Saltar al contenido

Jak zobrazit komentáře YouTube k libovolnému videu na chytré televizi?

22 de agosto de 2022

Jednou z preferovaných sociálních platforem je YouTube, na kterém se můžete přihlásit k odběru, mít svůj vlastní kanál, a tak mít možnost nahrávat videa sdílet s ostatními uživateli. Tato sociální síť vám poskytuje mnoho možností, jak z platformy vytěžit maximum a zlepšit své zkušenosti a obsah, který publikujete. Jedním ze způsobů, jak zjistit, zda jsou vaše videa přijímána, jsou komentáře. A na YouTube si je můžete nakonfigurovat podle svých preferencí, komentáře můžete aktivovat a sledovat je na chytré televizi a mobilu. Způsob, jak to udělat, je vysvětlen v tomto článku, takže pokračujte ve čtení.

Jak aktivovat nebo deaktivovat kartu komentářů na YouTube?

Chytré televizory jsou důkazem technologického pokroku. Pomocí těchto zařízení nazývaných chytré televizory můžete přistupovat k obsahu z webu. Zkontrolujte preferované internetové stránky a platformy. Jednou z dnes hojně využívaných platforem je YouTube, kde můžete sdílet videa, odebírat svůj kanál a odtud publikovat videa, která mohou vidět a komentovat ostatní návštěvníci nebo uživatelé.

Ale pokud nevíte, jak se dají dělat komentáře, později vám ukážeme podrobnosti zapnout nebo vypnout kartu komentářů na Youtube. Nezapomeňte, že pro její zobrazení je nutné aktivovat záložku komentáře.

Na mobilních zařízeních nebo počítači

Z vašeho prohlížeče Chrome otevřeme stránku YouTube a poté se najdeme ve třech bodech, které jsou v pravém horním rohu. Povolíte možnost Desktop Site, pokud zadáváte z mobilu. Tímto způsobem se obrazovka zobrazí, jako byste procházeli z počítače. Stisknete na profilový obrázek a vyberte možnost Studio YouTube. V tomto okně uvidíte veškerý obsah kanálu a všechna vaše videa, vyberte video, přejděte dolů a stiskněte Zobrazit více.

Když se toto okno otevře, musíte se posunout dolů a kliknout na Komentáře a hodnocení. Chcete-li komentáře aktivovat, vyberte možnost Povolit komentáře. Pokud jej chcete deaktivovat, klikněte na Zakázat komentáře. Po dokončení tohoto kroku přejděte na horní kartu a klikněte na Uložit. Když vstoupíte na svou hlavní stránku, klikněte na video a uvidíte aktivované nebo deaktivované komentáře. Můžete to udělat také z mobilu pomocí aplikace Studio YouTube, kde je postup rychlejší a snadné.

Na chytrých televizorech

Z chytré televize se musíte přihlásit ke svému účtu YouTube, kliknout na svůj profil a poté vybrat možnost Studio YouTube. Zde vyberte Videa a poté v Komentářích a hodnocení v rozbalovací nabídce uvidíte několik možností včetně povolení a zakázání komentářů. Vyberte možnost podle akce, kterou chcete provést, a je to.

Jaké nevýhody může přinést deaktivace záložky komentářů na YouTube?

YouTube je platforma, jejíž vynikající charakteristikou je sdílení audiovizuálního materiálu, tedy videí a ti, kdo vlastní kanál, svá videa upravují a nahrávají je na tuto platformu, aby uživatelé viděli a mohli sdílet svůj názor. Tímto způsobem budete vědět, že obsah vašeho videa byl velmi užitečný pro ty, kteří ho viděli.

možnosti komentářů na youtube

Pokud přistoupíte k deaktivaci komentářů svého kanálu YouTube, odeberete svým sledujícím možnost vyjádřit se k publikovanému tématu, nikdo nebude moci vyjádřit svůj názor na obsah videí na vašem kanálu. Stejně tak nebudete moci vědět, zda je váš kanál pro vaše sledující velmi užitečný nebo co můžete změnit, abyste se zlepšili a oslovili více uživatelů, kteří toto médium používají.

Další možnosti komentářů na YouTube, které by vás mohly zajímat

Interaktivní platforma YouTube vám umožňuje vyjádřit se prostřednictvím videí, která sdílíte, a umožňuje vašim sledujícím komentovat. Máte však také další možnosti, pokud chcete, aby komentáře komentovali pouze někteří lidé nebo aby se tyto komentáře zobrazovaly automaticky.

Možnost „Zobrazit automaticky“.

Aby se komentáře zobrazovaly automaticky, musíte provést několik kroků, jak je uvedeno: Zadejte svůj účet YouTube, klikněte na Můj kanál, poté na Nastavení a ze zobrazených možností vyberte kartu Zobrazit komentářů, při provádění této akce vyberte zobrazit automaticky a poté stiskněte Uložit. Tím se použijí provedené změny.

Nebudete moci komentovat videa v ‘Soukromé’

nastavit soukromí videa na youtube

Na YouTube můžete nakonfigurovat možnost, jak chcete videa sdílet, prostřednictvím možnosti Soukromí. Zde se vám zobrazí tři možnosti, jako veřejné, skryté a soukromé. V druhém případě musíte mít na paměti, že když nahrajete soukromé video, pouze vy a ti uživatelé, které si vyberete odesláním odkazu si můžete video prohlédnout. Toto video se nezobrazí na vašem kanálu a nebude se zobrazovat ani ve vyhledávání, protože je v soukromém režimu. Svůj kanál a obsah, který sdílíte, máte pod kontrolou, protože můžete změnit soukromí svých videí na YouTube.