Saltar al contenido

Jak zkontrolovat zůstatek na Movilnetu, předplacené a následné tarify

13 de julio de 2022

Pokud máte linku Movilnet, vězte jak platit nájem aktuální nebo převod zůstatku na vaši rodinu a přátele je informace, která může být velmi užitečná.

Movilnet vám nabízí několik možností, abyste si mohli užívat jeho služeb, buďte aktuální se svými platbami nájemného nebo dobitím zůstatku. Proto se v tomto článku dozvíte, jak v tomto telefonu provádět postupy pro konzultace, dobíjení a platby služeb.

Lze můj zůstatek na telefonu sdílet s jiným Movilnetem?

Pokud jste předplatiteli služeb Movilnetu, je možné převádět zůstatek z jednoho telefonu Movilnet do druhého ve stylu Entel. můžete snadno podíl na zůstatku prostřednictvím textové zprávy nebo dobití Vycházím na linky Movilnet prostřednictvím 3 možností, které nyní probereme.

To vše se děje proto, abyste mohli mít několik způsobů, jak sdílet nebo dobíjet svůj zůstatek a abyste mohli vždy využívat služeb, které vám Movilnet nabízíjako jsou textové zprávy, telefonní hovory a mnoho dalšího.

Přidružené banky

Můžete sdílet zůstatek dobíjení z přidružených bank s mobilním telefonováním Movilnet. Stačí vstoupit na platformu banky a postupovat podle pokynů pro platbu služeb.

jestli to chceš vědět které banky jsou přidruženymůžete vstoupit na webovou stránku Movilnet a ověřit, zda můžete tento postup provést ze své banky.

webová stránka

Chcete-li převést zůstatek z webu Movilnet, musíte zadat web, vyberte možnost dobití a platbyvyberte službu, kterou chcete dobít, zadejte telefonní číslo, kód a klikněte na „Dobít“.

bankomaty

V závislosti na přidružených bankách je možné dobíjet z bankomatu. Stačí jít s debetní kartou k bankomatu, zadat svůj účet a přejít na dobíjecí sekce a zadejte údaje, které banka požaduje (telefonní číslo).

Jak můžete zkontrolovat zůstatek na Movilnetu?

Měli byste vědět, že když chcete zkontrolovat svůj zůstatek, máte tři způsoby, jak to udělat, velmi podobné těm, které má Digitel. Můžeš zkontrolujte zůstatek prostřednictvím aplikace Movilnetvolání nebo SMS a tyto bezplatné způsoby platí pro paušální i předplacené linky.

Prostřednictvím mobilní aplikace

Při stahování aplikace ze zařízení je první věcí, kterou musíte udělat otevřete aplikaci, přihlaste se a vyberte možnost „Zůstatek“. který bude indikovat disponibilní zůstatek vaší linky, vypršení nájemného a další možnosti, protože zůstatek je konzultován prostřednictvím aplikace Movistar.

telefonicky

Pro kontrolu zůstatku musíte zavolat na číslo 611, počkat na odpověď operátora a vytočit číslo pro kontrolu zůstatku a tímto způsobem operátor zobrazí váš aktuální zůstatek.

Prostřednictvím SMS zprávy

Chcete-li zkontrolovat zůstatek pomocí SMS, první věc, kterou byste měli udělat, je pošlete SMS na číslo 611 se slovem SALDO. Poté musíte počkat, až vám přijde SMS s informací o vašem aktuálním zůstatku, a o textovou zprávu se nestarat, protože to nic nestojí.

Jak dobít zůstatek z telefonu v Movilnetu?

Rozhovor s Movilnetem

Pokud chcete dobít zůstatek, společnost Movilnet vám nabízí dvě velmi jednoduché možnosti, takže to můžete udělat sami. Můžete si vybrat mezi doplňte svůj zůstatek pouhým odesláním textové zprávy nebo z platformy Movilnet online.

prostřednictvím textové zprávy

Pro dobíjení prostřednictvím textových zpráv musíte poslat SMS na číslo 2661 nebo 2662, platí jedna ze dvou možností. Poté musíte přidat službu, Movilnet, telefonní číslo a částku. Pouhým provedením těchto kroků dokončíte proces dobíjení.

Movilnet online

Chcete-li dobít zůstatek, musíte zadat Movilnet online z vašeho prohlížeče a vybrat možnost «Dobití a platba“. Následně musíte vybrat službu, kterou chcete dobít, vyplnit pole s požadovanými údaji a kliknout na „Dobít“.

Kde mohu uplatnit nárok, pokud můj zůstatek na účtu není správný?

Chybný zůstatek je třeba reklamovat pomocí metody zákaznického servisu. Kontaktní čísla nebo e-maily naleznete na webových stránkách Movilnet, abyste mohli předložit své stížnosti a vyřešit své problémy se společností.