Saltar al contenido

Jak zrychlit nebo zrychlit video v Camtasia Studio

26 de julio de 2022

Při vytváření videa se může uchýlit k potřebě zrychlit rychlost videa posunout obsah nebo zkrátit dobu přehrávání stejného.

Camtasia Studio je považováno za jeden z nejlepších programů pro nahrávání které vyžadují snímky obrazovky se zvukem přehrávaným na pozadí.

Tento neuvěřitelný software je povolen pro nejpopulárnější operační systémy, jasně řečeno o Mac a Windows. Což rozšiřuje počet uživatelů, kteří jeho používání denně vyžadují.

To je důvod, proč tato sada programů publikovaná společností TechSmith umožňuje provádět typ úprav, které potřebujete, velmi jednoduchým a rychlým způsobem. Dosáhnete tak zaměření na jiné aspekty, které jsou při úpravách důležitější.

Pokud z vaší strany máte tento program ve svém počítači, chcete vytvořit tutoriál a rádi byste naučit se tento efekt aplikovat. Pokračujte ve čtení tohoto článku, abyste se o něm dozvěděli trochu více.

Jaká je funkce používaná v Camtasia ke zrychlení?

V dnešní době se mnoho lidí připojilo k sociálním sítím, jako je YouTube, aby publikovali obsah, který zajímá velkou masu, která tvoří jejich komunitu.

Skládá se z široké škály věkových kategorií a chutí, mnoho lidí má tendenci zachytit obrazovku počítače vytvořit výukové programy na konkrétní téma nebo ukázat různé aktivity, jako je hratelnost. Tento úkol vyžaduje použití nástroje, obecně programu, který vám umožní provést takovou akci s dobrým stupněm kvality.

Právě zde zaujímá Camtasia velmi důležité místo, protože její programátoři se snaží velmi efektivně a jednoduše uspokojit všechny potřeby těch, kteří tvoří tento typ obsahu. To je důvod, proč zrychlit rychlost ve videu trvá to jen pár jednoduchých kroků. Jehož možnosti lze nalézt v první řadě na obrazovce úprav.

Metoda pro urychlení, krok za krokem

Bez ohledu na verzi nainstalovanou v počítači. Funkce zůstává stejná a nachází se na stejném místě pro všechny aktualizace vydané společností TechSmith.

Především byste měli začít importem videa, které chcete upravit, do „Časová osa” nebo “Časová osa” programu, který se načte automaticky. Po dokončení načítání budete muset kliknout pravým tlačítkem na samotné video, které se zobrazí jako vodorovný pruh s názvem souboru.

zrychlit rychlost

Na obrazovce se zobrazí nabídka obsahující možnost „Clip Speed“ nebo „Clip Speed“. Který musíte vybrat zrychlení rychlosti videa. Na obrazovce se automaticky objeví malé okno s řadou možností. Je to procento, které musíme upravit, abychom určili stupeň zvýšení, který pro video požadujeme.

Je třeba poznamenat, že hodnota 100 % určuje, že video běží svou normální rychlostí. Takže pokud se zvýší, zrychlí se, a pokud se sníží, zpomalí.

Nakonec se v následujících polích zobrazí výchozí rychlost videa a jaká bude nová doba přehrávání na základě provedené úpravy.

Jaké kategorie videí můžete vytvářet prostřednictvím Camtasia Studio?

Program, který se zabývá nahráváním obsahu spuštěného na obrazovce, může být rozdělit na čtyři typy. No, program je stanoví tak, aby pro každou z nich provedl řadu výchozích konfigurací.

V počtu čtyř jsou označovány jako: školení, marketing, prezentace a vzdělávání. Všechny mají za účel zachytit konkrétní prostor v počítači za účelem provádění výukových programů. To může v určitém okamžiku vyžadovat použití verze editoru zrychlit rychlost samotného videa.

Naštěstí jste prostřednictvím tohoto článku zjistili, jak snadné je dosáhnout tohoto vydání prostřednictvím tohoto oblíbeného programu. To funguje efektivně pro jeho uživatele. Na co čekáte, až to vyzkoušíte?