Saltar al contenido

Jak změnit tapety na hodinkách Android Wear – snadno

15 de julio de 2022

Mít dnes chytré hodinky je nepochybně velkou výhodou, protože nám umožňují ještě lépe spravovat naše další elektronická zařízení. Kromě toho je sama o sobě vynikajícím a užitečným doplňkem, díky kterému budeme vypadat skvěle. To je důvod, proč, pokud chcete vylepšit vzhled svých vlastních hodinek, v tomto článku vysvětlujeme jak přizpůsobit a změnit tapety na hodinkách Android Wear snadno.

Pokud máte nádherné chytré hodinky Android Wear a chcete z nich vytěžit maximum, není problém, protože vám ukážeme, jak na to. změnit tapetu z toho v několika krocích. Budete si tak moci mnohem více užít vše, co nám toto příslušenství nabízí.

Jak změnit tapetu na hodinkách Android Wear?

Existuje mnoho možností, o kterých můžeme při pořizování nových chytrých hodinek uvažovat, a jak už to dnes bývá u téměř každého elektronického zařízení, jednou z nejžádanějších je přizpůsobte ji tapetou. I když se to zdá trochu komplikované, je zcela možné změnit hlavní obrazovku vašeho Android Wear v několika krocích.

Vzhled chytrých hodinek si můžete přizpůsobit podle příležitosti a vašeho vkusu, s různými ciferníky, které mu nepochybně dodají zvláštní nádech. Zde jsou jednoduché kroky, které musíte dodržet, abyste toho dosáhli.

Postup změny tapety na hodinkách Android Wear

Než začnete, musíte mít možnost aktualizovat své chytré hodinky Android Wear na nejnovější dostupnou verzi, abyste mohli proces provést a vyhnout se jakýmkoli nepříjemnostem, které by tomu mohly bránit. Jakmile to uděláte, postupujte podle následujících kroků, abyste změnili ciferník hodinek:

  • Aktivujte si hodinky.
  • Stiskněte na okamžik obrazovku, což vám umožní zobrazit všechny dostupné ciferníky.
  • Posunutím obrazovky zobrazíte všechny možnosti.
  • Stiskněte ten, který se vám líbí nejvíce.

Chytrý! Můžete to udělat, kdykoli budete chtít trochu změnit vzhled svých chytrých hodinek. Samozřejmě připomínáme, že tento proces se může trochu změnit v závislosti na modelu hodinek, které máte, proto doporučujeme ověřit si jej v jeho návodu nebo při kontaktu s dodavatelem.

Jak přidat nový ciferník na mém zařízení Android Wear?

Pokud jste již viděli všechny modely ciferníku dostupné na vašem Android Wear a žádný z nich vás zcela nepřesvědčí, žádný problém, protože jich můžete přidat, kolik chcete. Musíte si do smartphonu stáhnout aplikaci Android Wear OS.

Jakmile si je stáhnete, budete muset zvládnout synchronizaci chytrých hodinek s vaším mobilním telefonem. V rámci této aplikace si můžete stáhnout všechny ciferníky a poté je sdílet se svými chytrými hodinkami a začít je používat co nejdříve.

Kromě aplikace Android Wear OS najdete v Google Play Store i další aplikace, které mimo jiné nabízejí funkce, jako je připojení zařízení k hodinkám, přizpůsobení různých aspektů hodinek, lepší ovládání. S nimi můžete vyberte si mezi různými tapetami nebo ciferníky pro vylepšení vašich chytrých hodinek.

Pokud vás nyní při používání hodinek Android Wear omrzí ciferníky, které jste si stáhli, stačí smazat nebo deaktivovat aplikaci se kterým jste přidali ciferník Je to tak jednoduché!

Na druhou stranu si můžete vybrat i ciferníky, které mají další funkce, jako je zobrazení důležitých informací nebo zkratky pro snadný přístup ke všem vašim aplikacím. Také další skvělá možnost přizpůsobení vaše chytré hodinky, je stáhnout si nejlepší klávesnice pro hodinky Android Wear.

Doufáme, že všechny tyto informace pro vás mohou být velmi užitečné a že si můžete bez problémů přizpůsobit obrazovku vašich chytrých hodinek. Ať vám nic nebrání v tom mít ty nejlepší hodinky Android Wear ze všech a využívat je na maximum.

Co jsou karty Wear?

Svět technologií každý den se snaží znovu objevit přineste svým uživatelům lepší funkce a větší komfort při používání jejich zařízení. Z tohoto důvodu Android Wear navrhl nový nástroj, který vám umožní přizpůsobit si digitální hodinky jediným kliknutím. A mluvíme o nových kartách Wear, které bychom mohli kategorizovat jako balíček widgetů, které jsou plně připraveny k tomu, aby byly vaše hodinky těmi nejelegantnějšími na trhu.

Váš přístup? Docela snadné, pouhým posunutím obrazovky našich hodin doleva získáte přístup k této nové nabídce přizpůsobení. Jeho karty jsou navrženy tak, aby upravovaly cíle, kardio body a srdeční frekvenci z Google Fit. Stejně jako časovač, hodiny a dokonce i události Kalendáře Google.

muž v obleku s chytrými hodinkami

Přizpůsobte si karty z hodinek Wear

Přizpůsobení našich hodin je jednou z oblíbených funkcí uživatele, protože toto můžete si jej přizpůsobit podle svých potřeb, vkus a požadavky. Nejprve musíme k zahájení tohoto procesu posunout obrazovku našich hodinek Wear doleva a podržet ji stisknutou přibližně 5 sekund. Tam se nám zobrazí nabídka možností, kde můžeme změnit směr šipek, které se nám zobrazují na obrazovce a posunutím nahoru nebo dolů je můžeme odstranit.

nošení hodinek Umožňuje také zadat maximálně 5 karet pro změny v zařízení. K tomu stačí kliknout na možnost přidat novou kartu a aktivovat nebo deaktivovat tu, kterou si vyberete.

