Saltar al contenido

Jak změnit svůj e-mail Gmail na telefonu Android nebo iOS v několika krocích

13 de julio de 2022

V současné době všechna chytrá zařízení, jako jsou tablety nebo mobilní telefony, díky mnoha funkcím a schopnosti ukládat informace osobního a základního charakteru, veškerý jeho obsah musí být zálohován na elektronickém účtu, ke kterému má uživatel plný a nejlépe jedinečný přístup.

E-mail v mnoha dalších ohledech funguje jako systém rychlých zpráv podobný WhatsApp, funguje jako paměť ukládat všechny soubory a informace které máte v mobilu. To lze snadno získat vytvořením účtu, pokud jej nemáte, s uživatelským jménem a heslem jako u jiných mediálních systémů.

Většina lidí však důvěřuje bezpečnost a soukromí z e-mailu než z jakéhokoli jiného systému pro rychlé zasílání zpráv.

Jak otevřít e-mail nebo e-mailový účet z mého mobilu?

Pokud máte nový mobil, určitě máte možnost zadejte e-mail nebo e-mailový účet stáhnout libovolnou aplikaci a začít zálohovat všechna data a soubory tam.

Nejvíce se doporučuje, aby zadaný e-mail byl výhradně ve vašem vlastnictví, tedy nikdo jiný k němu neměl přístup. Pokud žádný nemáte, můžete vytvořit e-mail jednoduchým způsobem, můžete to udělat prostřednictvím svého mobilního telefonu podle kroků, které uvedeme níže.

 • Vstupte do sekce “nastavení» buď «nastavení“ mobilu
 • Hledejte možnost «účty
 • Zde vyberte možnost „přidat účet“. Ve většině mobilních telefonů, když dosáhnete tohoto bodu, vás o to požádá zadejte bezpečnostní heslo které mobil vlastní, ať už je to otisk prstu, vzor nebo jiný.
 • Poté se automaticky zobrazí úvodní obrazovka, kde vám umožní přidat jeden nebo více účtů. Protože jej však nemáte, můžete přímo zde vyhledat možnost „vytvořit účet“.
 • Dále budete muset zadat všechna požadovaná data, jako je mimo jiné uživatelské jméno, datum narození, jméno, příjmení, alternativní e-mail, pohlaví, heslo. I když některé z těchto údajů nejsou nutné pro vytvoření nového účtu.

Aby systém ověřil vaše údaje a přijal uživatelské jméno jako e-mail, je hotovo. Můžeš zadejte tento účet odkudkoli a z libovolného mobilu a přidáním tohoto účtu jako výchozího účtu do vašeho mobilu budou všechny informace v cloudu zálohovány prostřednictvím tohoto účtu.

gmail email na telefonu

Jak změnit nebo upravit e-mail nebo e-mailový účet mého mobilu?

Změna nebo úprava e-mailu nebo e-mailového účtu vašeho mobilu je velmi podobný postup a je stejně jednoduchý jako vytvoření nového účtu. Stačí přejít do sekce konfigurace nebo nastavení vašeho mobilu. Vyhledejte možnost „účet“ a automaticky se zobrazí možnost přidat další účty nebo odstranit aktuální účet a změnit jej na jiný.

Můžete také vstoupit přímo do e-mailové aplikace, kliknout na obrázek profilu, který se zobrazí, a vybrat „přidat účty“. I když chcete změnit účet jako výchozí pro váš mobil, musíte zadat jeho konfiguraci, jak jsme vám řekli dříve.

K čemu je e-mailový účet v mém mobilu?

E-mailový účet byl dříve používán ke komunikaci prostřednictvím rychlých zpráv s jinou osobou, která používala stejný komunikační systém, ale nyní se používá převážně pro osobní podnikání. vynikajícíjako je příjem některých důvěrných informací, důležitých dokumentů, pracovních záležitostí, dokonce i příjem knížek se slevovými kupóny poštou domů.

Jak vidíme, email berou v potaz i velké a ne tak velké firmy při přidávání a inovaci svého marketingové strategieprotože většina uživatelů a zákazníků má e-mailový účet.

Dalo by se říci, že jde o nejdůležitější komunikační systém současnosti a nefunguje pouze pro odesílání a přijímání textových a multimediálních zpráv. V něm můžete také ukládat soubory, jako jsou fotografie, videa, telefonní čísla a další uložit je do cloudu.

Nejpřekvapivější je, že k němu můžete přistupovat téměř z jakéhokoli zařízení s připojením k internetu. Pro mobilní uživatele se stal nepostradatelnýmprotože tam můžete zálohovat jakýkoli typ informací, které máte uložené ve svém mobilu.

