Saltar al contenido

Jak zvýšit úroveň, zvětšit nebo rozšířit mapu v Minecraftu – Zvětšit mapu

21 de agosto de 2022

Když začneme hrát Minecraft, jedním z hlavních cílů je prozkoumat všechny existující biomy. A i když je pravda, že ve hře můžeme udělat hodně, vždy máme v úmyslu i nadále poznávat prostředí, které nás obklopuje.

Ve skutečnosti existují nástroje, které nám toho mohou pomoci dosáhnout, například mapa. Pokud to chcete vědět jak zvýšit úroveň, zvětšit nebo rozšířit mapu v minecraftuzde vám ukážeme, jak toho dosáhnout.

S kroky, které si ukážeme dále, dosáhnete zvětšit mapu které si můžete ve hře a tak si mnohem více užívat všeho, co vás obklopuje. S pomocí mapy budete při hraní Minecraftu tím nejlepším průzkumníkem, jakým můžete být.

Jak zvětšit nebo rozšířit mapu v Minecraftu?

Průzkum při hraní Minecraftu je v kostce životně důležitý pro plné vychutnání si hry. Ve skutečnosti je to díky rozsáhlému průzkumu, který můžeme provést, že se můžeme posunout vpřed a dosáhnout úspěchů, které jsou tak důležité.

A není pochyb o tom, že vývojáři hry to mají na mysli, protože nám poskytují a spousta nástrojů které nám tento úkol nepochybně značně usnadňují.

Pro každého, kdo někdy hrál Minecraft, je samozřejmé, že mapa je jedním z nejužitečnějších nástrojů, když se vydává na cestu.

Nejen nám to umožňuje zůstat ve vesmíru, ale dává nám možnost vidět, co je kolem nás. Častým problémem ale je, že mapa nám neumožňuje vidět vše, co chceme. Jak ale můžeme tento problém vyřešit?

Díky všem aktualizacím, které jsou ve hře k dispozici, můžeme mapu do určité míry rozšířit, což nám dává možnost vidět mnohem více za prostor, který máme pouhým okem. Pokud si chcete mapu v Minecraftu přečíst podrobněji, pak čtěte dál a my vám ukážeme, jak na to.

Kroky k rozšíření mapy v Minecraftu

Kroky pro správné rozšíření nebo zvětšení mapy v Minecraftu jsou opravdu snadné sledovat. Dále vám ukážeme, jak toho můžete jednoduchým způsobem dosáhnout. Nejprve musíte získat materiály, což jsou všechny možné listy papíru, pracovní stůl a hotovou mapu. Kroky, které musíte dodržet, jsou:

  • Chcete-li začít, otevřete řemeslný stůl nebo pracovat.
  • Umístěte mapu do středového čtverce.
  • Zcela jej obklopte listy papíru.
  • Vezměte si již zvětšenou mapu z náměstí venku.

To je vše! Jakmile budete postupovat podle těchto kroků, budete moci mít a zvětšená mapa v minecraftu. Tento postup můžete provést až čtyřikrát.

Mějte také na paměti, že čím větší je mapa, tím méně podrobné budou některé její aspekty. Například stromy a další drobné stavby již nelze tak přesně vidět, i když to není velký problém. Budete mít také více šancí najít nové vesnice.

Jak zvětšit mapu v Minecraft Pocket Edition?

Pro ty, kteří mají Mobilní verze Minecraftu pro Android nebo iOS a chtějí prozkoumat co nejvíce ve svém světě, je také možné zvětšit mapy. I když je tento proces trochu odlišný od PC verze, je také opravdu snadný. V tomto případě budete potřebovat kovadlinu, 8 nebo více listů papíru a již vytvořenou mapu. Postupujte takto:

  • Nejprve otevřete kovadlinu.

nový biom

  • Vložte již vytvořenou mapu do jejího prvního čtverce.
  • Nyní položte 8 nebo více listů papíru v dalším boxu.
  • V posledním políčku uvidíte mapu již zvětšenou.
  • Vezměte si ji a mějte ji ve svém inventáři.

Když dodržíte tyto kroky do puntíku, můžete si užít svou novou mapu již zvětšenou. Tento proces můžete provést ještě 3x, samozřejmě v závislosti na tom, jak velkou mapu chcete mít.

Stručně řečeno, doufáme, že všechny tyto kroky vám pomohou být a nejlepší skauta kéž od této chvíle budete moci svou mapu v Minecraftu rozšiřovat nebo zvětšovat, jak chcete.