Saltar al contenido

Jak změnit webovou kameru nebo kameru a mikrofon používané prohlížeči Chrome a Firefox

27 de agosto de 2022

S rozmachem internetu a neustálým vývojem počítačů, zavádění nových a neotřelých variant ve snaze mít úplnou a úplnou kontrolu při provádění jakéhokoli typu činnosti nebo akce v rámci těchto faktorů. Nástroj nebo nápověda, která by nám umožnila procházet internet s naprostou lehkostí, aniž bychom měli jakýkoli typ problému nebo nepříjemnosti.

Tak vznikla myšlenka webových prohlížečů. Tyto Jejich hlavním cílem je sloužit jako nástroj před jakoukoli akcí nebo činností, kterou musíme provést, jakmile prohlížíme internet. Díky nim máme miliony možností a možností, také nám umožňují mít kontrolu nad vším, co na tomto místě děláme.

Na začátku byly poměrně primitivní prohlížeče ale v průběhu let se vyvinuly a různé značky a společnosti začaly spouštět své vlastní prohlížeče. Mezi nejuznávanější můžeme jmenovat Safari, které vlastní Apple, Opera, zaniklý Internet Explorer operačního systému Windows, kterým je nyní Microsoft Edge a další.

V průběhu let se všem z nich podařilo zůstat na špici prohlížečů pro všechny typy platforem a operačních systémů, ale nepochybně existují samostatné případy, kdy existují prohlížeče, které mají mnohem větší uznání a slávu, to není případ ničeho víc a nic menšího než Google Chrome a Mozilla Firefox.

tyto 2 aplikace vždy byly na vrcholu webových prohlížečů, jsou na trhu již několik let a jsou považovány za nejlepší webové prohlížeče současnosti. Přestože jsou oba přímými rivaly ve světě webových prohlížečů, oba mají velmi podobné funkce a nástroje, v některých případech dokonce podobné.

Dále vám řekneme něco málo o mnoho funkcí, které mají oba webové prohlížeče, kromě některých nástrojů a nástrojů, které v nich lze prezentovat. Zůstaňte tedy s námi a zjistěte všechny podrobnosti, údaje a informace o funkcích prohlížečů Google Chrome a Mozilla Firefox.

Jaké funkce a nástroje má Google Chrome a Mozilla Firefox?

Dnešní webové prohlížeče mají spoustu možností, které mohou svým uživatelům nabídnout a v případě Google Chrome a Mozilla Firefox to není výjimkou. Mezi jeho nejzajímavější nástroje patří možnost rozšíření. Ty jsou považovány za „mini aplikace“, které lze přidat do našich prohlížečů. Jsou z mnoho funkcí a jsou velmi užitečné.

Taky díky webovým prohlížečům své oblíbené stránky můžeme označit nebo přidat do složek záložek, takže je můžeme získat a snadno na ně přejít, tato možnost nám také umožňuje umístit tyto odkazy na tyto stránky jako přímý přístup do domovské stránky našeho příslušného prohlížeče, ať už Chrome nebo Mozilla Firefox.

Další docela zajímavou možností v rámci webových prohlížečů je možnost, která se nám nabízí, abychom si mohli přizpůsobit jeho rozhraní. Můžeme to udělat ručně nebo stažením motivu, který se nám líbí, z internetu. Existují miliony možností všech chutí a barev, což je plně přizpůsobitelné pro webové prohlížeče a to nezabere žádný čas.

Další důležitá funkce v prohlížečích Google Chrome a Mozilla Firefox je snadné aktivovat naši kameru a mikrofon v době videohovoru, hovoru nebo nějakého typu hlasové poznámky. Tato možnost se nám zobrazí, když jsme na webové stránce, která nás žádá o otevření kamery nebo mikrofonu (Zoom, Skype, Meet atd.).

hlavní fotoaparát

Získat vyměňte kameru nebo mikrofon U zařízení, které bylo dříve připojeno k našemu terminálu, budeme muset pouze přejít do pole nastavení a poté přejít na „Soukromí a zabezpečení“, kde vybereme možnost konfigurace a změníme možnosti kamery a mikrofonu na zařízení, které chtít.

Tyto kroky jsou podobné pro Google Chrome i Mozilla Firefox, takže s postupem nebudeme mít žádné problémy.