Saltar al contenido

Jak zvýšit FPS v Call of Duty Warzone – Optimalizujte COD Modern Warzone

10 de agosto de 2022

Pokud aktuálně chcete hrát Warzone kompetitivně a zajímá vás jak zvýšit a optimalizovat výkon FPS? Existuje několik věcí, jak toho dosáhnout, a zde je poznáte.

Call of Duty Warzone Je to hra poslední doby, která zaznamenala jeden z největších úspěchů v poslední době a se kterou můžete prožít skvělé zábavné hry, když budete čelit našim přátelům v týmových bitvách. Kromě toho je instalace Warzone extrémně snadná, protože se jedná o hru zdarma.

Jak vidět FPS v Call of Duty Warzone a zlepšit výkon

Call of Duty: Warzone se stalo velmi úspěšnou hrou a chce ji hrát stále více lidí, a tak se nabízí otázka, jak optimalizovat a zvýšit FPS? První věc, kterou byste měli vědět, na kolika FPS hra běží.

Chcete-li zobrazit FPS, musíte přejít na možnosti a stisknout obecné hledání možnost telemetrie a aktivujte jipak byste měli vidět možnosti níže a můžete si vybrat, co chcete vidět, jako je FPS, Ping a další.

Jakmile uvidíte, kolik FPS je na čase je optimalizovat a zvýšit v případě, že vaše grafická karta není tak pokročilá musíte vstoupit do hry a vybrat nastavení grafikytam je můžete upravit, snížit rozlišení, aby karta nemusela načítat tolik pixelů.

Kroky k optimalizaci FPS v Call of Duty Warzone

Chcete-li provést jakékoli úpravy ve hře, musíte dobře znát hardware svého počítače. Protože to je hlavní faktor při výrobě jakékoli nastavení ve hře. Pokud máte počítač s nízkými zdroji nebo něco starého, budete muset udělat následující:

Kromě toho všeho si musíme být vědomi zásadní role, kterou hrají naše ovladače, proto je nutné je udržovat v aktuálním stavu z hlediska aktualizací. Čas od času také zkontrolujte, zda od té doby nemáme problémy s naším rozhraním DirectX je důležité spustit hru.

přístup ke hře

Vstupte do hry a vyberte nastavení grafiky, odtud můžete změnit téměř vše. Můžete začít tím, že trochu snížíte rozlišení, ve kterém hra běží. Díky tomu grafická karta nebude muset načíst co nejvíce pixelů najednou.

Nastavení přístupu

Jelikož máme starý PC, budeme muset většinu nastavení zvolit na střední nebo dokonce nízké. Obecně bude záležet na tom, jak dobře bude hra s těmito nastaveními fungovat. Můžeme je vybrat a začít hru buď změřit rozdíl.

Zvyšte a optimalizujte Warzone FPS na PS4 nebo PC

Je více než zřejmé říci, že pro dobré FPS musíte mít nejlepší hardware. Co však mnozí neberou v potaz je, že velký vliv má i administrace, která je počítači svěřena. Stejně jako systém, který se rozhodneme nainstalovat. To je důvod, proč musíte vždy vyberte co nejlehčítakže naše hra běží hladce a při dobré snímkové frekvenci.

boost optimalizace výkonu fps call of duty warzone

Trik, který málokdo zná a který vám poslouží jak pro Warzone, tak pro jakoukoli jinou hru. Je třeba využít správce úloh k tomu, aby byl konkrétní proces kladen větší důraz. K tomu stačí otevřete správce, klikněte pravým tlačítkem na lištu a vyberte správce. Pak uvidíme, jakých několik záložek vyjde a zde musíme hledat proces, který říká Warzone.

Odtud na něj stačí kliknout pravým tlačítkem, aby byly povoleny možnosti tohoto procesu. Musíme vyhledat ten, který zmiňuje prioritu, pak se na něj postavit a zobrazí se malé menu. Tady můžeme buď zvýšit nebo snížit. V tomto případě máme zájem jej zvýšit tak, aby veškerý výkon šel do této aplikace.

Tím dosáhneme výrazného nárůstu při hraní tohoto nebo jakéhokoli jiného dílu, se dokonale hodí pro soutěž.

Úpravy, které můžeme provést v našem systému

V našem operačním systému existují určité možnosti, které můžeme deaktivovat, aby se FPS zvýšila, když hrát call of duty válečnou zónu. Mezi nimi máme lištu pro hry a speciální režim pro hry. Tyto dva nástroje, které nám svým názvem vzbuzují dojem, že zlepšují zážitek z hraní. Co dělají, je spotřebovávat zdroje na pozadí.

To lze snadno zkontrolovat pomocí nástroje Windows Resource Monitor. Protože nám ukazuje procesy na pozadí a kolik zdrojů každý spotřebovává.

Chcete-li tuto možnost deaktivovat, jednoduše je vyhledejte jednotlivě na liště nabídky Start. Tímto způsobem můžeme otevřít jejich příslušné nabídky a stisknout deaktivovat. Toto, i když něco jednoduchého, může při hraní značně přispět, protože a Zvýšení o 5 FPS může být klíčová v soutěži.

Pokud ke všemu výše uvedenému přidáme průběžnou údržbu našeho počítače, budeme mít při hraní vždy nejlepší FPS. A vždy budeme mít jistotu, že část našich zdrojů nespotřebovává žádné nevyžádané soubory.