Z telefonu

Tyto hodiny nám to také umožňují připojte a nakonfigurujte jej pomocí našeho mobilního telefonu. K tomu je nutné pouze stáhnout aplikaci Wear OS v Obchodě Play našeho zařízení. Tam se nám zobrazí možnost karet, hned klikneme tam a poté do sekce Moje karty. Z tohoto okna je můžeme objednávat, přetahovat z jednoho místa na druhé a také konfigurovat více karet stisknutím ikony +.

Je důležité vědět, že tato aplikace i když je k dispozici, je v testovacím režimu. Ne všechna zařízení jsou tedy s touto aplikací kompatibilní. Proto je vhodné počkat, až bude jeho použití schváleno v celé Latinské Americe.

Aplikace pro přizpůsobení chytrých hodinek

Rozhodně personalizace vašich chytrých hodinek je splněným snem, takže to nyní můžete udělat z pohodlí domova pouhým stažením aplikace. K tomu existují nekonečné možnosti, které vám umožní přizpůsobit si jej vašim potřebám, aplikace jako Facer Watch Faces Android Wear, Watch Faces, Ustwo Smart Watch Faces jsou jedny z nejuznávanějších a doporučovaných na trhu.

Inteligentní ciferníky Ustwo

Tato aplikace je vyznačuje se velmi snadným a jednoduchým použitím. A spočívá v tom, že vám umožňuje používat 6 různých karet a prezentací pro vaše hodinky. Podobně můžete pomocí této aplikace zahrnout další informace do svého zařízení a také přizpůsobit a nakonfigurovat události ve vašem kalendáři. Dokonce si zapněte údaje o počasí, abyste byli informováni o nadcházejících změnách počasí.

Tato aplikace obsahuje mnoho nástrojů která vám pomůže mít chytré hodinky, jak chcete, tato aplikace funguje také s operačním systémem Android 4.4 a je dostupná na všech zařízeních a zemích Latinské Ameriky.

smartwhatch změnit tapetu

facer

Toto je jeden z nejuznávanější aplikace pro přizpůsobení hodin. A spočívá v tom, že s ním můžete upravit obličej chytrých hodinek. Zde si můžete vytvořit vlastní vzhled hodin a upravit je podle svého vkusu. Kromě toho je tato aplikace nejen k dispozici pro zařízení se systémem Android, ale právě uvedla na trh také verzi pro iOS. S tímto zařízením máte pouze jedno kliknutí pro vstup do svých hlavních sociálních sítí.

s touto aplikací nebudete odpojeni ani nic nezmeškáte. A jako jedna z nových aktualizací vydaných v posledních měsících umožňuje vytvářet nové skiny. Plusem je, že na obrazovku můžete přidat text a vybrat jeho písmo a polohu. Existují dokonce velké společnosti a značky, které se rozhodnou prodávat své návrhy a kryty na Faceru, bezpochyby jedné z nejlepších aplikací, které můžete získat.

Zlatý ciferník krásy

Tato aplikace je jasná určeno pro milovníky tradičníhoa faktem je, že jednoduchost jeho designu z něj udělala nástroj určený k elegantnímu přizpůsobení našich hodinek. Jejich kryty jsou vytvořeny s poměrně vintage designem, který umožňuje milovníkům historie, aby se v každém z nich představili.

Jeho mechanismus je vytvořen s široká škála převodů různých modelůa barvy. To znamená, že vaše linie je zcela nakloněna minulosti.

Watch Faces pro Android Wear

S ciferníky můžete vytvořte jedinečné ciferníky pro vaše hodinky. Tato aplikace vám také umožňuje neustále přizpůsobovat zařízení velmi jednoduchým způsobem. A nejen to, můžete také změnit typ číslic, které chcete zobrazovat na obrazovce, můžete změnit nekonečné možnosti, jako jsou barvy, typografie, design, pozadí, obrázky, widgety a dokonce i míry prvků, které jsou k dispozici Nejlepší? Je zcela zdarma a funguje pro systémy Android a iOS.

Od té doby nemůžete přestat zkoušet tuto aplikaci Patří k nejkompletnějším na trhu.. A také vám pomůže vytvořit si vlastní design, aniž byste si jej museli kupovat. Vše můžete dělat z pohodlí svého zařízení a ať jste kdekoli.

Počasí Watch Face

Tato aplikace vám nejen pomůže přizpůsobit si obrazovku ale bude integrovat nové nástroje například informace o počasí minutu po minutě. Kromě toho vám umožňuje nakonfigurovat řadu alarmů, které budou varovat v případě jakékoli změny klimatu. Zde si můžete pomocí ikony zobrazit baterii, která vašemu zařízení zbyla, a také upravit barvy, které jej charakterizují. Nicméně, i když je tato aplikace zdarma, umožňuje vám zaplatit si předplatné navíc, abyste získali všechny její nástroje a vytěžili z ní maximum na 100 %.