Saltar al contenido

Jak zkontrolovat, zobrazit a získat přístup k historii sdílených odkazů na WhatsApp

23 de agosto de 2022

V současné době má aplikace WhatsApp více možností a užitečných, inovativních a zábavných nástrojů. I když mnozí stále přesně nevědí, co to je, k čemu to je a jak WhatsApp funguje?

Také vám umožňuje sdílet různé informace s ostatními uživateli, jako např obrázky, upravovat videa, GIFy, hudbu, audio, dokumentyodeslat mou polohu v reálném čase a mnoho dalšího.

Tato aplikace bezpochyby zvyšuje svou popularitu a používání každý den. Protože to má skoro každý, komunikovat s rodinou nebo přáteli, kteří jsou kdekoli na světě.

Podobně je velmi běžné sdílet odkazy s našimi kontakty WhatsApp, ale přemýšleli jste někdy? Jak prohlížet, prohlížet a přistupovat k historii sdílených odkazů? No, pokud je to vaše otázka, nebojte se, protože níže vám krok za krokem ukážeme, jak na to.

Přístup k historii sdílených odkazů v WhatsApp

Každý den nás tato aplikace překvapuje novými utilitami, které z ní dělají ten nejzábavnější prostředek komunikace. A není to jen pro odesílání a přijímání textových zpráv, ale můžeme volat, přijímat videohovory a dokonce sdílet odkaz.

Tímto způsobem, pokud brouzdáme po internetu a nacházíme pěkný obsah, který chceme sdílet s dalším uživatelem, snadno to zvládneme. Pouze zkopírujte odkaz a vložte jej do chatu osoby, které bude zaslán.

Tímto způsobem si toto video nebo příslušný text budou moci užít i ostatní uživatelé. Stejně tak mohou tyto informace přeposílat komu chtějí, můžete je také sdílet se skupinou.

Mnohým z nás se však stalo, že chceme vidět historii odkazů, které jsme s námi sdíleli nebo sdíleli a nevíme, jak na to. A je to tím, že navíc nám tato funkce umožňuje najít všechny soubory nebo odkazy, které nám byly zaslány z konkrétního chatu nebo skupiny.

A) Ano, bude mnohem snazší najít všechny odkazy a my budeme mít okamžitý přístup ke kterémukoli z nich.

Kroky ke kontrole zobrazení a přístupu k historii sdílených odkazů v WhatsApp

Postup, který musíte provést, chcete-li zobrazit historii sdílených odkazů, je následující:

  • Otevřete aplikaci WhatsApp
  • Klikněte na chat nebo skupinu, ve které si chcete prohlédnout historii odkazů.
  • Později stiskněte nabídku (tři tečky v pravém horním rohu)
  • Poté klikněte na Podívat se na kontakt nebo můžete také označit nad jménem kontaktu a okamžitě se objeví všechny informace o kontaktu spolu se soubory, které s vámi sdílí,
  • Udělat Kliknutím na položku zobrazíte více>
  • Dále se zobrazí všechny soubory, které s vámi daná osoba sdílí, a v horní části se zobrazí tři sekce (Soubory, Dokumenty a Odkazy).
  • Klikněte na «Odkazy»

možnosti whatsapp

  • Tam vám zobrazí sdílené odkazy a uvede datum odeslání. Například pokud je z aktuálního měsíce nebo z minulého měsíce.
  • Jestli chceš otevřete některý z těchto odkazůstačí kliknout na odkaz, který vás zajímá, a ihned se otevře.
  • Tímto způsobem můžete vidět všechny odkazy, které s vámi byly sdíleny. Buď z chatu nebo skupiny přátel.

Tato funkce je velmi důležitá při hledání konkrétního odkazu a nechceme prohledávat celou konverzaci. Tím se proces zkrátí a snáze se najde.

Nakonec doufáme, že vám tento příspěvek pomohl. Rádi bychom však znali váš názor Považujete tuto funkci WhatsApp za užitečnou? Znáte jiný způsob, jak zobrazit sdílené odkazy na WhatsApp? Své odpovědi nám zanechte v komentářích.