Saltar al contenido

Jak změnit telefonní číslo mého účtu Hotmail

19 de julio de 2022

E-maily nám daly možnost sdílet informace s ostatními lidmi, staly se nepostradatelným nástrojem našeho života. Díky těmto platformám bylo možné sdílet jakýkoli typ elektronického souboru, komunikace mezi námi se zjednodušila a otevřel se svět plný možností.

Hotmail v současnosti známý jako Outlook je e-mailový server primárně určený k odesílání, přijímání a ukládání souborů jakéhokoli druhu. Podle nejnovější zprávy předložené společností, Hotmail Má více než 400 milionů uživatelů po celém světě.

Tato platforma byla vyvinuta společností microsoftbyla první služba elektronického zasílání zpráv poskytující zcela bezplatnou službu na světě, pro kterou způsobila revoluci v celém systému.

Jak změnit nebo aktualizovat své telefonní číslo pro můj účet Hotmail?

Hotmail byl vždy známý tím, že se snažil chránit identitu svých uživatelů tím, že nám poskytoval různé způsoby abychom chránili naše účty. Jedním z nich je potvrzení naší identity prostřednictvím textové zprávy, která nám dorazí na naše mobilní telefony. Pro tuto akci musí být mobilní telefon již zaregistrován v e-mailu.

Protože se ale jedná o jednu z nejstarších e-mailových služeb, je běžné, že jsme mobilní telefon ztratili nebo nám nebyl odcizen. Při ověřování naší identity to tedy udělat nemůžeme. Nebo prostě změníme telefon a chceme změnit nové číslo propojené s účtem Outlook nebo Hotmail.

V tomto článku se krok za krokem naučíme, jak změnit nebo aktualizovat telefonní číslo mého účtu Hotmail.

Kroky ke změně nebo aktualizaci našeho telefonního čísla ve službě Hotmail (Outlook)

 • První věc, kterou musíme udělat, je otevřít prohlížeč dle našeho výběru a vstoupit na oficiální stránku Hotmail a poté přihlaste se k našemu účtu hotmailpomocí e-mailové adresy a hesla.
 • Jakmile vstoupíme, musíme vpravo nahoře vybrat, kde je naše jméno nebo náš profilový obrázek. Otevře se karta s několika možnostmi a klikněte na Zobrazit účet.
 • Objeví se lišta s různými akcemi, které můžeme provést, vybereme tu, která říká bezpečnostní. V tomto najdeme tři hlavní možnosti, musíme kliknout na druhou, tj. aktualizovat bezpečnostní informace.
 • Budeme požádáni o ověření naší identity a objeví se okno s informací, že nám pošlou bezpečnostní kód prostřednictvím textové zprávy.
 • Ale protože to číslo nemáme, buď nebylo ukradeno nebo ztraceno, zatlačíme «Nemám žádnou z možností». A pak Následující.

logo microsoft windows bílé pozadí

 • Poté budeme vyzváni, abychom vybrali, jak chceme bezpečnostní informace nahradit.
 • Umožňuje nám vybrat si mezi tím, zda chceme přidat a Alternativní e-mail nebo přidejte telefonní číslo. Vytočíme telefonní číslo.

další vybereme zemi kde bydlíme a níže napíšeme číslo našeho mobilu. Jakmile to uděláme, musíme si vybrat, zda chceme zkontrolujte naše číslo pro hovor nebo textovou zprávu. Doporučujeme ověřit pomocí SMS. Poté klikneme na Další.

Na náš mobilní telefon přijde kód, který musíme napsat do řádku s kódem, abychom ověřili, že číslo, které jsme přidali, je správné. a tlačíme dál Následující.

Jak změnit telefonní číslo v Hotmailu z mobilu?

Pokud se chystáte změnit telefonní číslo v hotmailujediné, co musíte udělat, je následující, v okně vaší pošty musíte jít nahoru a vpravo, kde se zobrazuje vaše fotografie nebo obrázek uživatele, přímo v části, kde zavřete okno, a poté klikněte na „Upravit profil ‘, klikněte na ‘Profil’ a poté nad datum narození klikněte na kontaktní informace přímo na ‘Upravit’, vložte své telefonní číslo a je to.

kroky ke změně telefonního čísla v hotmailu

K tomu patří mezi věci, které můžeme Upravit V této sekci najdeme jméno, věk, pohlaví, povolání, adresu, zemi, město, PSČ a telefonní číslo. Tyto údaje můžeme bez problémů upravit, musíme však vědět, že nebudou odhalena a že nám to může dokonce pomoci, pokud bychom kdykoli mohli mít problémy s naším účtem Výhled. Nakonec musíme stisknout tlačítko uložit a tím se data zobrazí správně.

Mám problémy se změnou telefonního čísla svého účtu Outlook: co dělat?

Hlavně po založení účtu Výhledproces pro změnit telefon je to opravdu jednoduché a rychlé.

 • První věc, kterou byste měli udělat, je přístup ke svému účtu.
 • Poté musíte najít, kde je váš profilový obrázek, a vyhledat možnost upravit profil.
 • Poté přejdeme nahoru a vybereme část, kde je napsáno „Kontaktní informace“.
 • Jakmile tam budete, budete moci vidět všechna data, která byla zadána. Vyberte „Přidat telefonní číslo“ a zadejte nové.
 • Označte možnost, kam si přejete zaslat potvrzovací kód, buď zprávou nebo voláním.
 • Poté klikněte na ‘Odeslat’.
 • Zadáte ověřovací kód, který by se měl shodovat s číslem, které jste přidali.
 • Nakonec klikněte na ikonu slova, která se nachází vedle starého telefonního čísla. Tímto způsobem bude odstraněno a vy již budete mít změněno nebo upraveno své číslo.

Svůj účet Hotmail můžete nadále používat jako dříve

Obdržíme textovou zprávu, která nás informuje, že můžeme nadále používat náš účet jako obvykle. Také pro naši bezpečnost proces aktualizace údajů, které jsme umístili bude to trvat 30 dní.

Budeme moci pokračovat v přístupu na všechna naše zařízení nebo platformy propojené s tímto e-mailem, jak to pravidelně děláme. Jediné akce, které nebudou během těchto 30 dnů k dispozici, jsou ty, které vyžadují informace o zabezpečení.

Můžete nás také pravidelně žádat o potvrzení, že jsme požádali o změny bezpečná informace.

Tímto způsobem musíme čekat pouze 30 dní na aktualizaci našich informací, v tomto případě našeho telefonního čísla. Po uplynutí této doby můžeme ověřit náš účet. Pak dáváme klikněte na Hotovo. Nakonec se doporučuje zavřete otevřené relace svého účtu a znovu otevřít náš účet a potvrdit, že jsme provedli změny.