Saltar al contenido

Jak změnit heslo League of Legends? – Udělejte své heslo LoL bezpečnější

9 de agosto de 2022

Existuje několik důvodů, proč je nutné změnit heslo League of Legends, ať už proto, že jste ho zapomněli, nebo kvůli vaší bezpečnosti. Existuje několik způsobů, jak vyřešit tuto nepříjemnou nepříjemnost, ze které se vám často zatočí hlava, poznejte je později, navíc Necháme vám pár tipů.

Jak změnit heslo do League of Legends, když jsem ho zapomněl?

Je to docela jednoduchý proces, ale musíte mít na paměti, že bude nutné rozlišovat mezi některými údaji, které mohou být životně důležité. Nejprve musíte vědět, jaké je vaše uživatelské jméno, které mimochodem není stejné jako to, které používáte jako vyvolávač.

To je zásadní, protože je to velmi důležitá informace v procesu obnovy, ke spuštění procesu potřebujete své uživatelské jméno. Pokud si nepamatujete, League of Legends vám tuto možnost také zpřístupňuje, ověřit si ji můžete na jejích oficiálních stránkách.

Chcete-li pokračovat v obnově, přejděte na stránku LoL v části «Přihlásit se», Musíte kliknout na možnost «Zapomněli jste heslo?». Tím se dostanete na stránku, kde musíte určit, do které oblasti váš účet patří, což usnadní proces obnovení vašeho klíče.

Poté budete požádáni o zadání svého uživatelského jména, jakmile to uděláte a stisknete «Poslat» na přidružený účet bude odeslán e-mail. V této zprávě bude odkaz, který přesměruje na obrazovku změny hesla; zadejte jednu a potvrďte ji, po dokončení můžete znovu zadat LoL.

Mohu si bez problémů změnit heslo k League of Legends?

Pokud jste se rozhodli změnit heslo, není s tím mnoho problémů; stačí provést několik jednoduchých kroků, díky kterým budete mít nový klíč během několika sekund. Nejprve musíte zadat svůj účet v Riotu nebo na oficiální stránce League of Legends, otevřete přihlašovací menu.

Jakmile jste ve svém účtu, musíte kliknout na své uživatelské jméno v pravé horní části stránky a vybrat «Nastavení». Když tam budete, uvidíte, že není k dispozici mnoho možností, ale pod e-mailem bude sekce «Účtovat» měli byste tam kliknout.

Poté přejděte do sekce «Změna hesla», Zbývá pouze zadat své aktuální heslo a poté nové, splňující požadavky a potvrzení.

Navíc, pokud chcete potvrdit změnu, zavřete svůj účet a přihlaste se znovu. Tímto způsobem budete vědět, zda byla změna provedena správně, pokud ne, zkuste to znovu.

Jak si vybrat vysoce bezpečné heslo do League of Legends?

Riot, stejně jako mnoho platforem, které vyžadují registraci svých uživatelů, zavedl některé parametry k určení, zda je heslo vhodné pro použití. Tímto způsobem vyvinuli logaritmus, který hráči neumožňuje vytvořit klíč, dokud není zcela bezpečný, což stanoví určité požadavky.

Za prvé, vaše heslo by nemělo mít méně než osm znaků ani více než 30, je to dobrý rozsah číslic kvůli kombinaci, kterou vyžadují. Na druhou stranu musí mít alespoň jedno číslo a by nemělo být považováno za snadno uhodnutelné hesloke kterému Riot dává některá vysvětlení.

Bojovník

Mnoho hráčů používá hesla stejně jednoduchá jako «1234heslo», Protože jde o řetězec čísel a obsahuje velmi typické slovo, systém jej odmítá. Proto se doporučuje, aby heslo bylo kombinací znaků se vzorem, který se nedodržuje.

Můžete mít klíče data, která si snadno zapamatujete, jako je střídání jména vašeho mazlíčka s důležitým datem. Mějte na paměti, že by to mělo být něco, co si snadno zapamatujete a co nikdo neuhodne; Tímto způsobem zajistíte, že neobjeví vaše heslo do League of Legends.

Změna hesla bude velmi užitečná pro ochranu vás i vašeho počítače; Tímto způsobem se postaráte o peníze, které jste do hry vložili a máte, co jste si koupili v obchodě League of Legends a získané odměny.

Jako důležitou informaci byste měli vědět, že kromě možnosti změny hesla máte také možnost změnit své uživatelské jméno.