a v roce 2013 pro Android. Od té doby to byla jedna z nejhranějších her na světě Je to strategická hra, která pro mobilní telefony nebyla k viděníStejně tak je to také stavba a pokrok. Uvedená hra byla vyvinuta herní společností Supercell, stejnou společností, která vytvořila Hay Day.

Skládá se ze strategické hry pro více hráčů, ve které musíme mít vesnici, řečená vesnice ukáže náš pokrok v úrovních vesnice, jednotky a stavby. Zajímavost této hry je, že kromě toho, že je možné hrát v režimu pro jednoho hráče, lze jej změnit na multiplayer vytvořením klanů a čas od času klanovými bitvami.

Hra Clash of Clans musí se tak hrát že dokonce existovali lidé, kteří si zaplatili, aby začali s telefonem v herním režimu.

Nejlepší cheaty Clash of Clans

myslíme triky když jsou to legální metody ve hře, tipy nebo triky, které nám někteří lidé poskytli nebo které jsme viděli na webu k provedení ve hře. Nejlepší cheaty pro Clash of Clans dnes jsou:

Jak rychle získat drahokamy?

drahokamy, téměř nezbytný minerál ve hře když postoupíte dostatečně daleko, stanou se nezbytnými, jakmile budete na radnici 9 a výše. Stavby totiž mívají dlouhou životnost.

  • Platba penězi, probíhající s skutečné peníze.
  • Někdy platíte virtuálními penězi z Obchodu Play se ukáže být zdarma pro lidi, protože můžeme akumulovat kredit v Obchodě Play.
  • Zlepšením staveb naší obce nás rozhodí malé množství drahokamů (většinou jsou 3 nebo maximálně 5).
  • ničící skály a stromy.

Jedná se o jeden z nejčastějších triků TOP hráčů, protože jsou z vyšších obcí a používají tyto prostředky k dalšímu vzestupu.

Jak rychle získat zlato?

Zlato je to materiál, který při svém postupu jako hráč využijete nejvíceStejně tak je to nejsnáze dosažitelné díky generátorům zlata, které budeme mít. Nejlepší trik, který vám můžeme říct, je vylepšit své zlaté doly a také své zásoby zlata, abyste mohli ukládat mnohem více zlata.

Jak rychle získat elixír a tmavý elixír?

Toto je zdroj, který budete používat ke zlepšení vašich vojáků za všech okolností, také vytvářet budovy, které mají co do činění s vojáky. Pro rychlé získání elixíru a jeho uskladnění budete muset utratit zlato, opět se opakuje trik předchozího zdroje, musíte rychle vylepšit své sklady a sběratele.

Jak rychle získat zkušenosti?

tento trik se liší v závislosti na znalostech hráčeexistuje několik triků, které můžeme použít k získání zkušeností v průběhu hry.

hráčský telefon

  • Dokončování úspěchy během hry.
  • Pokaždé, když dosáhnete vyšší úrovně, získáte určité množství počátečních zkušeností.
  • Darování velkého množství vojáků ve vašem klanu.
  • Odebírání skály a stromy.
  • budování a zlepšování všechny budovy ve vaší vesnici.

Nejlepší Clash of Clans Hacks

Byly vytvořeny různé hacky jako apk programy, které dokonce ani některým nebylo povoleno stáhnout, aby získali veškerý pokrok Clash of Clans během jediné sekundy, protože pouze spuštěním nainstalovaného programu získáte vše, co jiným trvalo získat měsíce. Když se Supercell dozví o těchto účtech, mají zakázán přístup na IP adresu, kam vstoupili.

Hack, který byl široce viděn, byl hack Clash of Clans Paradiseve kterém nám dali neskutečné množství drahokamů, elixíru, zlata a temného elixíru, ve kterém nám to umožnilo během pouhých hodin udělat všechny možné změny, abychom měli postup radniční 11 se vším všudy na maximum.

V průběhu let vývojáři her také zakázali, vymazali hacky hacky stále vycházejíto je jeden z důvodů, proč několik lidí přestalo hrát hru, protože ve většině vesnic byl «hacker».