Saltar al contenido

Jak zobrazit náhled mého profilu na Instagramu nebo příběhů před zveřejněním

19 de agosto de 2022

Velký odraz, který tato sociální síť zažívá v posledních měsících, je neuvěřitelný, byly přidány nové funkce, které platformu osvěžily. Instagram se bezpochyby pustil do boje o přilákání nových sledujících a nechal stranou ostatní, kteří už mají nějaký čas jako oblíbenci. V dalším příspěvku naznačíme postup Před zveřejněním si prohlédněte můj profil nebo příběhy na Instagramu.

Jde o to, že čísla mluví sama za sebe a potvrzují to miliony uživatelů, velká změna, kterou tato sociální síť přinesla, jí umožnila být na základě křestního jména s jinou sociální sítí, jako je Facebook. Ale bohužel tohle rostoucí boom Mít účet na Instagramu vzalo mnoho uživatelů, aniž by věděli, co mají dělat, protože si neuvědomují používání určitých funkcí.

Naším posláním je, aby se k vám tento návod dostal jednoduchým způsobem a vy jej bez problémů uplatnili. V předchozím článku jsme vám mohli ukázat, jak snadné je posílat nebo odesílat hlasové zprávy na Instagramu. Ale tentokrát vám to povíme jak zobrazit náhled mého profilu na Instagramu nebo příběhů před zveřejněním.

Jak zobrazit náhled mého profilu na Instagramu nebo příběhů před zveřejněním

Je dobře známo, že veřejné osobnosti ze sportu, hudby nebo kinematografie mají na této platformě své účty, kde najdete jejich fotografie. To samozřejmě generuje miliony návštěv těchto účtů. Ale my nejsme tyto osobnosti, které mají vedle sebe pracovní skupinu, která jim pomáhá s jejich publikacemi.

Proto potřebujeme způsob, jak zjistit, jak bude naše publikace vypadat, než přestane být naše, ale světová. Poté ppřed zveřejněním zkontrolujte můj profil nebo příběhy na Instagramu by byla perfektní varianta. Z tohoto důvodu pomocí našeho osobního počítače provedeme tento jednoduchý trik.

Není to ani aplikace, ne, použijeme webovou stránku, která nám zdarma pomůže s naším úkolem. Tento šikovný nástroj se nazývá Náhled profilu na Instagramu. A díky tomu můžeme mít náhled na náš profil v reálném čase před jeho zveřejněním a poté vám řekneme, jaké kroky musíte udělat, abyste jej mohli používat.

Kroky k náhledu mého profilu nebo příběhů Instagramu před jejich zveřejněním

Tato webová stránka je nepochybně neuvěřitelná, protože nám umožní vidět různé vzory v našem profilu, než ji definitivně nahrajeme. Můžeme také vidět příspěvky jako příběhy, které chceme sdílet s našimi přáteli. A to vše ještě předtím, než to někdo uvidí, takže si můžeme vybrat, co bude perfektní k tomu, abychom to zveřejnili.

Takže když vstoupíte na stránku, musíte zadat určité údaje, to jsou vaše uživatelské jméno, fotografie, popis účtu. Musíte také přidat bibliografii, kterou máme, a pokud máme webovou stránku, zadejte odkaz. Platforma nás požádá o všechny informace, které potřebuje, aby mohla vygenerovat a Náhled mého profilu nebo příběhů na Instagramu.

Po zadání našich údajů zadáme fotografie, které budeme publikovat a ty se objeví na našem profilu. Pamatujte, že všechny tyto zadané údaje budou tvořit a virtuální prezentace z našeho instagramového účtu. Proto je důležité přidat co nejvíce informací o našem účtu, aby vypadal identicky.

příběh na instagramu

Když přidáváme fotky, můžeme je vidět a pokud se nám nelíbí, můžeme je smazat, dokud nedosáhneme designu, který se nám líbí nejvíce. Jakmile získáme očekávaný výsledek, můžeme jej zkopírovat a poté vložit na skutečnou platformu Instagram. A tak snadno jste se to naučili jak zobrazit náhled mého profilu na Instagramu nebo příběhů před zveřejněním.