Saltar al contenido

Jak zobrazit a přidat vlastní zprávu při spouštění Windows 10

2 de agosto de 2022

Operační systém vašeho PC musí být co nejpohodlnější a nejvýkonnější, abyste jej mohli snadno a bez problémů používat. A ačkoliv dnes existuje mnoho možností, můžeme vám říci, že jeden z nejlepších systémů je ten, který vyvinul Microsoft.

Operační systém Windows nám přináší mnoho výhod a konkrétně Windows 10 nás nepřestává ohromovat svými nástroji a dokonce i velkým množstvím oficiálních motivů Windows. Mezi mnoha věcmi, které má tento nejnovější systém, který společnost Microsoft spustila, je to, že vám umožňuje při spuštění přidat personalizovanou zprávu Windows 10

Za normálních okolností, když se váš počítač spustí a máte tento operační systém, je velmi běžné vidět právní upozornění, zejména v obchodním sektoru. Toto je druh zpráva, že Windows umožňuje přizpůsobit si způsob, můžete napsat zprávu, kterou chcete. Limitem těchto zpráv je vaše představivost, můžete vložit pozdrav nebo jednu z vašich oblíbených frází.

Dělat to samozřejmě není ve vašich možnostech, je nutné mít určité pomůcky, abyste si mohli tento nástroj přizpůsobit. Ale nebojte se, ukážeme vám malého průvodce s kroky, kterými se řídit a které vám pomohou velmi snadno přizpůsobit úvodní zprávu.

Jaké jsou výhody přidání vlastní zprávy při spouštění systému Windows?

Pokud vás zajímá, jaké jsou výhody umístění spouštěcí zprávy na můj Windows? Řeknu vám, že jich je mnoho. A nemluvíme jen o tom úroveň přizpůsobení že váš počítač bude mít i praktické výhody.

Mít personalizované zprávy v počítači může být velmi užitečné, protože můžete přimět Windows, aby vám říkal, co chcete. Představte si například, že máte internetovou kavárnu, můžete naprogramovat tyto zprávy tak, aby uživatelům sdělily nabídky při spuštění počítače. Na druhou stranu si můžete také přizpůsobit a umístit své jméno nebo název vaší společnosti na hlavní panel

Pokud máte společnost, můžete naplánovat tyto zprávy zanechat pokyny, které vaši zaměstnanci potřebují k práci. Nebo pokud je to váš osobní počítač, můžete si naprogramovat, co chcete, aby vám systém Windows řekl, když se spustí, takže si můžete dát, co chcete.

No tak, možností je mnoho, protože tento nástroj je omezen pouze vaší představivostí, proto vás zveme k přečtení tohoto článku. Postaráme se o to, abychom vás provedli všemi nezbytnými kroky, abyste tento nástroj mohli mít na svém PC.

I když jste se k tomu možná již sami povzbudili nástroj na vašem PC pravdou je, že ačkoli vám systém Windows tento stupeň přizpůsobení ve skutečnosti neumožňuje. Je pravda, že vám nabízí mnoho funkcí, ale abychom mohli tyto zprávy přidat, budeme muset použít trik, jak toho dosáhnout.

Jediné, co musíte udělat, je postupovat podle kroků, které vám poskytneme dále v této příručce, abyste přidali zprávy při spuštění systému.

Jak přidat vlastní zprávy při spuštění Windows?

vlastní zpráva na obrazovce windows 10 fialové pozadí

Kroky, které je třeba dodržovat, jsou velmi jednoduché, takže se nebojte, protože to nebude snadné, pokud máte nejnovější verzi Windows 10. Nyní, pokud nemáte nejnovější verze windows 10 vždy si jej můžete stáhnout, takže s těmito kroky nebudete mít problémy.

Doporučení před zahájením, trik, který budeme používat pro tyto zprávy, je změnit registr Windows. Pokud tedy máte Domácí verze Windows 10 z bezpečnostních důvodů se doporučuje vytvořit kopii tohoto protokolu. A pro případ, že byste někdy potřebovali opravit nabídku Start systému Windows 10.

Krok 1

První věc, kterou byste měli udělat, je najít se na začátku počítače, poté musíte stisknout tlačítko Start a napsat „regedit“ a spustit první aplikaci, která se objeví. Jakmile jste v systémovém registru, měli byste přejít na následující cestu „HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionP“ pro konfiguraci zpráv při spuštění.

Krok 2

Jakmile tam najdete dvě hodnoty s názvy „právní upozornění titulek«Y»text právního upozornění“, obě hodnoty je nutné upravit dvojitým kliknutím na ně. Do hodnoty každého z nich musíte napsat zprávu, kterou chcete, aby systém Windows vložil při spouštění systému.

A to je vše, nebylo to těžké? Určitě jste neměli žádný problém s provedením těchto kroků a jediné, co zbývá, je restartovat počítač. Uvidíte, že když to uděláte, pokud jste udělali vše správně, Windows vloží vaši zprávu do spusťte systém a zprávy můžete upravovat, kdykoli chcete.