Saltar al contenido

Jak ztlumíte osobu na TikTok? – Vyhněte se negativním komentářům

8 de agosto de 2022

V TikTok můžete nahrávat videa pro své následovníky a celou komunitu této aplikace, ale někdy můžeme být obětí nenávistníků, to vám trochu znepříjemní zážitek na této sociální síti, ať už jde o otravné komentáře na vašem TikToku nebo slovní obtěžování. Pokud se vám to stane, můžete to snadno vyřešit a zde si vysvětlíme, jak na to.

Co se stane, když je člověk na TikTok ztlumen?

Dnes má aplikace TikTok více než 500 milionů uživatelů, od té doby, co se stala jedna z nejpopulárnějších sociálních sítí, ale kvůli tomu se mohou objevit i lidé, kteří všemi svými činy poškozují váš zážitek v rámci aplikace. Pokud máte problémy s tím, že ten či onen hater negativně komentuje vaše videa, můžete je vždy umlčet, abyste zabránili tomu, aby vás nadále obtěžovali.

Když ztlumíte uživatele, bude ztlumen nebo zablokován, tato akce blokování je jednou z nejužitečnějších v TikTok, protože brání negativním uživatelům v interakci s vaším účtem, budou ve vašem účtu omezeni následujícími věcmi:

Žádný přístup k příspěvkům

Když někoho zablokujete na TikTok, automaticky se tím přidá do vašeho seznamu blokovaných. daná osoba nebude moci zobrazit ani komentovat váš obsahVe skutečnosti nebudou moci ani vstoupit do vašeho profilu, ani se znovu neobjevíte v jejich vyhledávači.

Tento uživatel nebude moci zobrazit žádné vaše příspěvky ani obsah ve vašem účtu ani s nimi pracovat, a to ani v případě, že je nakonfigurován jako veřejný, nebude mít možnost pokračovat ve vytváření negativních komentářů.

žádná upozornění

Tento uživatel navíc nebude dostávat upozornění, která pocházejí z vašeho obsahu, ani z jeho komentářů v nich vám nebude moci poslat žádnou soukromou zprávu; Pokud někoho zablokujete, obdržíte oznámení, že jste jej úspěšně zablokovali, ale on neobdrží žádné oznámení o této akci, kterou jste provedli.

Jak ztlumíte nebo „skryjete“ videa TikTok před někým jiným?

Při vytváření videa TikTok můžete snadno nakonfigurovat jejich soukromí, tato aplikace jich má několik možnosti ochrany vašeho obsahu S bezpečnostními opatřeními je jedním z nich možnost rozhodnout, kdo uvidí nebo neuvidí videa, která nahrajete.

Tato akce je velmi jednoduchá a můžete ji provádět, kolikrát chcete; více než jednou jste si všimli snadného hledání nového obsahu na platformě, a proto se obáváte, kdo by mohl vidět vaše videa, k tomu slouží nastavení soukromí, abyste mohli rozhodnout, kdo bude moci vidět váš obsah nebo Pokud chcete omezit svá videa, mohou je vidět pouze vaši přátelé.

ztlumit účet tiktok

TikTok také umožňuje mít celý váš účet soukromý, pokud vám nestačí pár videí, ale pokud je váš problém v tom, že ho chcete mít veřejný a obtěžuje vás pár haterů, stačí před nimi skrýt svá videabuď je zablokujete, nebo je zviditelní pouze vašim sledujícím.

K tomu stačí zadat svůj profil, vyhledat video a zadat jeho možnosti, zde si můžete vybrat mezi třemi veřejnými možnostmi, přáteli a soukromými. Chcete-li toho dosáhnout, můžete to provést následujícími způsoby:

Z iPhone

Ano máte zařízení iPhone nebojte se, postup je velmi jednoduchý, abyste to mohli udělat jako uživatel iOS, stačí zadat aplikaci a provést následující:

 1. Při vstupu do aplikace přejděte na svůj profilklepnutím na ikonu Já, která se nachází v pravém dolním rohu obrazovky.
 2. Najděte a vyberte video, které chcete skrýt.
 3. Vpravo uvidíte sloupec, tam se podívejte a klikněte na tři body, tím se otevře nabídka s možnostmi, které aplikace nabízí.
 4. V tomto budete muset posouvat možnosti doleva, dokud nenajdete ‘Nastavení ochrany osobních údajů’vyberte jej.
 5. Najděte a klepněte na „kdo může vidět toto video“.
 6. Zde si můžete vybrat možnost podle svých preferencí, na výběr jsou tři možnosti: Veřejné, Přátelé a Soukromé.
 7. Výběrem požadovaných nastavení se automaticky uloží.

mobilní aplikace tiktok

Android

Nyní, pokud jste uživatelem systému Android, nebojte se, tato aplikace mezi oběma operačními systémy se příliš neměníchcete-li skrýt své video, musíte provést následující:

 1. Přejděte do své aplikace TikTok a přihlaste se ke svému účtu.
 2. Přejděte na svůj profil.
 3. Vybrat video, které chcete skrýt.
 4. Přejděte do nastavení.
 5. Až tam budete, vyberte ‘Nastavení soukromí’.
 6. Jít do ‘kdo může vidět toto video’.
 7. Zde vyberte požadovanou možnost ochrany osobních údajů.
 8. A voila, tato konfigurace se automaticky uloží.

Co dělat pro ztlumení uživatele TikTok na Live?

Vždy, když děláte Live, objeví se někdo, kdo dělá otravné komentáře, to je dnes něco velmi běžného, ​​vzhledem k počtu haterů na této sociální síti, pokud se jich chcete zbavit, stačí budete je muset umlčet stejným způsobem to by uživatele umlčelo tak, že by neviděl vaše publikace, stačí na mě kliknout a vyhledat nastavení pro zablokování tohoto uživatele a nedostávat tak další negativní komentáře.

použijte tiktok

Jak dlouho může být člověk ztlumen na TikTok?

V případě, že jste jej zablokovali, bude trvat, dokud jej neodstraníte ze seznamu blokovaných, od Je to bezpečnostní opatření že se můžete sami nakonfigurovat, nyní, pokud byla osoba umlčena stejnou aplikací, což TikTok dělá, pokud porušuje pravidla komunity, bude to trvat po dobu trestu.

Může osoba na TikTok vědět, že byla ztlumena?

Když někoho zablokujete nebo ztlumíte, hned si toho nevšimne neobdržíte oznámení, které by vás o tom informovalo, ale tento může udělat určité triky, aby zjistil, zda je blokován. Tento uživatel bude umístěn na váš seznam blokovaných a nebude moci vyhledávat žádný váš obsah.

Něco, co byste si měli zapamatovat, je, že pokud jej budete chtít znovu odemknout, budete si ho muset znovu přidat jako svého přítele.