Saltar al contenido

Jaké jsou doporučené minimální požadavky pro hraní Clash Royale na PC?

13 de julio de 2022

S postupem času se mobilní hry exponenciálně zvýšily svou kvalitu a hratelnost před představením zařízení střední nebo vyšší třídy se skvělými funkcemi a kvalitami. To byl důležitý krok, který umožnil mnoha společnostem zaměřit se více na mobilní hry.

Z pohledu tyto drastické, ale pozitivní změny, rozsáhlý seznam titulů pro iPhone a Android byl představen v App Store, Play Store a na alternativních trzích nebo trzích třetích stran. Dokonce i vzestup těchto videoher byl takový, že mnoho lidí přimělo hledat způsob, jak mít tyto tituly na svém počítači nebo notebooku.

V rámci tohoto rozsáhlého portfolia her zaměřených na strategii můžeme jmenovat některé docela uznávané a důležité jako je Plague Inc, Clash of Clans, Plants vs Zombies, Boom beach a mnoho dalších. Tento růst byl takový, že svůj návrh prezentovaly i neuvěřitelně slavné značky, příkladem je COD s Call of Duty: Heroes.

Existuje ale videohra, která, přestože nám nepřináší příliš hluboký příběh nebo téma, se dostala na trh a Udělalo to docela působivý skok před ostatními tituly zaměřenými na strategii a dobrodružství. Dále vám řekneme vše o Clash Royale, zůstaňte s námi a dozvíte se podrobnosti.

Co je Clash Royale a o čem je?

Clash Royale je hra plně zaměřené na karty a strategieto má zjevně pozoruhodné spojení s Clash of Clans, protože několik hlavních a vedlejších postav této hry najdete v bojových kartách, které nám tato hra během cesty představí.

Tyto dopisy najdeme je rozdělené do 3 jednoduchých aspektů jako jsou magické karty, karty vojsk nebo válečníků a karty obranných budov, jako jsou děla. V této hře postupem času budeme mít velké množství karet všech možných aspektů, ale v závislosti na našem boji se budeme muset rozhodnout, které si vybrat.

Ale proč se rozhodovat? Nebojte se, my vám to vysvětlíme. V době boje proti jakémukoli nepříteli budeme mít v ruce karty nebo, jak je ve hře známo, Battle Deck. Problém je v tom, že v tomto efektivním balíčku karet budete mít pouze možnost přidat 8 ze svého portfolia, abyste mohli bojovat proti svým nepřátelům.

Proto při výběru těchto karet budeme muset být co nejopatrnější, protože budeme muset také vytvořit a analyzovat naši příslušnou strategii, pokud chceme soupeře skutečně porazit. Budeme muset studovat potenciální slabé a silné stránky abychom dosáhli našeho patřičného vítězství.

Je nesmírně důležité mít na paměti, že abyste mohli hrát Clash Royale, budete muset mít dobré připojení k internetu protože všechny bitvy, které děláte, abyste se mohli posunout nahoru nebo o úroveň výš, budou probíhat s lidmi z různých částí světa, kteří také bojují.

Jaké jsou minimální doporučené požadavky, abyste mohli hrát Clash Royale z vašeho PC?

Jak jsme již zmínili, humbuk této hry je takový, že uživatelé PC hledali způsob, jak mít tento neuvěřitelný titul na svém počítači. Bezesporu jedna z nejlepších her zaměřených na karty a strategii. Dále budeme komentovat všechny minimální požadavky, které musíte mít abyste mohli hrát Clash Royale z vašeho PC.

emulátor androidu

Požadavky.

  • Budete potřebovat operační systém vyšší než Windows Vista (Windows XP, 7, 8, 10). To znamená, že je k dispozici na všech systémech.
  • Budete muset mít alespoň jeden procesor Open GL 2.0 CPU.
  • Clash Royale můžete hrát pouze s 1 Gb RAM na vašem PC, ale doporučuje se provozovat jej s 2 Gb RAM.
  • Grafická karta: AMD nebo dokonce Intel, pokud ji máte.
  • Na pevném disku budete potřebovat alespoň 2 GB volného místa.

Je to aplikace dostupná pouze pro mobilní zařízení, aby bylo možné hrát Clash Royale z vašeho PC budete muset mít emulátor Android, Osobně vám doporučujeme některé možnosti, jako je Bluestacks, emulátor Memu nebo Nox App Player. Všechny tyto ideály hrát.