Saltar al contenido

Jak zlepšit míření nebo míření v Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO)

29 de julio de 2022

Pokud jde o videohry ve stylu „Shooter“, nelze nemluvit o Counter-Strike. Tato videohra poznamenala celou éru a nadále se mluví o aktualizaci po aktualizaci. Ale stejně jako je videohra s každou aktualizací lepší, je obtížnější být efektivní…jak zlepšit cíl nebo cíl v Counter-Strike: Global Offensive (CSGO)? Objevte to zde.

Co vás v této úžasné hře udělá lepšími, je efektivita každého výstřelu, který uděláte. Jaký je tedy lepší způsob, jak se zlepšit, než se naučit nějaké úžasné triky. Tento článek je tedy návodem, který vám bude velmi užitečný, abyste se ve hře zlepšili.

Míření jako důležitý aspekt hry

Je jich mnoho důležité aspekty, které musíte mít na paměti v době hry. Prvním z nich je znát každý z ovládacích prvků. To vám umožní být pohyblivější v pohybu. Druhý, znal zbraně každé strany. V tomto smyslu je nejlepší, co můžete udělat, je prozkoumat a použít je.

Ale třetím aspektem, který si většina hráčů nevšimne, je míření. Counter-Strike v každé ze svých verzí měl vždy určitou slabinu, pokud jde o identifikaci a blokování podvádějících hráčů. Používání softwaru ke zlepšení výkonu je velmi časté.

Jak zlepšit cíl?

Tato nová verze však nabízí zajímavé alternativy zlepšit míření nebo míření v Counter-Strike: Global Offensive bez cheatů.

Jakmile se vám podaří stáhnout a nainstalovat Counter Strike: Global Offensive, můžete vyzkoušet možnosti, které zde najdete.

změnit úhel pohledu

Pokud chcete zlepšit své míření v Counter-Strike: Global Offensive, je důležité, abyste věděli, jak konzoli používat. Prostřednictvím tohoto nástroje zavedete příkazy, které vám pomohou provést úpravy, které považujete za vhodné. Můžete tak také zlepšit svůj výkon.

Nevyhovuje vám používání výchozího zaměřovacího kříže? Žádný problém, změna zaměřovače v Counter-Strike: Global Offensive je snadná.

  • Pomocí příkazu cl_crosshairsize X můžete upravit velikost zaměřovacího kříže. X musí být nahrazeno číslem mezi 0 a 100.
  • Zaměřovací kříž skoro nevidíte nebo vám to trochu překáží ve vizualizaci? Poté příkazem upravte jeho průhlednost nebo pevnost cl_crosshairalpha X. V tomto případě je X nahrazeno číslem od 0 do 255.
  • Pokud chcete, aby váš zaměřovací kříž měl jinou barvu, pak příkaz cl_crosshaircolor X je pro tebe. Nahraďte X čísly od 0 do 4.

FPS hry

Plynulost hry je extrémně důležitá, když souhlasíte s vytvořením serveru v Counter-Strike pro hraní online. Když to není dobré… nebude to ani váš cíl. LAG je bolest hlavy všech hráčů.

To je důvod, proč vidět nebo ukázat FPS v Counter-Strike: Global Offensive je něco, co obvykle dělají i profesionální hráči. Protože pomáhá identifikovat a zlepšovat určité nedostatky.

cvičné mapy

Nejlepší způsob, jak zlepšit míření v Counter-Strike: Global Offensive, je bezpochyby cvičení. A k tomu tato videohra má specializované mapy.

Z dílny Steamu je možné si stáhnout tento typ map s různými cíli a herními režimy. Vše pro vás, abyste se naučili zlepšit svůj cíl a reflexy. „Aim Botz“ a „Training Center 1.5c“ jsou některé z nejpoužívanějších map pro zlepšení míření v Counter-Strike: Global Offensive.

cvičná cílová mapa

Čas udělat pár záběrů!

Díky těmto zajímavým příspěvkům, které také přináší mnoho uživatelů hry, máte v Counter-Strike: Global Offensive vše připraveno ke zlepšení svého míření! Takže si vyberte svou oblíbenou zbraň… a trénujte!