Saltar al contenido

Jak změnit vaše soukromí TikTok z veřejného na soukromé? – Nastavení

16 de agosto de 2022

TikTok je sociální síť, která postupem času roste mílovými kroky a stává se dnes jednou z nejpoužívanějších sociálních sítí, a proto TikTok, myslíc na své uživatele, vytvořil alternativy, jak změnit režim veřejné stránky na režim soukromí. , poskytující nástroj pro uživatele, kteří chtějí chránit svůj účet, aniž by se museli uchýlit k blokování nežádoucích osob.

Je třeba dodržet postup správně nastavit soukromí účtutento článek vás naučí, jak na to.

Co se stane, když veřejný účet TikTok nastavíte jako soukromý?

TikTok vytvořil soukromý režim pro uživatele, který si přeje mít soukromí při používání sociální sítě. Z tohoto důvodu vývojáři sítě vytvořili možnost nastavit náš profil jako soukromý a ponechat obsah, který chceme sdílet a s kým to dělat, podle našich preferencí a vkusu.

Změnou nastavení na soukromý režim účtu pouze požadované osoby nebo ty, které schválíte budou vás moci sledovat a zobrazit obsah, stejně jako zobrazit videa, krátký popis, „lajky“, živá vysílání (LIVE), seznam uživatelů, kteří vás sledují, a lidí, které sledujete. Kromě toho aktivací soukromého režimu v účtu nebudou moci ostatní uživatelé přehrávat publikovaná videa, stejně jako je tomu u formátu Duo.

Dále platforma TikTok nabízí lidem nakonfigurovat v Nastavení ochrany osobních údajů typ veřejnosti, která má přístup k vašim videím, stejně jako u jiných funkcí webu. Například: vaše videa a obsah nelze doporučovat ostatním uživatelům, můžete si vybrat, kdo je bude komentovat a jaké zprávy vám pošlou. Jinými slovy, tato sociální síť vám umožňuje nakonfigurovat si účet, jak chcete, včetně omezení jakéhokoli obsahu, který publikujete.

Jak upravit nastavení soukromí a nastavit svůj účet jako soukromý?

První věc, kterou musíte udělat pro aktivaci nastavení TikTok na vašem zařízení, je mít nainstalovanou aplikaci, poté, musíte postupovat podle následujících kroků:

  1. Zadejte TikTok a jakmile jste v aplikaci, klikněte na ikonu, která obsahuje vaši fotografii nebo siluetu osoby v pravém dolním rohu. zobrazit svůj profil.
  2. Dalším krokem je vstupte do sekce Nastavení, kliknutím na ikonu zobrazující tři po sobě jdoucí řádky, které jsou v pravém horním rohu obrazovky zařízení. Jakmile jste v seznamu možností Nastavení, přejděte do nabídky Soukromí.
  3. Po dokončení stačí kliknout na možnost s názvem soukromý účetposunutím možnosti doprava.

osoba přistupující k tiktoku

Jak udělat ‘soukromé’ pouze jedno video?

Pokud chcete pouze jedno video nastavit jako soukromé a zbývající videa nechat veřejná, můžete proveďte následující kroky:

  1. Otevřete video, které chcete označit jako soukromé a vyberte symbol tří teček vpravo nahoře.
  2. Nakonec stiskněte Nastavení soukromí a klikněte na Kdo může vidět toto video a klikněte na tlačítko, které označuje Soukromé nebo Přátelé.

Kde si můžete ověřit, zda je váš účet soukromý nebo ne?

Když zadáte svůj účet TikTok a přejdete do svého profilu, uvidíte na obrazovce svého zařízení, že se symbol srdce zobrazuje se zrušeným nebo přeškrtnutým okem, což znamená, že je aktivován soukromý režim a obsah nelze prohlížet. To znamená, že pro přístup k vaší publikaci potřebujete předchozí souhlas.

účet tiktok

S vaším mobilem se systémem Android nebo iOS

Postup se výrazně neliší, takže k dosažení tohoto cíle budou tyto pokyny užitečné v obou operačních systémech. postupujte podle pokynů níže:

  • Otevřete aplikaci na svém mobilním telefonu Android nebo iOS. Dále uvidíte v pravém dolním rohu aplikace ikonu „I“ na telefonu, kliknutím na něj získáte přístup.
  • V pravém horním rohu aplikace klikněte na symbol tří teček v levé horní části obrazovky přejděte na možnost Nastavení.
  • Zobrazí se možnost ‘Soukromý účet’ a odtud vám to umožní zapnout nebo vypnout režim soukromé podle vašich potřeb.

Z účtu přítele

Možná jste se někdy setkali se soukromým účtem, jako když narazíte na tento typ účtu na jakémkoli mobilním zařízení nebo počítači lze snadno identifikovatprotože neuvidíte zprávy, jako by byly smazány, nebo lajky v soukromém profilu.

Kromě toho se zobrazí varovné zprávy, které vás upozorní na požadavek sledovat uživatele za účelem zobrazení obsahu. Je důležité, abyste jej identifikovali, abyste nebyli zmateni, pokud je účet in soukromý režim nebo pokud se jedná o účet bez obsahudruhý vám zobrazí text, který říká ‘Žádný obsah’.