Saltar al contenido

Jak změnit přechody a animace na mobilním telefonu Huawei Android?

29 de julio de 2022

vyhledávání přizpůsobit mobilní zařízení v dnešní době je to normální, tak mě zajímá, jestli můžete změnit přechody a animace huawei není se čemu divit.

Tato značka telefonů ví, jak inovovat, od používání bezplatného antiviru, který Huawei přináší, až po jednoduché nahrávání obrazovky na mobilní telefon Huawei Android.

I když se tyto dvě vlastnosti příliš neberou v úvahu, existují a ve skutečnosti je vidíme téměř pokaždé, když telefon používáme.

V tomto smyslu bývají přehlíženy, protože se má za to, že jsou předem určené a nemohou být být upravenNic není vzdálenější realitě.

Změna přechodů a animací na Huawei

Nejde o nic jiného než o vizuální efekt, který je aplikován pokaždé, když se z hlavní obrazovky přesuneme z jednoho prostoru do druhého smartphonu. Je to stejně jednoduché jako aktivace sledování objektů fotoaparátu Huawei.

Nyní většina (pokud ne všechna) zařízení Huawei Android obsahuje možnost přizpůsobit tento aspekt snadno a bez dalších postupů.

Chcete-li začít, musí být akce umístěna na hlavní obrazovce, abyste na ní mohli provést výběr ve formě kleště (se dvěma prsty).

Vytvoří se tak jakési přiblížení a ve spodní části se objeví řada záložek, ze kterých si můžete přizpůsobit obrazovku.

Z nich bude vybrán třetí prvek nebo prvek prezentovaný jako „přechody“. Kliknutím na něj se aktualizuje stejná sekce a zobrazí se dostupné možnosti.

V tuto chvíli si stačí vybrat ten, který chcete. Dobrá věc je, že systém umožňuje kliknutím na kohokoli ukázat efekt, než ho použijete.

Stejně tak bude k dispozici osm režimů přechodu, které by byly: výchozí, perspektiva, komprimace, krabice, převrácení, rotace, stránka a větrné mlýny.

Pro dokončení a po určení přechodu, který chcete zachovat, se jednoduše dotkněte jakékoli jiné strany obrazovky a je to. Tímto způsobem jsme již změnili první aspekt z hlediska přechody a animace v Huawei s Androidem se to týká.

Přizpůsobte si animace

Na rozdíl od předchozího postupu, abyste mohli provádět jakékoli změny ve způsobu vývoje animací, budete muset mít oprávnění root.

Kromě toho budete muset mít správce souborů se stejnými vlastnostmi a doporučuje se vytvořit a zálohování před zahájením metody.

S těmito úvahami můžete začít s přizpůsobením, a to není nic jiného než změna počáteční sekvence animace, kterou počítač zobrazí po zapnutí.

Co je třeba udělat, je stáhnout soubor, který bude muset být v komprimovaném formátu nebo formátu .zip, a umístit jej do výše zmíněného správce souborů.

Pokračujte v kopírování prvku a poté přejděte do kořenového adresáře telefonu, který bude označen lomítkem nebo „/“, později dát do složky “Systém“.

V rámci této poslední adresy bude další pestrá řada prvků, z nichž složka nazvaná „Atd“.

3D zelená panenka pro Android

Chcete-li ihned poté vyhledat další složku, tentokrát s názvem „Polovina“, ve kterém bude komprimovaný soubor “Bootanimation.zip“, což je výchozí pokračování.

Chcete-li pokračovat, je vhodné vytvořit kopii tohoto souboru pro případ, že jej budete chtít nahradit, ačkoli bude také v dříve vytvořeném bezpečnostním duplikátu.

Nyní pokračujte ve vkládání do složky „Polovina” komprimovaný soubor, který jsme stáhli, abychom mohli nahradit ten, který tam již byl, a ten musí být odstraněn.

Podobně bude nutné, aby nový soubor měl stejný název jako ten, který jsme právě odebrali, tedy „Bootanimation.zip“, bude muset být přejmenován, pokud má jiný.

Nastavte animaci

Aby to bylo provedeno správně, Budete muset udělit určitá oprávnění.pro otevření nabídky možností musíte soubor podržet.

V rámci tohoto panelu je sekce pro „preference” pro zobrazení odpovídajícího okna.

Dále klikněte na „Změna” a musí být označeno: Vlastník v “Číst«Y»Napsat“, Skupina v “Číst“ a další v „Číst«, je uveden v «dobře» zachránit.

Pro dokončení bude jednoduše nutné restartovat zařízení a tak ověřit, že změna byla provedena správně. Pokud ano, a spolu s prvním krokem, budou přechody a animace již upraveny v Huawei.