Saltar al contenido

Jak změnit nebo resetovat heslo účtu Netflix z Androidu a Smart TV

22 de agosto de 2022

V dnešní době, kdy je tolik sociálních sítí a platforem, které denně používáme, je normální, že si musíme pamatovat různé účty a hesla. Není pochyb o tom, že to není snadný úkol, pokud jsme zapomnětliví, ale vyplatí se naše data dobře chránit. V případě Netflixu nejde o žádnou výjimku, proto vám doporučujeme pokračovat ve čtení a objevování jak změnit nebo resetovat heslo účtu Netflix z Androidu a Smart TV snadno.

Doporučujeme často měnit heslo našich účtů, protože to zlepšuje jejich zabezpečení a zabraňuje jejich napadení. Vývojáři Netflixu to vědí, a tak nám nabízejí možnost změnit heslo jednoduchým a praktickým způsobem. Pokud chcete zjistit, jak toho dosáhnout v několika krocích, pak vám to snadno ukážeme.

Jak změnit heslo k účtu Netflix?

Když si vytvoříme účet, určitě chceme, aby do něj nenapadli zlomyslní lidé, protože k nim mohou snadno přistupovat naše nejosobnější údaje. Když už mluvíme o tom, kdy se nám podaří vytvořit účet na Netflixu, je to obzvláště důležité, protože pokud se naše heslo dostane do nesprávných rukou, může být účet skutečně ovlivněn.

A jako v jiných případech něco, co nám může pomoci chránit naše heslo a proto je náš účet možností změny hesla. Ať už používáme náš účet ze zařízení Android nebo Smart TV jakékoli značky, heslo můžeme snadno změnit, protože je potřeba dodržet jen několik kroků.

Zde jsou dva způsoby, jak můžete změnit heslo k účtu netflix bez ohledu na to, jaké zařízení máte. Nebudete litovat, že si to přečtete a zjistíte.

Změňte heslo Netflix na Androidu a Smart TV, pokud jste jej zapomněli

Aktualizace informací o vašem účtu Netflix je snadná a dokonce můžete změnit heslo nebo klíč pokud jste to zapomněli. Buď ze svého Androidu nebo Smart TV můžete přejít na oficiální stránku Netflix a změnit heslo svého účtu. Zkuste se přihlásit z této stránky a dole vyberte možnost „Potřebujete pomoc?“.

Tím se dostanete na stránku, kde si můžete vybrat mezi dvě možnosti resetování hesla pokud jste to zapomněli. Nejprve si můžete vybrat možnost poslat si e-mail s kroky ke změně hesla. Zadejte svou e-mailovou adresu a po odeslání e-mailu stiskněte velké červené tlačítko s nápisem „Resetovat heslo“.

Tento odkaz vás přesměruje na stránku, kde můžete zadat své nové heslo, a jakmile jej zadáte, vyberte, zda se chcete pomocí nového hesla znovu přihlásit na všech zařízeních. Až budete hotovi, stiskněte «Uložit».

Heslo můžete změnit také pomocí svého telefonního čísla. Chcete-li to provést, vyberte místo možnosti e-mailu možnost „Textová zpráva (SMS)“ a zadejte své číslo a zemi. Poté stiskněte «Odeslat textovou zprávu». Na následující stránce zadejte kód, který vám byl zaslán zprávou.

Katalog netflix na pc apple

Při zadávání kódu budete muset změnit heslo způsobem, který jsme již vysvětlili. Pokud Netflix říká, že vaše heslo je špatné nebo máte stále potíže, navštivte stránku podpora netflixu pro specializovaného průvodce.

Změňte heslo Netflix na Androidu a Smart TV z účtu

Pokud jste ve svém účtu Netflix a chcete jen změnit heslo, můžete to udělat bez problémů. Jediné, co musíte udělat, je otevřete aplikaci Netflix na zařízení Android nebo Smart TV a postupujte podle následujících kroků:

  • Přejděte do sekce «Účet».
  • lis «Změnit heslo».
  • Zadejte staré a nové heslo.
  • Nakonec stiskněte «Uložit».

Chytrý! Stejně jako stahování a instalace Netflixu je nastavení našeho účtu opravdu snadné a doporučujeme vám jej vyzkoušet, abyste jej ochránili mnohem lépe. Doufáme, že nebudete mít problémy se změnou hesla resp jakýkoli jiný aspekt vašeho účtu Netflix, ať už jej máte ze svého zařízení Android, Smart TV nebo jakéhokoli jiného zařízení, které máte.