Saltar al contenido

Jak zobrazit návštěvy na Youtube v reálném čase pomocí online počítadla návštěv?

27 de julio de 2022

Po «Pomalu” prolomila bariéru a rychlost zobrazení, které stránka stanovila, byla umožněna analýza návštěv Youtube v reálném čase pomocí online počítadla návštěv.

Byl to však požadavek, který vznesl každý z uživatelů platformy již léta.

Bylo to proto, že nikdo nerozuměl tomu, jací byli vypočítal návštěvy, které každý youtuber obdržel ve svých videích.

Vyhrát nebo získat 1000 odběratelů na YouTube není tak důležité, pokud nezískáte správná zobrazení. Zejména poté, co se vám podařilo splnit požadavky na zpeněžení kanálu YouTube.

Pro nikoho není tajemstvím, že společnost se postarala o to, aby měla metodu, jak se neustále aktualizovat, aby vyhovovala potřebám všech.

Jaké jsou cíle tohoto online počítadla hitů?

Snadnost zobrazení návštěv YouTube v reálném čase pomocí online počítadla návštěv je způsobena stupněm konkurence, která se objevuje den za dnem.

Chcete-li se vyhnout přilákání diváků a tvůrců obsahu na jiné stránky, Youtube má na starosti držet krok s technologickým pokrokem.

Myšlenka vytvořit online počítadlo hitů přišla v polovině roku 2017. Byla předmětem neustálého testování a vyvolala v komunitě platformy značný rozruch.

Počet návštěv a způsob, jakým se zvýšily, byly pro tvůrce kanálů vždy považovány za nerozluštitelný algoritmus.

Proto je hlavním cílem účetního vědět, kolik lidí sleduje video současně s nimi. Zjistit, kdo sleduje moje videa na YouTube, nebylo nikdy jednodušší.

Především bylo preferováno zřízení čítače, který nevytvářel žádné rozptýlení, takže nebyl nikdy přidán do sekce přehrávání.

Sekundární cíle

YouTube měl velkou aspiraci, když představil a představil tento nástroj celé komunitě, která žije na jeho platformě.

Sledování zhlédnutí na YouTube v reálném čase pomocí online počítadla zhlédnutí daleko přesahuje pouhé počítání.

To by byl důvod, proč by se více lidí odvážilo tvořit obsah vidět stupeň přijetí, kterého by se jim dostalo.

Po zavedení živého vysílání by zase mohl vzbudit zájem o jeho používání a zvýšit tak jeho význam v rámci komunity.

A konečně, protože je to spíše řešení problému, umožnilo by nám vidět, jaké další typy zařízení a platforem byly přístup k videím jejich kanálů.

Zobrazit zhlédnutí YouTube online

Po neustálých aktualizacích platformy měli na starosti zavedení systému „Youtube Analytics“, kde se tento nástroj nachází.

Když se zobrazí nabídka na levé straně obrazovky, můžete najít možnost, která hovoří o „v reálném čase“, kterou musíte vybrat.

Tímto způsobem vám YouTube nabízí možnost vidět, jak a jak často uživatelé sledují posledních pět videí, které jste zveřejnili na vašem kanálu.

zhlédnutí youtube tv červená

Na druhé straně rozhraní této sekce nabízí počítadlo za posledních 48 hodin spolu s grafem. Jsou zodpovědní za poskytování informací o webech a časech, kde se vaše videa přehrávají nejčastěji.

Také za to může další malý graf ukázat vám hry za posledních 60 sekundvčetně geografických informací, když na něj umístíte ukazatel myši.

Protože YouTube dbá na to, aby své komunitě nabídl nejlepší analýzu svých videí, pokračovala ve svých vylepšeních a službách, pokud jde o počítadlo.

Začala tak éra výhod, která umožní tvůrcům obsahu pomoci si globálně oslovit více publika.