Saltar al contenido

Jak zrušit objednávku zadanou na Getir? | Před, během nebo po

8 de agosto de 2022

Pokud jste na Getir zadali objednávku, kterou nyní chcete zrušit, neměli byste si dělat starosti, protože to můžete udělat velmi snadno z aplikace. Důvodů, proč potřebujete, může být mnoho. zrušit objednávku a v mnoha případech je nutné, abyste uvedli důvody.

Pokud se chcete dozvědět více o cojak zrušit objednávku zadanou na Getiruplatňovat nároky u společnosti nebo požadovat vrácení produktu, tento článek je ten pravý pro vás.

Poskytuje vám Getir možnost zrušit objednávku, kterou jste právě zadali?

Společnost Getir bere v úvahu, že občas může být nutné zrušit objednávku. Chcete-li tak učinit, již to není přímo z aplikace, ale zavoláním zákaznického servisu.

Telefonickým kontaktováním společnosti můžete vyjádřit důvod, proč chcete objednávku zrušit, protože podle vaší omluvy, oni vám řeknou, jestli je to možné zrušení. Společnost samozřejmě nebude váhat se schválením zrušení v případě zpoždění dodávky nebo v případě, že dorazí nesprávný produkt.

Můžete vstoupit do aplikace a vybrat podrobnosti objednávky, kterou chcete zrušit. Tam uvidíte, že se objeví možnost, abyste mohli objednávku zrušit, jen to nezapomeňte udělat co nejdříve.

Výhodou Getir je to ke zrušení objednávky nedochází často a v případě jakýchkoliv nepříjemností můžete dokonce požádat o vrácení produktu z mobilní aplikace.

Díky tomu, že procesy jsou velmi transparentní, jakmile je žádost o zrušení dokončena a schválena, směju se tikapesní peníze.

Jaká je maximální doba, po kterou můžete objednávku zrušit?

Getir byl charakterizován jako společnost, která zajišťuje dodávky domů v rekordním čase Není příliš obvyklé, aby se objednávka zpozdila.. Objednávky obvykle dorazí přibližně za 10 minut, což znamená, že nejdéle byste měli čekat, než objednávku zrušíte, 10 minut.

Pokud si tedy všimnete, že uplynulo více než 10 minut, můžete trpělivě čekat nebo okamžitě kontaktovat zákaznický servis Getir.

Jak můžete reklamovat, když produkt dorazí ve špatném stavu?

Doručovatelé Getir

Společnost to zajišťuje je velmi nepravděpodobné, že objednávka dorazí na vaši adresu ve špatném stavuale pokud k tomu dojde, neváhejte s reklamací.

Existuje několik způsobů, jak to udělat, a jedním z nich je zavolat na zákaznický servis a promluvit si se zaměstnancem, aby mohli vzít vaši stížnost v úvahu.

Dalším způsobem, jak uplatnit reklamaci, je odeslání e-mailu společnosti, kde velmi dobře vysvětlíte, co se stalo a v jakém stavu vám objednaný produkt dorazil. Jako poslední alternativu, můžete uplatnit nárokz aplikace v chatu, který se objeví, pokud přistoupíte k detailům doručení.

Co dělat, když vám doručovatel dělá potíže?

Pokud vám doručovatel při jakékoli příležitosti dělá potíže, ať už proto, že se k vám choval špatně, nebo kvůli jiné situaci, která se stane, neváhejte to reklamovat a okamžitě to nahlaste společnosti.

Nezapomeňte, že takové hlášení podávejte pouze tehdy, jste-li si jisti že se k vám doručovatel choval špatnědostali jste od nich přestupek nebo se stalo něco jiného nevkusného, ​​protože vyřízením reklamace bude vaše práce ohrožena.

Jak nahlásit incident?

Pokud chcete prezentovat incident v uvedené společnosti, musíte nejprve vyplnit formulář se všemi požadovanými údaji a písemně vyjádřit, co se stalo, se všemi potřebnými údaji.

Společnost se o situaci postará a bude schopen najít doručovatele, který vám dal zabratpokud zadáte údaje této osoby.

Můžeš spravovat a uplatnit nárok zasláním e-mailu s vysvětlením, co se stalokontaktováním zákaznického servisu nebo osobní návštěvou prodejny této společnosti.