Saltar al contenido

Jak zprůhlednit objekty pomocí nástrojů Corel DRAW

16 de agosto de 2022

Žijeme v digitální věk tam, kde je dostatek technologií a informací, se stále více inovuje v aplikacích, které mohou usnadnit nebo nahradit výkon práce, která se dříve mohla provádět ručně.

Což na jedné straně umožňuje úsporu materiálu při provádění těchto prací a také snížení času a energie potřebné k dokončení ilustrace nebo designového projektu obecně.

Jednou z těchto aplikací je CorelDRAWkterý byl díky svým nástrojům a mnoha možnostem úprav novým nástrojem pro svět tvorby obsahu.

Nyní, ačkoliv aplikace CorelDraw Používají ho většinou grafici a ilustrátoři pro svou tvorbu obsahu, se správným návodem ho zvládne každý. Pokud se chcete dozvědět, jak na to, zde vám to vysvětlíme.

Jak zprůhlednit objekty pomocí nástrojů CorelDRAW?

Černé pozadí nástrojů CorelDRAW

Jedním z mnoha nástrojů v této návrhové aplikaci je průhlednost objektů. Jistě, jiné aplikace tuto možnost nabízejí, ale zde vám ukážeme, jak snadné je to udělat z CorelDRAW.

Kromě toho se podívejme krok za krokem, jak dosáhnout jednotné a ideální průhlednosti, abychom ve výsledku získali čistý obraz. Podívejme se Krok za krokem.

Krok 1

První věc, kterou byste měli udělat, je vybrat objekt, kterému chcete vytvořit průhlednost. Po výběru objektu, který chcete použít, musíte vybrat «Objekt» a následně «Vlastnosti objektu».

Krok 2

Při výběru možnosti «Průhlednost» v ovládacích prvcích «Vlastnosti objektu» pokračujte výběrem možnosti «Uniform Transparency».

Krok 3

Upravte úroveň průhlednosti pomocí posuvníku, abyste dosáhli ideální úrovně průhlednosti, kterou hledáte. Pokud chcete nebo podle svých potřeb, naneste barvu na průhlednost pomocí palety barev.

Pokud budete postupovat podle těchto jednoduchých kroků, budete schopni získat efekt průhlednosti, který chcete ve svých návrzích.