Saltar al contenido

Jaká je nejlepší sezóna Fortnite? Pořadí od nejlepší po nejhorší sezónu

8 de agosto de 2022

Hra Fortnite se v průběhu let konsolidovala a její popularita rostla tak, že se stala hrou roku 2018. To vyvolalo spuštění nových sezón, a každý z nich obsahoval novinky.

V tomto článku vysvětlíme, na čem byly založeny nejlepší sezóny Fortnite dodatky které s sebou každé roční období přineslo a jeho dobré i špatné stránky.Nejhorší sezóny Fortnite

Je normální, že mezi nejhoršími sezónami najdeme ty první, od jejich začátku postrádaly určité aspekty. Budeme však analyzovat, které byly nejhorší sezóny Fortnite a proč.

Sezóna 1

Pokud to porovnáme s novými sezónami, které byly přidány do Fortnite, sezóna 1 nemá prakticky nic a neukázala nic skutečně nového. Přesto, protože je to první, lze nedostatek obsahu pochopit.

Sezóna 10

10. sezóna byla bezpochyby jednou z nich nejhorší a nejvíce kritizované uživateli; nicméně, toto nemá argument obrany bytí od prvních období.

Byl to bezpochyby ten, který získal největší publicitu, ale byl zklamán doplňky, které do hry přidali. Mezi nimi zdůrazňují, že Ciudad Comercio bylo plné zombíků, což byla jedna z nejhorších implementací od Epic Games.

Na druhou stranu bojovat s BRUTEM to bylo nejhorší. Dvoumístné vozidlo bylo jedním z prvků, které hry nejvíce nevyvážely, protože umožňovalo hráčům ovládnout hru, zatímco šance na vyřazení se výrazně snížily.

Sezóna 9

Tato sezóna se nachází uprostřed, ale mnoha lidem se to opravdu nelíbilo a mnozí dokonce přestali pro tuto sezónu hrát.

Jedna z chyb, kterou v této sezóně udělal, byla odstranění velmi ikonických míst mapy, jako je tomu v případě Nakloněné věže a obchodní centrum, protože to bylo jedno z míst, kde byla větší konkurence.

Tuto sezónu však zachránil veškerý nový obsah. Ve skutečnosti je nejvíce zbraní implementována sezóna 9, kde představili přibližně 10 nových zbraní.

Sezóna 7

Tuto sezónu nelze považovat za špatnou, protože byla schválena mnoha uživateli; nicméně, tam byly implementace, které totálně nevyvážené hry.

Meč nekonečna a rovina Byly to dva z nejvíce nevyvážených položek, které tuto sezónu způsobily nevyváženou, protože letadlo dostalo příliš mnoho zásahů a mohlo snadno zničit struktury, zatímco osobu s mečem nekonečna bylo velmi obtížné odstranit.

Sezóna 6

Šestá sezóna skutečně proběhla bez bolesti a slávy. Nebylo to špatné ani dobré, pro někoho to mělo zajímavý obsah a mohlo se líbit mnoha uživatelům, ale nezavedl nic skutečně relevantního klasifikovat to jako dobré.

Nejlepší sezóny Fortnite

Sezóna 8

S 8. sezónou byly přidány Reboot Vans, které vám umožnily oživit vyřazené spoluhráče. další prvky, jako piráti, byli také příznivě vnímáni komunitou.

Sezóna 4

Bylo to velmi zajímavé svými doplňky. Přestože zavedení jetpacku nebylo dobře pochopeno, později bylo velmi ceněno.

Stejně, nákupní vozíky byly velmi užitečné za mobilitu a vyhazovači byli dobře přijati. Navzdory tomu byla Drum Shotgun trochu nevyvážená zbraň, ale celkově to byla dobrá sezóna.

Série 2

Velmi milovaná sezóna, protože v ní byl představen battle pass. Battle Pass dal mnoha hráčům příležitost získat Battle Stars a zařadit se, aby si mohli zakoupit kosmetické odměny.

Kromě toho byly výzvy skvělý doplněk pro hráče Chtěli to trochu změnit. Letošní sezóna byla mimořádně pozitivní, protože v ní byla stavba dovedena k dokonalosti.

Sezóna 3

Bezpochyby nejlepší sezóna Fortnite. S touto sezónou Fortnite dosáhl svého nejvyššího bodu popularity, což způsobilo, že miliony streamerů začaly hrát, čímž se zvýšila popularita hry.

Úvod do 3. sezóny Fornite

Také s velkým bitevním pasem, který byl, Sezóna 3 se stala nejlepší dobou pro hraní Battle Royale.