Saltar al contenido

Jaká je nejlepší civilizace v Rise of Kingdoms? – Seznam všech civilizací

25 de agosto de 2022

Existuje mnoho dobyvatelských her, existují dokonce i strategické hry, které lze hrát bez připojení k internetu. Rise of Kingdoms je ale jeden z nejlepších; protože budeš autorita národa a podle svých rozhodnutí byste mohli být vládci všech království. To je důvod, proč potřebujete vědět, která je nejlepší civilizace Rise of Kingdoms, v krátkém seznamu všech civilizací.

Nejprve se musíte zaregistrovat na jeho oficiální stránce a poté vytvořit své království. vaším cílem je vybudovat vzkvétající město, shromažďování dostatečných prostředků od začátku; to znamená udržitelnou výrobu, abyste získali vše, co ve hře potřebujete.

Jak můžete vidět, je to velmi zábavná mobilní hra a nyní také je můžete to hrát na svém počítači stažením nejnovější verze Bluestacks Android pro váš počítač, což je velmi lehký emulátor Android. Funguje pro několik značek, jako jsou: Samsung, Intel a další.

Pečlivě si vyberte svou civilizaci, protože jakmile si ji vyberete, nelze ji změnit, funguje trvale během hry; Tento článek vám ukáže civilizace, abyste měli průvodce, která z nich je nejlepší.

Jaká je nejlepší herní strategie Rise of Kingdoms?

Existují 2 základní strategie, shromáždit dostatek zdrojů a vyslat jednotky pro boj; v prvním, protože vše, co musíte během hry udělat, vyžaduje různé zdroje a náklady, včetně těch nejjednodušších činností.

V druhém případě proto, že jejich prostřednictvím můžete získat zboží k doplnění, odrazit útočící nepřátele nebo se bránit vetřelcům, kteří se potulují po vašem území; Připravte se od nuly dobrý udržitelný výrobní systém.

Jaké typy civilizací existují ve hře Rise of Kingdoms?

Na výběr je 11 civilizací nebo národů, každý má svého velitele a sadu bonusů; mezi nimi máme národ Řím, Německo, Španělsko, Velkou Británii, Francii, Čínu, Japonsko, Koreu, Arábii, Osmanskou říši a Byzanc.

Jaká je nejlepší civilizace v Rise of Kingdoms?

Některé z nich, zejména ty, na které se dá zvyknout, uděláme stručné shrnutí začít ve hře, jako je Německo, Řím a Španělsko. To ale neznamená, že ostatní nejsou důležití, bude záležet na vaší strategii.

Německomá útok kavalérie 5 %, rychlost výcviku jednotek 5 % a rychlost získávání bodů 10 %, jeho nejvýraznějším aspektem je kavalérie (Teutonic Knight) a usnadňuje vám rychlý postup prováděním mnoha činností každý den; neustále trénují jednotky, aby útočili častěji.

Řím, má jízdní obranu 5 %, rychlost nasazení pěších jednotek 5 % se shromažďováním potravin 10 %; Být tím nejvýraznějším aspektem pěší legieusnadňující strategie útočného typu.

římská civilizace na vzestupu království

Španělsko, vyniká bonusem k obraně kavalérie o 5 %, rychlostí sbírání zlata o 10 % a zatížením vojska o 10 %; jeho nejvýraznějším aspektem nebo jedinečnou jednotkou je kavalérie (Dobyvatel).

Skóre vyzvednutí zlata je výhodné, zejména proto, že se jedná o poněkud obtížný zdroj získávání v průběhu hry; také nemusíte posílat tolik vojáků, abyste shromáždili, co potřebujete.

Velká Británie, doporučeno pro skupinovou hruFrancie s nemilosrdnými a rychlými útoky, které uvidíte až později, Čína vyrábí zdroje za kratší dobu díky sklizni, Japonsko ideální pro vytvoření masivních armád v krátkém čase, Korea pro své nemocnice pro umístění velkého počtu jednotek.

Arábie, se doporučuje pro svou jezdeckou jednotku a porazit barbary; jako pro Osmanská říše specializovanými lukostřelci a dokončit Byzanc, pokud to, co potřebujete, je zvýšit úroveň kavalérie a nemocnice.

Došli jsme k závěru, že výběr nejlepší civilizace bude záviset na herní dovednosti a strategie, které jste zvažovali; Proto je velmi cenné v klidu studovat všechny výkony a nejvýraznější aspekty každého národa od začátku hry.