Saltar al contenido

Jak zveřejňovat příspěvky na Reddit – Naučte se nahrávat videa a obrázky

25 de julio de 2022

Prostřednictvím následujícího průvodce vás to naučíme jak publikovat nebo zveřejňovat příspěvky na Reddit – Naučte se nahrávat videa a obrázky. Obratem vás také naučíme, jak se zaregistrovat, pokud ještě nepatříte do této platformy.

Jak se zaregistrovat na Redditu?

Reddit je zajímavý web, kde mohou uživatelé zveřejňovat jakýkoli typ obsahu v různých komunitách. Je to jedna z největších sociálních platforem na světě a jedna z nejnavštěvovanějších stránek.

A je to tak, že Reddit umožňuje mnoho věcí, ve skutečnosti je v určitých komunitách možné zveřejňovat reklamy jako na Craigslist. Někteří lidé navíc platformu využívají k vydělávání peněz prací z domova, na druhou stranu je to výborný prostor k diskusi o mnoha tématech.

Platforma Reddit totiž zahrnuje zajímavý diskusní prostor, ve kterém lze diskutovat prakticky o jakémkoli tématu. Přesto mějte na paměti Stránka je v angličtiněu kterých se doporučuje znalost tohoto jazyka.

V každém případě existují komunity všeho druhu a jednoznačně existují i ​​ve španělštině. Proto stojí za to navštívit tento zajímavý internetový prostor.

Zaregistrujte se na Redditu

První věc, kterou byste měli udělat, je přejít na oficiální web Reddit, kde vyhledejte možnost Přihlásit se a kliknutím na něj zahájíte proces registrace. Objeví se různé možnosti registrace, jedna z nich umožňuje provést to přímo s Google nebo s Apple, ale tentokrát nás zajímá možnost „E-mail“.

Stačí napsat svůj email dole a klikněte na «Pokračovat». Platforma vás požádá o zadání uživatelského jména, takže v sekci „Vyberte uživatelské jméno“ musíte napsat uživatelské jméno, které si vyberete. Také v dolní části «Heslo» musíte zadat vámi zvolené heslo.

Jakmile dokončíte všechny předchozí kroky, klikněte na tlačítko „Zaregistrovat se“ umístěné níže a vpravo. Někdy bude vyžadováno potvrzení pro ověření, že nejste robot, pokud ano, dokončete výzvu a stiskněte znovu «Přihlásit se».

Po registraci se objeví sada kategorií a komunit, zde musíte vybrat ty, které vás zajímají a poté kliknout na možnost „Dokončit“ pro dokončení registrace. Jak uvidíte, systém se přihlásí automaticky, v každém případě, pokud se chcete odhlásit, musíte zadat zvolené heslo před vstupem přes «Přihlásit se».

Po registraci a přihlášení můžete komunitu začít využívat k nejrůznějším věcem. Ve skutečnosti vám některé komunity dokonce umožní identifikovat falešné internetové zprávy a mluvit o různých zajímavá témata, ale nejdřív se musíte naučit základy, tedy jak vkládat příspěvky na Reddit.

Jak zveřejňovat příspěvky na Reddit – Naučte se nahrávat videa a obrázky

Nejprve se přihlaste na web. Jakmile jste na Redditu nahoře, najdete zprávu «Vytvořit příspěvek», musíte na něj kliknout, chcete-li vytvořit publikaci. Mějte na paměti, že Reddit je založen na komunitách, proto musíte vybrat komunitu, ve které chcete zveřejňovat příspěvky, přejděte na „Vyberte komunitu“.

post reddit image video

První věc, kterou byste měli udělat, je dát své publikaci název, stačí kliknout na «Titul» a napište název dle vašeho výběru. Pokud jde o text, tato možnost je volitelná, můžete publikovat i bez psaní čehokoli.

Nyní je čas nahrát obrázek nebo video, které chcete zveřejnit na Reddit. To je velmi snadné, stačí přejít do sekce «Obrázky a videa». Zde máte dvě možnosti, přetáhněte obrázek nebo video do pole nebo na něj stiskněte a vyberte jej z prohlížeče vašeho PC. Počkejte, až se obrázek nebo video nahraje, a nakonec pro zveřejnění stiskněte možnost «Žádost o zveřejnění».

Objeví se nová obrazovka, na které se objeví upozornění „Přispívat mohou pouze schválení uživatelé“ což znamená, že mohou přispívat pouze schválené příspěvky a uživatelé.

Je to proto, že většina komunit na Redditu kontroluje příspěvky předtím, než se v dané komunitě objeví. Stačí kliknout na možnost «Poslat žádost» pokud vše půjde správně, vaše publikace se po chvíli objeví jako zveřejněná.