Saltar al contenido

Jak zobrazit nebo zobrazit „skryté informace“ na Marketplace Facebook Proč se zobrazují?

4 de agosto de 2022

Facebook je jedna z nejznámějších sociálních sítí v současnosti na trhu, která má nekonečné možnosti, jak vás rozptýlit různými způsoby, jako je prohlížení příspěvků, chatování s přáteli bez ohledu na to, kde jsou a hraní. V současné době má tato aplikace Marketplace.

Tato sekce Facebooku je velmi užitečná pro všechny podniky a pro ty, kteří potřebují prodávat své produkty. Z tohoto důvodu vám poskytneme potřebné informace Abyste věděli, jak používat tento nástroj Facebooku, pomůžeme vám také zobrazit skryté informace.

Proč se na Facebook Marketplace objevuje prohlášení o skrytých informacích?

Marketplace je stránka Facebooku, která uživatelům dává příležitost vytvořit firmu, od propagace vašeho produktu nebo prodeje osobních věcí, má skvělé funkce, které vám pomohou rozvíjet se a získat více klientů. Můžete jej používat z počítače nebo telefonu, stačí jej aktivovat.

Prohlášení o Objeví se skryté informace v publikacích produktů to slouží jako bezpečnostní opatření chránící osobní údaje prodávajícího, protože skrývá telefonní čísla, ID, e-mail, adresu nebo jiné důležité informace.

Z tohoto zmíněného důvodu to vychází toto tvrzeníšpatné na tom je, že to může způsobit problémy se zákazníky, protože budou chtít vědět o kupujících více informací, ověřit si, zda je to spolehlivé nebo ne, což může být pro některé uživatele, kteří tuto aplikaci používají, nepříjemné.

Nebojte se, to není problém, spíše ano prostředky zabezpečení přijaté Facebookem Pro ochranu vašich údajů, pokud nechcete tyto údaje poskytnout.

Jak zobrazit skryté informace?

Hlavní věc, která se doporučuje při prohlížení této reklamy, je napište přímo kupujícímu, abyste se zeptali na všechny potřebné údaje, které chcete vědět. Na druhou stranu, prodávající bude muset na tyto otázky odpovědět, co může udělat, je vytvořit automatické odpovědi, které kupujícímu umožní získat rychlou odpověď.

Chcete-li zobrazit informace který skrývá skryté informace, musíte vstoupit do aplikace Facebook, vyhledat publikaci produktu, kde se toto prohlášení vyskytuje, poté stisknout „Sdílet“, vybrat „Kopírovat odkaz“, poté přejít na „Google Chrome“, jakmile sem vložíme náš odkaz, Počkáte aby se stránka načetla a uvidíte, že příkaz Skryté informace již neexistuje, nyní se zobrazí informace, které potřebujete.

To se děje, protože aplikace Facebook je ta, která poskytuje bezpečnost skrýt své osobní údaje, Při vstupu přes váš prohlížeč je toto prohlášení odstraněno a umožňuje vám zobrazit všechny informace o prodejci.

Pokud se jako prodejce při publikování položky objeví tato zpráva, co byste měli udělat, je změnit popis rychle, tímto způsobem se zpráva vašim kupujícím nezobrazí.

Doporučení, jak zabránit zobrazování skrytých informací

Toto prohlášení pouze zpracovává skrýt informace, Pokud k této chybě dojde, bude to vlivem prodejce a údajů, které jsou veřejné. Aby se prohlášení neobjevilo, musíte dodržovat následující doporučení:

Nezveřejňujte telefonní číslo, pro přidání čísla neuvádějte žádné slovo (WhatsApp a telefon), dalším způsobem je vložení speciálního znaku do čísel, jako je tečka; ty možná také rozdělit číslo na části.

facebooková aplikace pro použití tržiště

Nesmíte zveřejňovat své e-maily nebo to můžete přidávat po částech, snažte se nezveřejňovat adresy, nejlepší, co můžete udělat, je dát tyto informace svým klientům soukromě, tedy přes Messenger.

Další doporučení které můžete implementovat jsou: V době zveřejnění můžete napsat, že vaše data budou poskytnuta zákazníkům se zájmem o produkt, kteří píší do Messengeru, vyhnete se tak tomuto prohlášení, předejdete také nepříjemnostem mezi vašimi kupujícími, můžete také vytvořit obrázek, kam uložíte všechny tyto informace.

Můžete také šek ostatní publikace na Marketplace a vést vás v nich, abyste mohli vytvářet své vlastní publikace bez chyb, to nejlepší, co můžete udělat, je aktualizovat Facebook na nejnovější verzi, takže uvidíte vše nové, co tato aplikace nabízí, a pokrok ve vámi vytvořených publikacích.