Co mohu upravit ve svém mobilním e-mailovém účtu?

Z vašeho e-mailu můžete upravit následující nastavení:

 • Emailová adresa: Svou starou e-mailovou adresu můžete nahradit a dokonce změnit alternativní e-mailovou adresu.
 • Heslo: Heslo si můžete snadno změnit. Z bezpečnostních důvodů je bezpodmínečně nutné jej čas od času změnit.
 • Profilový obrázek, uživatelské jméno nebo jméno: V nastavení můžete upravit jakákoli data související s vaším profilem.
 • Telefonní číslo: Pokud jste nahradili své telefonní číslo nebo ztratili SIM kartu, můžete tyto informace pohodlně změnit.
 • Do e-mailu si můžete uložit své kontakty, navíc si můžete vybrat relevantní návrhy.

Upravte nebo změňte heslo

Úprava nebo změna hesla je akce, kterou lze provést pomocí prohlížeče libovolného zařízení. Můžete to udělat také z aplikace. Chcete-li toho dosáhnout, postupujte takto:

 1. Spusťte aplikaci, stiskněte 3 vodorovné pruhy umístěný v levém horním rohu.
 2. Klikněte na «Nastavení».
 3. Poté klikněte na „Spravovat svůj účet Google“.
 4. Poté musí být identita toho, kdo vstupuje, ověřena umístěním aktuálního hesla.
 5. jít do «Bezpečnostní».
 6. Poté na «Heslo».
 7. Zadejte své aktuální heslo a poté klikněte na „Další“.
 8. Zadejte nové heslo 2x pro potvrzení a klikněte na tlačítko «Změnit heslo».

Změnit uživatelské jméno

Chcete-li změnit své uživatelské jméno, musíte provést následující kroky:

 1. Vstupte do nabídky, což jsou tyto 3 vodorovné pruhy umístěné v horní části levé strany.
 2. Stiskněte tlačítko, které se nazývá „Konfigurace nebo Nastavení“.
 3. Kliknutím tam uvidíme další možnosti na obrazovce, kde musíte později označit možnost „Můj účet“, která bude označovat „Spravovat svůj účet Google“.
 4. Poté klikněte na „Osobní údaje“ a tam najdete osobní údaje.
 5. Klikněte na možnost „Název“, kde se zobrazí aktuální název, a tam jej můžete změnit.
 6. A nakonec stiskněte „Hotovo“ a proces bude dokončen.

Povolit ověření

Chcete-li povolit ověření vašeho e-mailu, musíte začít přihlášením ke svému e-mailu. Poté vyberte nastavení „Zabezpečení“, pokračujte kliknutím na možnost «Přihlásit se do Google» a vyberte dvoufázové ověření. K dokončení této části stačí postupovat podle pokynů a údajů požadovaných systémem.

změnit můj gmail email

Když se pokusíte ověřit účet mimo Google, dostanete e-mail s ověřovacím kódem.

V případě, že se účet vytváří, obdržíte e-mail od společnosti Google, kde bude nalezen ověřovací kód a pro dokončení vytváření uvedeného účtu je nutné ověřovací kód zadat na požádání.

Jak odebrat nebo upravit účet Google na telefonu Android nebo iOS?

Na svém zařízení spusťte aplikaci „Nastavení zařízení“, poté klikněte na „Google“ a zobrazí se možnost spravovat svůj účet Google. Nahoře klepněte na „Osobní údaje“. Zde v části „Kontaktní údaje nebo Základní informace“ klepněte na informace, které chcete upravit, a tam můžete provést všechny požadované změny nebo jednoduše kliknout na možnost smazat účet nebo službu.

Mohu trvale odstranit e-mail z mého mobilu? – Jak to udělat?

Ano, e-mail lze trvale smazat, to znamená, že tuto e-mailovou adresu nelze znovu použít.

První věc, kterou byste měli udělat, abyste toho dosáhli, je zadat nastavení Google a poté přejít na možnost «Data a personalizace» svisle rolujte a klikněte na „Odstranit službu nebo účet“.

Smazáním vašeho účtu se to stane nevratným, takže existují určité kontroly, které je nutné provést jako formu zabezpečení. Také vám umožňuje sledovat vše, co ztratíte, a Google vám nabídne několik možností, které musíte přijmout, abyste převzali odpovědnost za tuto akci, kterou podnikáte. A je to, váš e-mail bude trvale smazán z vašeho zařízení.