Saltar al contenido

Jak zobrazit profil na Instagramu někoho, kdo mě zablokoval? – Ovládejte své kontakty

24 de julio de 2022

Instagram stejně jako ostatní sociální sítě má za cíl spojovat lidi s jejich známými z řad rodiny a přátel. Někdy však někteří uživatelé zjistí, že je nutné zablokovat jiného, ​​pokud vás to zajímá vědět, kdo tě zablokovalV tomto článku se dozvíte, jak na to.

Podívejte se na profil člověka, který mě zablokoval na Instagramu z mého účtu

Pokud máte podezření, že některý z vašich přátel s vámi již nechce být v kontaktu, možná máte pravdu a zablokoval vás. Abyste tuto skutečnost věděli s jistotou, ideální by bylo, aby vás aplikace upozornila, když k tomu dojde, jak to některé aplikace dělají. Instagram však neuvažuje o tomto typu upozornění v rámci svých zásad.

Co můžete udělat, je odvodit pomocí některých signálů omezení, které má někdo na vašem účtu. Na této platformě můžete provádět dílčí bloky, jako například: Zabránit uživateli v odesílání přímých zpráv osobě, ale bude moci vidět publikace.

Jiná cesta, je blokovat příběhy pro otravné uživatele. Je také možné provést úplné omezení zablokováním účtu. To tomuto uživateli zabrání v přístupu k vašemu profilu, zprávám, příběhům a komentářům.

Pokud tedy chcete zjistit, zda si přítel nepřeje, abyste ho již sledovali, zkuste to vyhledejte svůj profil ve vyhledávacím poli. Když už nemáte výsledek, daná osoba vás možná zablokovala. Proto mu můžete zkusit poslat zprávu, pokud nemáte odpověď, může být vaše podezření pravdivé.

Jak poznám, že mě někdo zablokoval na Instagramu?

Vzhledem k tomu, že aplikace neoznamuje, když někdo ukládá omezující opatření, je velmi obtížné určit přesný okamžik ve kterém byla tato akce provedena.

Nyní, pokud jste s touto osobou často komunikovali nebo pravidelně viděli její příspěvky a nějakou dobu se to nedělo, můžete tyto informace použít k výpočtu, jak dlouho vás daná osoba zablokovala.

Mohu pomocí jakékoli aplikace zjistit, kdo mě na Instagramu zablokoval?

Odpověď na tuto otázku je ano, ale doporučujeme vám to být upozorněni při používání externí aplikace. Je to proto, že tyto aplikace vyžadují vaše osobní údaje, aby mohly vstoupit do vašeho účtu a provádět požadované sledování. Do té doby je vše v pořádku, problém začíná ve chvíli, kdy si ti, kdo tyto aplikace spravují, dovolují bez vašeho oprávnění plagiovat vaše data nebo nahrávat nepravdivé informace vaším jménem.

Protože používání těchto aplikací je nebezpečné pro vaši osobní bezpečnost, je to také pro bezpečnost vašeho účtu. Proto je vhodnější získat tyto informace jinými prostředky.

Co dělat, když nevidím profil někoho, kdo si mě zablokoval na Instagramu?

Chcete-li zobrazit profil osoby, která vás zablokovala, můžete použít několik možností. Můžete to udělat, dokud je vaše relace aplikace uzavřena, protože pokud platforma zjistí vaši aktivitu s otevřenou relací, zabrání vám ve vstupu do tohoto profilu.

blokované účty na instagramu

Něco, co byste měli zvážit, je, že pokud s vámi tato osoba již nechce mít žádný vztah nebo kontakt, je to z nějakého důvodu. Možná jste uvedl nepříjemnou poznámku nebo je váš postoj k této osobě urážlivý.

Bez ohledu na důvod byste měli vědět, že pokud nejste ochotni se změnit, daná osoba k vám bude mít stejný odmítavý postoj, a pokud bude nadále vynucovat kontakt, může vám tento uživatel nahlásit pozastavení vašeho účtu.

Najděte osobu mimo váš účet

Pokud chcete vidět profil někoho, kdo vás zablokoval, můžete tak učinit mimo vaši relaci, jak jsme již zmínili. Stačí přejít do prohlížeče podle vašeho výběru a vyhledat webovou stránku platformy, jakmile tam musíte zadejte jméno osoby.

Pokud se váš profil zobrazí, když provedete toto vyhledávání, ale nezobrazí se ve vašem účtu, je to proto, že jste byli zjevně zablokováni. Pokud ano, nebojte se, nezapomeňte, že máte další sledující, kteří s vámi chtějí mluvit. Netrvejte na hledání toho, kdo nechce vědět, spíše se snažte zlepšit své chyby a važte si toho, kdo je s vámi.

anonymní okno

Další alternativou je používat anonymní okno k zobrazení profilu daného uživatele. Stačí kliknout na ikonu tří teček v pravém horním rohu prohlížeče a vyhledat v nabídce nové anonymní okno.

zobrazit profil někoho, kdo vás zablokoval

Toto okno můžete použít jako normální okno, ale server nezjistí, že jste to vy. Stačí zadat webovou stránku a zadat jméno uživatele nebo jeho URL adresu, abyste ji našli.