Saltar al contenido

Jak zrušit archivaci chatů WhatsApp na vašem iPhone – Přístup ke konverzacím

27 de julio de 2022

Platforma WhatsApp se stala nejlepší aplikací s největším počtem uživatelů na světě. Nejvýraznějšími nástroji aplikace jsou videohovory, odesílání a přijímání zpráv s multimediálním obsahem. Navíc vám umožňuje být na dálku ve spojení se svými přáteli a blízkými.

Je to velmi snadno použitelná sociální síť. Ale také vám umožňuje spravovat zasílání zpráv a ukládat ty konverzace, které chcete archivovat, aniž byste je úplně smazali, abyste je mohli kdykoli obnovit. Připravili jsme pro vás tento článek, kde se to dozvíte jak archivovat a zrušit archivaci chatů Whatsapp z vašeho zařízení iPhone a webové verze WhatsApp. Z tohoto důvodu doporučujeme dočíst tento článek až do konce.

Co se stane, když jsou chaty WhatsApp archivovány?

WhatsApp instant messaging vám umožní zůstat ve spojení se svými kontakty, můžete posílat a číst zprávy na WhatsApp, navíc provádět individuální a skupinové videohovory. Své chaty však můžete organizovat také pomocí archivačního nástroje. takhle můžeš skrýt tyto konverzace ze seznamu chatu.

To je přesně to, co se stane, když archivujete chat. Nezobrazí se v seznamu vašich chatů, ale v jiné sekci archivovaných chatů. Ale musíte mít na paměti, že když archivujete konverzaci a obdržíte zprávu z tohoto chatu, automaticky je vyjmuto z archivu a zobrazí se mezi vašimi zprávamipokud tuto akci v nastavení nezakážete a váš chat zůstane archivován.

Jak archivovat konverzaci WhatsApp?

Nechcete vidět konkrétní chat nebo chcete skrýt konverzace WhatsApp a udržet chat organizovaný, pak můžete pokračovat v jeho archivaci. Tento postup je velmi jednoduchý a snadno proveditelný. Proto vám tento proces vysvětlíme: Prvním krokem je vstoupit do aplikace WhatsApp, poté najít záložku Chaty, najít se v chatu, který chcete archivovat, přejet prsty po obrazovce doleva, kliknout na Archiv volba. Okamžitě se uloží do sekce archivovaných chatů.

Kde můžete vidět archivované chaty WhatsApp na iPhone?

Pokud máte zařízení iPhone, je velmi důležité, abyste se naučili zacházet s aplikací WhatsApp a seznámili se se všemi nástroji, které má jako ten v archivovaných chatech. Můžete tak aplikaci lépe využívat a využívat ji. Chcete-li vidět chaty, které jste archivovali, stačí vstoupit do aplikace WhatsApp, nacházíte se v chatech a ve spodní části obrazovky uvidíte ikonu, kam se archivované chaty ukládají.

Jak můžete obnovit archivovaný chat WhatsApp?

Pokud jste archivovali jakoukoli konverzaci nebo několik chatů WhatsApp, které jsou pro vás důležité a chcete načtěte je a znovu si přečtěte archivovaný chat. Můžete je obnovit a provedení této akce je velmi jednoduché. Ukážeme vám, jak to udělat, ať už máte zařízení iPhone nebo používáte webovou aplikaci WhatsApp.

Z iPhone

Na svém iPhonu musíte provést následující kroky: Otevřete aplikaci WhatsApp, klikněte na Archivované chaty, přejděte na jeden z chatů, posuňte se doleva a klikněte na Zrušit archivaci. Tuto akci můžete provést i ručně, a to tak, že přejděte na kartu Chaty a klikněte na Hledat, tam napište název chatu nebo některá klíčová slova chatu, který chcete vyjmout z archivu, posuňte se doleva a klikněte na Zrušit archivaci.

načíst archivované chaty na Whatsapp

S webem WhatsApp

WhatsApp web je služba, kterou vám platforma nabízí, abyste mohli vstupovat a používat aplikaci WhatsApp ze svého počítače prostřednictvím prohlížeče. Zde můžete provádět stejné funkce, které provádíte s aplikací na svém mobilním zařízení. Jedním z nich je archivace a zrušení archivace chatů nebo konverzací.

Chcete-li zrušit archivaci chatu, musíte vyhledat jméno kontaktu. Můžete také přejít do nabídky se třemi tečkami a zobrazit archivované chaty. Přejdete do příslušného chatu, stisknete nabídku a vyberte možnost zrušit archivaci chatu. Jak můžete vidět, pokud použijete tyto uvedené návrhy, budete vědět, že provoz WhatsApp Messenger vám umožňuje organizovat a přistupovat ke konverzacím pomocí archivace a zrušení archivace chatů.