Saltar al contenido

Jak zkontrolovat, zda moje aplikace DiDi Driver funguje Proč nepřijímám cesty?

23 de agosto de 2022

DiDi i nadále dává o čem mluvit za kvalitu svých služeb a za Pracovní příležitosti že poskytuje Tato společnost se etablovala jako jedna z nejlepších v odvětví dopravy.

Bezpochyby upoutal pozornost mnoha lidí, kteří chtějí tuto platformu poznat do hloubky. Proto je důležité, abyste věděli jak zkontrolovat, zda vaše aplikace DiDi Driver funguje v případě, že neobdržíte více zájezdů.

Pokud uvažujete o připojení nebo jste se nedávno připojili k DiDi a nedostáváte žádosti o jízdu, nebojte se! Zde najdete řadu extrémně jednoduchých řešení k vyřešení problému.

Jak zkontrolovat, zda moje aplikace DiDi Driver funguje?

Po nějaké době práce si někteří řidiči všimli v aplikaci podivných věcí. Nejběžnější je, že přestože se nachází v rušné oblasti, neexistují žádné cestovní požadavky.

Proč? Je s aplikací něco špatně? Jak to napravit? Jak zkontrolovat, zda vaše aplikace DiDi Driver funguje? Zde je několik tipů, které by vám mohly pomoci zodpovědět tyto a další otázky.

  • Ověřte, zda jsou požadavky aktivní: Pokud nevíte, jak plně spravovat aplikaci DiDi Driver, je normální, že některé akce jsou prováděny, aniž byste si to uvědomovali. Jedním z nich je zapnout nebo vypnout požadavky na jízdu… samozřejmě, pokud jsou vypnuté, nic neobdržíte.
  • Restartujte aplikaci: Může se stát, že se aplikace jednoduše nasytí. Nejlepší způsob, jak opravit tyto typy chyb, je obnovení aplikace. Nebojte se! Neměli byste jej odinstalovat a znovu nainstalovat. Jednoduše přejděte do nastavení smartphonu a přejděte do sekce „Aplikace“. Vyberte ovladač DiDi, vymažte mezipaměť a uvolněte úložný prostor.

přepravní služba didi

Po opětovném vstupu do aplikace budete muset znovu udělit všechna oprávnění a přihlásit se. Nyní znovu zkontrolujte, zda vaše aplikace DiDi Conductor funguje, a vydělávejte s DiDi stále více peněz.