Saltar al contenido

Jaké jsou nejlepší britské a největší banky na světě ve Spojeném království?

3 de agosto de 2022

Kromě funkcí, charakteristik a cílů komerčních bank stojí nepopiratelný úspěch některých institucí. Z tohoto důvodu se vyjádříme níže jaké jsou nejlepší britské a největší banky na světě ve Spojeném královstvímoc, která je velmi přítomná ve světě globálních financí.

Nejlepší britské banky a největší na světě

Přestože před lety měla Spojené království velký počet bank na prvních místech světa, toto se mění. Dnes, nejvýznamnější banky jsou čínského původuNavíc země jako Japonsko a Spojené státy jsou také na dobré pozici.

Mnozí diskutují o výhodách a nevýhodách kreditní karty American Express, která patří do amerického průmyslu, ale v současnosti je prvních pět světových bank asijského původu.

Tím, že jsme na prvním místě, máme Průmyslová a komerční banka Číny. Anglická banka HSBC každopádně stále zůstává v top 10 nejvýznamnějších bank světa. V každém případě níže budeme hovořit o nejrelevantnějších bankách ve Spojeném království.

Největší banky ve Spojeném království

Dále představujeme nejvýznamnější banky ve Spojeném království, na druhou stranu, pokud si plánujete založit účet, musíte vědět, jak vyplnit formulář žádosti o bankovní úvěr a další podobné úkony. Pojďme se bez dalších řečí seznámit s nejrelevantnějšími bankami v Anglii.

HSBC

HSBC je jednou z nejvýznamnějších bank na světě, ve skutečnosti je ke dni vydání tohoto článku na pozici číslo 7. Banka byla založena v roce 1865 v Hong Kongukterá byla v té době kolonií Britského impéria.

Ačkoli existuje mnoho kontroverzí ve vztahu k této bance, její postavení jako jedné z nejdůležitějších bank na planetě z ní jistě činí platnou možnost pro každého, kdo chce přesouvat své peníze ve Spojeném království nebo v kterékoli zemi, ve které působí. ..

Barclay’s

Barclays je jedna z nejstarších bank ve Spojeném království, ve skutečnosti je druhá nejstarší banka v Anglii a šestý na světě. Finanční služby poskytuje již od roku 1690. Společnost byla založena v Londýně a dnes působí v mnoha zemích světa.

Barclays je navíc jednou z bank anglického původu, která měla největší vliv na hispánské národy, stejně jako v případě Španělska. Barclays zahajuje činnost ve Španělsku v roce 1976, ačkoli ji v roce 2015 nakonec získala CaixaBank.

Barclays prokázala výjimečnou důvěryhodnost, ve skutečnosti je na místě číslo 20 největších bank na světě. To naznačuje, co lze očekávat při použití tohoto finančního zdroje.

Lloyd’s Bank

Lloyds Bank je další bankou velkého starověku britského původu, byla založena v roce 1765 ve městě Londýn. Jeho tvůrce John Taylor pracoval jako výrobce knoflíků a postupně se zapojil do finančního byznysu, až vytvořil jeden z nejvýznamnějších bank ve vaší zemi a později svět.

lloyds velké banky uk

Lloyds Bank je umístěna na 24. místě nejvýznamnějších bank na planetě, a to díky jejímu velkému rozšíření v různých zemích světa. Za Lloyds Bank se skrývá rozsáhlá historie, ve které najdeme kontroverze, prodeje, nákupy, akvizice jiných bank atd. V každém případě jde nepopiratelně o velmi renomovanou banku ve Spojeném království.

Royal Bank of Scotland

Royal Bank of Scotland nebo Royal Bank of Scotland byla založena v roce 1727 a jejím vlastníkem je stejný vláda Spojeného království. Tato obrovská banka je umístěna jako jedna z nejrelevantnějších na planetě a staví se do opozice 36 největších bank na světě.

Royal Bank of Scotland má přibližně 700 poboček, které se nacházejí v Anglii, Walesu a Skotsku, i když funguje hlavně ve Skotsku.

Jak vidíte, je to velmi zajímavý seznam nejrelevantnějších anglických bank. Pokud uvažujete o založení účtu nebo o půjčce, všechny jsou vhodné, ale měli byste vědět, jaké jsou požadavky pro žádost o půjčku v bance.